Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

01.02.2018

Зручна функція розпізнавання картинок з Google search by image

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

З недавнього часу наймасовіший пошуковик надає цікаву можливість "пошук по картинці" — Google search by image. По суті це розпізнавання зображення або як ще називають розпізнавання по картинці). У чому суть сервісу? Припустимо Ви не знаєте хто це такий:

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

Не біда, Google image підкаже! Відкриваємо сторінку Google image:

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by imageІ в правому куті рядка пошуку бачимо ікону фотоапарата (для настройки в Opera читайте нижче). Натискаємо і в меню або вводимо адресу картинки, або завантажуємо її, якщо картинка збережена у Вас на диску.

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

Після пошуку Google видає відповідь на питання "хто ж на зображенні?": "Арнольд Шварцнегер"

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by imageЯкщо Ви заберете в лівій частині рядка пошуку параметр JPG (показано стрілкою), то пошуковик видасть більш широкий перелік відповідних зображень, але тепер уже критерієм пошуку буде не зображення, а пошукова фраза " Арнольд Шварцнегер ": Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

Цією функцією можна скористатися і при пошуку в Google по картинці. Наприклад Вас зацікавило якесь зображення:

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by imageТиснете і переходите на сторінку, на якій розташоване дане зображення. В меню справа в такому випадку також доступна функція Пошук по картинці. Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

Хочу відразу звернути увагу, що дана функція саме аналізує зображення і не має нічого спільного з функцією "Схожі", Яка орієнтується на словесний опис. В режимі "Пошук по картинці" Google використовує технології комп’ютерного зору, щоб зіставити зображення з іншими картинками. Заради забави можете проаналізувати якусь своє зображення і дізнатися на кого ви схожі на думку Google.

Існують також розширення для браузерів Google Chrome або Firefox, за допомогою яких можна виконувати пошук за картинками в Інтернеті, просто натискаючи на потрібне зображення правою кнопкою миші. У Chrome це виглядає приблизно так:

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

В Opera все трохи сумніше, але теж можливо реалізувати цю функцію. Відкриваєте будь-яку сторінку пошуковика Google і клацає правою кнопкою миші. У контекстному меню вибираєте "Налаштування для сайту"

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by imageпотім вкладку "Мережа" і в поле "ідентифікація браузера" вибираємо "Представлятися як Firefox".

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by image

Після оновлення сторінки функція Search by Image стане доступною і в Opera. Є також непогане відео, що пояснює як налаштувати цю функцію

Можна піти далі і встановити розширене меню в якому "включена" дана функція. Після установки меню при натисканні правою кнопкою миші по зображенню, доступна функція "Розпізнати з Google image". Дізнатися як завантажити і встановити меню можна в статті Зміна теми оформлення і профілю меню в Opera. З трьох меню вибирайте standard_menu (1) .ini.

Схожі записи

2 коментарі до «Зручна функція розпізнавання картинок з Google search by image«

Дякуємо. за статтю, вона мені, так допомогла !! Можна сказати «врятувала» від мошенніков.спасібо.

Так Ольга я теж на одному сайті побачив фото «серйозних» людей. Перевірив через цей сервіс &# 8212; одне фото міністр в Азербайджані, інше взагалі якийсь американець. Просто адміни сайту знайшли солідні фотки і вставили підписавши вигаданими прізвищами.

Залиште відповідь Скасувати коментар

Зручна функція розпізнавання картинок з google search by imageПідписатися на свіжі статті блогу!

Джерело: Зручна функція розпізнавання картинок з Google search by image

Також ви можете прочитати