World of tanks blitz виходить на мобільні простори военное обозрение

19.01.2018

World of Tanks Blitz виходить на мобільні простори

World of tanks blitz виходить на мобільні простори военное обозрение

26 березня 2013 — Компанія Wargaming, провідний розробник і видавець онлайн-ігор, рада анонсувати свій новий проект — мобільний ММО-екшен World of Tanks Blitz, що розробляється спеціально для планшетів і смартфонів. World of Tanks Blitz об’єднає в собі кращі риси оригінального «Світу танків», доповнивши їх головними достоїнствами мобільних ігор: легкістю в управлінні і можливістю грати з будь-якої точки з доступом в інтернет.

«World of Tanks Blitz перебуває в початковій стадії розробки, але вже зараз можна сказати, що це буде дуже цікавий проект, — говорить глава компанії Wargaming Віктор Кислий. — Наша головна мета — дати гравцям можливість по-новому поглянути на класичний «Світ танків».

World of Tanks Blitz запропонує гравцям величезний парк техніки виробництва СРСР, Німеччини і США, розділеної на три класи: середні танки, важкі танки і винищувачі танків. Кожен клас буде мати унікальне поєднання характеристик і стилем ведення бою, привносячи в гру максимум тактичного різноманіття.

Шановний читач, щоб залишати коментарі до публікації, необхідно зареєструватися.

© 2010-2017 «Військове огляд»

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-56354 видано 02.12.2013 р Федеральною службою з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор)

«Правий сектор» (заборонена в Росії), «Українська повстанська армія» (УПА) (заборонена в Росії), ІГІЛ (заборонена в Росії), «Джабхат Фатх аш-Шам» колишня «Джабхат ан-Нусра» (заборонена в Росії) .

Джерело: World of Tanks Blitz виходить на мобільні простори — Військове огляд

Також ви можете прочитати