Земля з супутника онлайн, HD МКС вебкамера, Карта трекінг, ISS

29.06.2016
Земля з супутника онлайн, HD МКС вебкамера, Карта трекінг, ISS космічної станції

HD МКС веб камера — Карта трекінг
ISS HD Earth Viewing Experiment — Джерело 1

На МКС встановили 4 HD-камери, зображення з яких у прямому ефірі транслюється в інтернеті. Положення супутника показано на карті трекінгу.

Темний екран = Міжнародна космічна станція (МКС) знаходиться на нічній стороні Землі.

Сіре зображення = перемикання між камерами, або зв’язок з МКС не доступна.

Ні Аудіо = Це нормально. Там поки немає жодного спеціального устаткування. Увімкніть свій саундтрек або Джерело 3, (там транслюється карта і аудіо переговори з екіпажем).

High Definition Earth Viewing (HDEV) експеримент на борту МКС був активований 04.30.14. Цей експеримент включає в себе кілька комерційних HD відеокамер, спрямованих на Землю, які закриті в герметичному і з контрольованою температурою корпусі. Відео з цих камер передається назад на Землю, а також транслюється в прямому ефірі на цьому каналі. У той час як експеримент знаходиться в робочому стані, перегляди, як правило, послідовні, хоча з різних камер. Між перемиканням камер, з’являється сірий колір, або чорний фон. Коли МКС в тіні відео може перериватися, слідкуйте за картою щоб бути в курсі. Аналіз цього експерименту буде проводитися для оцінки впливу космічного середовища на обладнання і якість відео, для майбутніх місій.

Міжнародна космічна станція (МКС)

Онлайн відео з Міжнародної космічної станції включає в себе огляд космічної станції зсередини, коли екіпаж чергує і Землі в інший час. Відео супроводжується аудіо переговорами між екіпажем і центром управління. Станція здійснює один оберт навколо Землі за 90 хвилин і приблизно половину цього часу вона проводить в тіні Землі, де сонячні батареї не працюють, темний екран. під час трансляції або трансляція запису (OFFAIR). Інколи може перериватися трансляція синій екран. з технічних причин, див. запитання і відповіді .

Як можна побачити онлайн Землю з супутника. Виявляється, подивитися на Землю онлайн. в реальному часі. вже можливо. Сталося це завдяки МКС (Міжнародної космічної станції), що працює на орбіті Землі.

Отже. Щоб побачити Землю з космосу в реальному часі вам не треба «далеко ходити» :). Це можна зробити прямо у нас на сайті. Офіційний портал НАСА надає нам можливість побачити пряму трансляцію зображення нашій планети Земля з супутника онлайн. Відео зображення вбудовано в дану статтю (див. вище).

Онлайн відео Землі з космічної станції в реальному часі, являє собою зображення Планети Землі з зовнішньої вебкамери, встановленої на Міжнародній Космічній Станції. Іноді, камера транслює зображення внутрішніх приміщень станції. Вебкамера не транслює зображення Землі весь день.

Коли відео-картинка Землі з веб-камери не доступна, на її місці ви побачите фотографію, карту Землі або трансляцію НАСА ТБ.

(Необхідно почекати пару хвилин для початку трансляції відео зображення)

Так, як станція обертається навколо Землі кожні 90 хвилин, астронавти бачать схід сонця чи захід кожні 45 хвилин. Коли станція знаходиться в темряві, відео з зовнішньої камери може виявитися чорним, але може, іноді, захопити зображення міських вогнів на Землі.

Над яким місцем планети пролітає МКС в даний час можна подивитися тут. Супутникові фото підбираються автоматично, виходячи з місця розташування МКС над Землею.

Отже, за допомогою сучасних технологій і НАСА ми вже сьогодні маємо можливість прилучитися до великої місії освоєння космосу людиною!

Технічні характеристики

 • Маса: 417 289 кг
 • Довжина: 109 м (на 01.10.2012)
 • Ширина: 51 м (на 01.10.2012), 73,15 м (з фермами)
 • Висота: 27,4 м (22.02.2007)
 • Житловий об’єм: 916 м?
 • Температура:

26,9 °C (в середньому)

 • Потужність: 110 кВт
 • Польотні дані станції

  • Перигей: 413 км
  • Апогей: 420 км
  • Нахилення: 51°,63°
  • Висота орбіти: 337-430 км
  • Орбітальна швидкість:

   7.6 км/с

  • Період обігу: 92 хв 54 секунд (на 19.07.2013)
  • Оборотів в день: 15.49 (на 19.07.2013)
  • Всього оборотів: 84341 (на 19.07.2013)
  • Пройдена відстань:

   3 565 633 176 км

  Нас часто шукають. NASA, земля зі супутника, космос, планета, космічна станція, iss, iss live, iss tracker, стрім, мкс веб трансляція, мкс онлайн, мкс вебкамера, земля з космосу

  Короткий опис статті: онлайн трансляція На МКС встановили 4 HD-камери, зображення з яких у прямому ефірі транслюється в інтернеті. Положення супутника показано на карті трекінгу.

  Джерело: Земля з супутника онлайн — HD МКС вебкамера — Карта трекінг — ISS Tracker

  HD МКС веб камера — Карта трекінг ISS HD Earth Viewing Experiment — Джерело 1 На МКС встановили 4 HD-камери, зображення з яких у прямому ефірі транслюється в інтернеті. Положення супутника показано на карті трекінгу.

  Земля з супутника онлайн, HD МКС вебкамера, Карта трекінг, ISS космічної станції

  Також ви можете прочитати