Undertale (андертейл) огляд скачати російську версію чіти картинки персонажі …

25.01.2018

Undertale (андертейл) огляд скачати російську версію чіти картинки персонажі ...

Undertale (андертейл) огляд скачати російську версію чіти картинки персонажі ...Undertale гра

Люди проти монстрів, монстри проти людей, історія, що міль її з’їла і присипана нафталіном. З часів Лавкрафта не всім вистачило таланту принести щось свіже, оригінальність часто змінювали побиті сюжети, які наштовхують на думки про щось знайомому. Ігрова індустрія в цій справі навряд чи виняток, але розробники часом вистрілюють дійсно чимось цікавим.

Безумовно, не кожен жанр потребує глибоке опрацювання, власному легендаріуме. Том Хол, один з розробників Doom, говорив: "Сюжет в грі — як сюжет в порнофільмі. Він повинен бути, але він не так важливий". Але, що добре для Doom з потоками крові і веселим дзижчанням бензопили, навряд чи доведеться іншим до смаку. Стандарти, задані ще в суворих дев’яностих, ніхто не відміняв, як і пекельну конкуренцію. З огляду на розпещені смаки споживача, гра повинна володіти не просто козирем, а скоріше їх колодою, щоб місце під сонцем залишилося саме за нею.

І тут на авансцену виходить Тобі Фокс, до недавніх пір широко відомий у вузьких колах скромний композитор-самоук, що загорівся бажанням створити щось своє. Його дітище під назвою Undertale вже встигло назбирати найбільш схвальні відгуки від провідних видань — найнижча оцінка — всього лише 9 з 10 від GameSpot, втім, такі міжнародні авторитети як US Gamer, IGN, Destructoid і т.д. не поскупилися на вищий бал. Що примітно, спів критиків не залишилося сольним, як це буває при виході незвичній гри, багатоголосий рев натовпів новоявлених фанатів підтвердив своє визнання роботи Тобі Фокса. Що почасти може здатися дивним, але про все свого часу.

Отже, перед нами світ, колись населений монстрами і людьми. Правда, як це часто буває, вони між собою не порозумілися і перші, в результаті багатьох років жорстоких воєн, вирушили опановувати підземелля, запечатані після вигнання оних сімкою людських магів. Єдиною сполучною ланкою між расами, як свідчить легенда, залишалася гора Еботту, вірніше прірву, яка очікує безтурботних мандрівників. Однак, полеглим в надра глибин, шлях назад був замовлений — монстри і друку були непереборною перешкодою на шляху додому. Історія, случавшаяся неодноразово, правда, уцілілих, щоб підтвердити її, не знаходилося.

Наш герой — вимушене дитя підземелля, випадково попав в халепу. Темне і битком набите монстрами. Тільки зробив крок, і ось, один з широких підземних мас перегороджує єдину доріжку в процесі діалогу, демонструючи свою ворожу сутність. Здавалося б, утер сльозу кулачком, намацав під стінкою Мініган, і за сценарієм … Але не в Undertale. Жаліслива монстріца приходить до нас на допомогу, заодно проводячи курс навчання. Цікавий хід — вручення телефону, з якого герой (-іня) може робити дзвінки різного ступеня овечих своєї нової мами або хлопцю (в залежності від того, за кого ви граєте). Далі — довгий шлях наверх, в пошуках виходу. Що важливо, кожне рішення стратити чи помилувати (а дилем встає перед гравцем безліч) впливає не тільки на кінцівку, але і змінює поточний проходження — зміняться діалоги, ставлення, що привчає до продуманому проходженню. Більш того, навіть маніпуляції з сяйвом не завжди здатні виправити небажаний вчинок, хто-небудь, та обов’язково висловиться про це затертому і, здавалося б, перегравши епізоді. Особливі заходи безпеки передбачені в фінальних сценах, де повністю відключиться збереження, тут програш — фатальний.

Undertale персонажі

Монстри в Undertale чи не нагадують виплодка пекла, це не кровожерливі орди, що вийшли з воріт Облівіона або Ортханка, це величезна в своєму розмаїтті кількість істот не схожих на людей. У них свої страхи, радості, негаразди, тому вибір, майбутній перед гравцем — нелегкий. Чи варто підтримувати виснажливий розмова, втішити добрим словом, відступити — вирішувати кожному самостійно. Рівень персонажа мирне вирішення конфлікту не підніме, він залишиться все таким же необстріляним горобцем, як на початку.

Любителі силових методів теж не відчують себе ущемленими. Де пройшов малюк, траві не рости. Коридори спорожніють, а їхніх мешканців впору заносити в Червону книгу. Знищити всіх і всяк не так вже й легко, і в цьому велика перевага Undertale, адже по суті, є два діаметрально протилежні шляхи досягнення мети, і обидва повноцінні, з власними закінченнями і загальним ходом.

Хто не сприймає крайності, може вибрати свій шлях, не стаючи ні Матір’ю Терезою, ні доктором Менгеле. Яскравість, зрозуміло, зменшиться, але нейтральне проходження володіє безліччю варіацій — кращі якості гри залишаться на висоті.

Особливу роль в наповненні і створенні тієї особливої ​​атмосфери слід приділити почуттю гумору, яке пронизує буквально кожен крок персонажа. Гра слів, які не зацвіла іронія, доречні відсилання до інших відомих і не дуже рольових ігор — все витримано в єдиному ключі. Окреме місце в серці Тобі Фокса, мабуть, займають пси — практично у всіх сценках або згадуються, або з’являються чотириногі друзі людини.

