Вся справа в форматі або як правильно зберегти картинку в фотошопі designonstop …

02.02.2018

Desig Non Stop

1. В яких форматах зберігати картинки

Після того, як ви відкрили в фотошопі улюблену фотографію і якимось чином поколдовали над нею або, взагалі, створили з нуля колаж власного виробництва, вам доведеться зберегти цей файл у себе на комп’ютері. Для збереження файлу існують три найпоширеніших формату.

Формат jpg. Мабуть, найпоширеніший формат. Підходить для збереження складних графічних зображень з безліччю квітів і відтінків і насиченою текстурою. Тобто фотографії найкраще зберігати в цьому форматі. Серед його недоліків &# 8212; не підтримує прозорість і дуже чутливий до червоного кольору.

Вся справа в форматі або як правильно зберегти картинку в фотошопі designonstop ...

Формат gif. У цьому форматі дуже добре зберігати файли, з обмеженою кількістю квітів. Наприклад, текстові сторінки, таблиці, схеми, логотипи, прості картинки. Виходить набагато чіткіше і важить менше. Плюс формат підтримує прозорість і анімацію. Однак, формат морально застаріває і вже поступається формату png.

Формат png. Схожий на попередній формат, але більш просунутий і ефективніше стискає картинки. У png дуже зручно зберігати кліпарти на прозорому тлі. Існує в двох форматах png-8 (для простих картинок, підтримує 256 квітів) і png-24 (для більш складних зображень, добре підтримує кольору).

Вся справа в форматі або як правильно зберегти картинку в фотошопі designonstop ...

2. Зберігаємо за допомогою функції «Зберегти як&# 8230; «(Save as&# 8230;)

Можна зберегти картинку використовуючи старий добрий спосіб через меню «Файл» -> «Зберегти як&# 8230; «(Save as&# 8230;) або комбінація клавіш «Shift + Ctrl + S». У випадаючому меню вибирається формат файлу, в якому хочемо зберегти файл. (Дивимося малюнок нижче) Цей спосіб використовується коли зберігається картинка залишиться на вашому комп’ютері і не призначається для публікації в інтернеті.

3. Зберігаємо за допомогою функції «Зберегти для Web» (Save for Web&# 8230;)

Якщо ж ваша картинка призначена для того, щоб бути вивішений в інтернеті, то краще скористатися функцією «Зберегти для Web» (Save for Web&# 8230;). При такому способі картинка краще і якісніше зберігається саме для інтернету і плюс там є кілька зручних можливостей. Вибираємо в меню «Файл» -> «Зберегти для Web&# 8230; «(Save for Web&# 8230;) або комбінація клавіш «Alt + Shift + Ctrl + S». Відкриється діалогове вікно.

Для того, щоб зберегти картинку у форматі jpg в випадаючому меню (1) вибираємо формат JPEG. Ставимо якість збереження (2) від 75% до 95%. Я завжди ставлю 75%. Встановлюємо, якщо треба, необхідні розміри картинки (3). У віконцях зліва показаний початковий розмір картинки (4) і розмір оптимізованої картинки (5). Після цього натискаємо «Зберегти».Вся справа в форматі або як правильно зберегти картинку в фотошопі designonstop ...

Для того, щоб зберегти картинку у форматі gif в випадаючому меню (1) вибираємо формат GIF. Вибираємо кількість квітів для збереження (2). Встановлюємо, якщо треба, необхідні розміри картинки (3). У віконцях зліва показаний початковий розмір картинки (4) і розмір оптимізованої картинки (5). Після цього натискаємо «Зберегти».

Для того, щоб зберегти картинку у форматі png в випадаючому меню (1) вибираємо формат PNG-8. Вибираємо кількість квітів для збереження (2). Встановлюємо, якщо треба, необхідні розміри картинки (3). У віконцях зліва показаний початковий розмір картинки (4) і розмір оптимізованої картинки (5). Ставимо галочку в чекбоксі «Прозорість» (6) для того, щоб фон був прозорим. Після цього натискаємо «Зберегти».

Якщо відразу не зрозуміло, в якому режимі зберігати, найкраще перепробувати всі режими збереження, на око визначаючи оптимальне для вас поєднання якості картинки і її ваги після оптимізації. Взагалі, корисно поекспериментувати з налаштуваннями, щоб зрозуміти, як працює та чи інша функція.

  • Коротке посилання на цей пост: http://www.designonstop.com/?p=1301

А ось ще цікаве:

Написати коментар за допомогою форми ВКонтакте

Коментарів 10 коментарів

Ось Дякую! Багато моментів не знав. Тепер буду користуватися.

Будь ласка! Рада що стало в нагоді))

Взагалі, якщо виводити на струменевий друк краще зберігати в TIFFе, правда місце займає, а ось JPEG при частому використанні «зношується» (спробуйте фото раз 20 зберегти послідовно і порівняйте з оригіналом)

Я з форматом TIFF особливо не дружу, так що спасибі за корисні роз’яснення))

Так, TIFF-и дуже багато важать, особливо якщо розміри зображення більші, то і вага TIFF-а буде конкретно великий)

А ось .gif вже скоро вимре остаточно, його тримає на плаву тільки анімація.

У мене формат TIFF завжди асоціювався з чимось з поліграфії&# 8230;

Ось у мене проблема&# 8230; зробив картинку в фотошопі, а зберегти фотомате Jpg, Gif і т.д неполучается, в розділі «зберегти як» пишуться ті ж формати, що і «Зберегти»&# 8230; .. що робити?

А які у вас формати перераховані в розділі «Зберегти як&# 8230; «

що робити, у мене не виходить, крім формату ПКД нічого немає, а мені потрібен ЖПГ, що я не так роблю?

Джерело: Вся справа в форматі або як правильно зберегти картинку в фотошопі, DesigNonstop — Про дизайн без зупинки

Також ви можете прочитати