Як намалювати квітку, малюємо квіти, фото і відео уроки малювання для дітей.

18.09.2015
Як намалювати квітку, малюємо квіти, фото і відео уроки малювання для дітей. намалювати квітку

Малюємо квіти

У світі, мабуть, немає людини, яка хоч раз у житті не зупинявся помилуватися квітами. Яскраве забарвлення, чудовий аромат і неземна їх краса надихає поетів, спонукає творити художників, штовхає на подвиги й неймовірні вчинки.

50 88 т. 0

Тож давай і ми з Тобою спробуємо намалювати кілька квіточок і зробити приємне друзям, подарувавши їм шедевр на папері. А заодно і дещо нове дізнаємося. Домовилися?

Божественні іриси

Символ мудрості, довіри, надії. Сам Ван Гог писав їх на своїх знаменитих полотнах. А Клод Моне не тільки зображував іриси на картинах, а також майстерно прикрасив ними власний сад.

Чарівні маки

Символ вічної молодості і нев’янучої краси. Цей прекрасний квітка росте і в Європі, і в Північній Америці, і в деяких регіонах Азії (Китай та Індія). Малюнок витончених маків — прекрасний подарунок для мами, бабусі або сестри.

Малюємо волошки

А цей блакитна квіточка символізує душевну чистоту, скромність і ніжність. Кажуть, волошки володіють магічною силою і оберігають дім від злих сил.

Важливі соняшники

Є символом праці, достатку, і, звичайно ж, Сонця — це в його бік вони завжди повертають голову. А ще соняшник — символ Батьківщини. Так само як він завжди тягнеться до Сонця, так і людина завжди думками з батьківщиною.

Тендітні дзвіночки

Це натяк, що хтось думає про Тебе. Тому, якщо хочеш зробити другові приємний сюрприз, намалюй саме ця квітка як знак того, що Ти часто згадуєш про нього.

Самозакохані нарциси

На думку греків, вони символізують гординю і марнославство. А ось японці вважають їх знаком мовчазної краси і радості.

Любиш нарциси? Тоді тримай ще й відеоурок малювання цих чудових квітів!

Загадкова тирлич

Символ літнього тепла. Здавна вважалася чарівним зіллям. Навіть легенда про кмітливу дівчину, яка прикрасила голову вінком з тирличу і не далася в дружини риску, який перетворився на хлопця. Не міг рис приступити до дівчини — настільки сильною виявилася дія оберега. «Якщо б не тирлич і тоя (назва квітки) — то і дівчина була б моя». — розчаровано вигукнув нечистий. Ось яка хитра квітка тирличу!

Квітка-фантазія

Якщо любиш вигадувати щось нове, таємниче, квітка-фантазія полегшить твої старання. Ця красуня прикрасить будь-який малюнок.

Шипшина

А що за яскраве полум’я на колючих гілках? Так адже це шипшина — символ молодості, краси і здоров’я.

Червона троянда

Повелителька кольорів символізує пристрасну любов, небесне досконалість і пристрасть. У світовій символіці золота роза означала досконалість, червона — красу, біла — невинність, блакитна — недосяжність.

Пропоную також переглянути відео, як намалювати красиву троянду олівцем.

Відцвілі кульбаба

Крихкий і світлий, ця квіточка красивий навіть тоді, коли втрачає свою свіжість і яскраво-жовту фарбу. Так і хочеться подути на нього, щоб його невагомий пух полетів далеко-далеко з літнім вітром. Кульбаба — символ відкритості і тепла.

Тигрова лілія

Дуже яскрава і навіть трошки хижа тигрова лілія — символ енергії та ентузіазму. Ще б пак — вона витончена і в той же час екстравагантна, а забарвленням натякає ще й на свою незвичайну силу!

Хочеш ще кольорів? Ось тут шукай ніжні весняні первоцвіти, тут — горді тюльпани, а тут — чудові акварельні проліски!

Короткий опис статті: картинки квіти В світі, мабуть, немає людини, яка хоч раз у житті не зупинялася помилуватися квітами. Яскраве забарвлення, чудовий аромат і неземна їх краса надихає поетів, спонукає творити художників, штовхає на подвиги. Тому давай сьогодні і ми з Тобою спробуємо намалювати кілька квіточок і зробити приємне друзям, подарувавши їм шедевр на папері. А заодно і дізнаємося щось нове. як намалювати квітку, як намалювати квіти, намалювати квітку, малюємо квіти

Джерело: Як намалювати квітку, малюємо квіти, фото і відео уроки малювання для дітей.

Як намалювати квітку, малюємо квіти, фото і відео уроки малювання для дітей. Малюємо квіти У світі, мабуть, немає людини, яка хоч раз у житті не зупинявся помилуватися квітами. Яскраве забарвлення, чудовий аромат і неземна їх краса надихає поетів, спонукає творити художників, штовхає на подвиги й неймовірні вчинки.

Як намалювати квітку, малюємо квіти, фото і відео уроки малювання для дітей. намалювати квітку

Також ви можете прочитати