Гарне враження залишив і баланс складності. Так, деякі боси змусять попотіти, з точки збереження починати доведеться не раз і не два, але, все ж, до безвихідного рішення вимкнути і спробувати пізніше — не доходить. Все ретельно вимер — і інтервали між збереженнями, і окремі головоломки, і музичний ряд — все на своїх місцях, все ідеально підігнано.

Undertale картинки

Беззмінний клавіш управління, максимальний примітивізм в нім — стрілки і дві клавіші — скептицизму є місце. Зупиняє фактором може виявитися також графіка, адже не всі без побоювань візьмуться за гру, що зовні нагадує продукцію початку двохтисячних. Однак, мінімалістична піксельна картинка відмінно відповідає духу гри, відсутність такої промальовування, як ми звикли, все це виділяє Undertale в ряду тематично подібних. Мабуть, якщо дизайн у стилі тетриса не збентежив — гра не розчарує.

Undertale нагадує французький фільм — "артист". Чорно-біла картина, знята в стилістиці німого кіно, якби знята вісімдесят років тому — залишилася б непоміченою, в кращому випадку — однієї з багатьох. Але в 2011 році вона викликала фурор, номінувалася на Оскар, і вельми небезуспішно. В галасливих захопленнях загубилося те, що не геніальні ходи режисера сприяли іншого розуміння картини, хоч його внесок ніхто і не збирається зменшувати, а стилістика кіно тих років сама розташовує до іншого дотику проекту.

Undertale (андертейл) огляд скачати російську версію чіти картинки персонажі ...

Ми звикли до промальовані до дрібниць світу The Elder Scrolls, до обґрунтованої десятком книг Сапковського всесвіту Відьмака, до графічної складової Mass Effect 3. Але ось що дивно, істинний захват ми відчуваємо, коли подається саме нехитре, на перший погляд, блюдо з усіх можливих. І це чудово, що Тобі Фокс, людина без імені і надможливостей, зміг реалізувати у всій широті то, що є предметом захоплення. Гра дійсно заслуговує на увагу, час її проходження всього близько чотирьох-п’яти годин, офіційного русифікатора хоч і немає, але мова не складний, та й любителі вітчизняної локалізації вже постаралися. Так що, вперед, до світла.

Undertale російською скачати

Інформація про гру:

 • Рік випуску: 15, вересня 2015
 • Жанр: RPG
 • Розробник і видавництво: tobyfox
 • Платформа: ПК
 • Тип видання: Repack
 • Версія гри v1.0u3 oт 9 березня 2016р.
 • Мова інтерфейсу: російська!
 • Пігулка: не потрібний

Undertale системні вимоги

 • Операційна система: Windows XP, 7 or 8.1
 • Процесор: Pentium 4 або аналогічний йому
 • Оперативна пам’ять: 512 МБ
 • Відеокарта: 128 МБ
 • Вільного місця на жорсткому диску: 200 MB

Undertale російська версія завантажити

(Версія гри v1.03, розмір 117 МБ, русифікатор вшитий)

Undertale проблеми з запуском

Якщо при запуску гри ви відчуваєте проблеми, рекомендується відключити антивірус. Для роботи гри установник підміняє файл steam_api.dll на власний (розблоковані) і більшість антивірусів вбачають в цьому файлі троян. Ми перевіряли активність даного файлу і переконані, що ніяких неправомірних дій щодо користувача ПК файл не здійснює.

Undertale відео проходження гри

 • 26/04/2016 — Blade and Soul — офіційний російський сервер, гайд, системні вимоги, огляд
 • 24/04/2016 — Lineage 3 Eternal — нова лінійка, дата виходу в Росії, огляд, вимоги, скачати торрент
 • 24/04/2016 — Відьмак 3 Кров і вино (The Witcher 3 Blood and Wine) — дата виходу доповнення, новини, скачати торрент, огляд, проходження, трейнер, злом, зброя, броня, прокачування, мутації, відео
 • 17/04/2016 — Kingdom Come Deliverance — скачати торрент російська версія, дата виходу, русифікатор, огляд, системні вимоги, проходження
 • 07/04/2016 — Dark Souls 3 (Дарк Соулс 3) — скачати торрент PC, системні вимоги, дата виходу, огляд, проходження, передзамовлення, боси, новини
 • 22/03/2016 — Fallout 4 Automatron, Wasteland Workshop, Far Harbor — скачати торрент, дата виходу, DLC, трейлер, системні вимоги, огляд
 • 05/03/2016 — Tom Clancy`s The Division огляд, скачати торрент, системні вимоги
 • 22/02/2016 — Fallout 4 відповіді на питання — як підвищити характеристики SPECIAL, карта всіх пупсів
 • 15/02/2016 — Fallout 4 (Фолаут 4) режим виживання (survival mode), скачати DLC
 • 12/02/2016 — FNaF World 3D (ФНаФ Ворлд 3Д) — огляд гри, скачати, проходження
 • 24/01/2016 — FNaF World (Фнаф Ворлд) — огляд гри, скачати, торрент
 • 17/01/2016 — Fallout 4 патч 1.3 скачати торрент
 • 14/12/2015 — Roguelands — двовимірна інді-РПГ з мультиплеер
 • 04/12/2015 — Fallout 4 помилки, лаги, проблеми і як з ними боротися

Цитата дня

Сама гірка істина краще самого приємного помилки

Джерело: Undertale (Андертейл) — огляд, скачати російську версію, чіти, картинки, персонажі — огляди смартфонів, ігри на андроїд і на ПК

Також ви можете прочитати