Ціни на світильники для натяжних стель в Москві

28.06.2016
Ціни на світильники для натяжних стель в Москві натяжних стель

Світильники для натяжних стель

накладні Світильники — група світильників кріпляться до стелі, унаслідок чого вони мають другу назву — стельові. Необхідно відзначити, що призначені ці світильники, головним чином для приміщень, які мають низькі стелі. Крім того, якщо розглядати однієї якості світильники для натяжних стель, ціни на них будуть менше ніж на підвісні світильники. Таким чином, ви завжди можете купити світильник для натяжних стель, якщо у вас занадто низька стеля, ваш вибір-це світильники для натяжних стель за найнижчими цінами.

Ціни на світильники для натяжних стель

Вартість світильників для натяжних стель сама різна. Наприклад, європейські стельові світильники будуть відрізнятися за своєю ціною від східних світильників. У звичайних квартирах стельові світильники частіше використовуються в коридорі або на кухні, однак зараз стало дуже модно замість вбудованих світильників, використовувати стельові аналоги у ванній і туалеті. Для стельових світильників теж не важливо, з якого матеріалу виготовлений стелю. Натяжна, каркасний, підвісний або пофарбований — до будь-якої площини ви без особливих зусиль зможете приробити підвісні або ж стельові світильники.

Необхідно визначитися, який саме світильник для натяжної стелі буде застосовуватися, де ви хочете зробити натяжну стелю, так як з-за технічної особливості стелі краще всього зробити кріплення під світильник заздалегідь. Однак якщо стеля вже зроблено, то замість стельового світильника завжди можна застосувати натяжні світильники. Дані світильники можна кріпити на стіни — горизонтальне кріплення, однак не можна забувати, що натяжні світильники встановлюються і вертикально. У випадку з натяжними стелями необхідно також, як і з настільними аналогами до установки визначитися, в якому саме місці буде світильник.

Рекомендації по вибору освітлення

Перед тим як купити світильник для натяжної стелі, крім того, що необхідно знати характеристики натяжних стель, також необхідно знати і технічні характеристики світильників для натяжних стель. Як головний елемент, в цьому світильнику можна встановити як звичайну лампу розжарювання, так і енергозберігаючу лампу. Також якщо ви хочете встановити світильник в приміщенні з підвищеним рівнем вологості необхідно застосовувати прилади, які мають захисний вкладиш. Крім того, є світильники з можливістю контролю напрямку потоку світла.

Точкові світильники з легкістю вбудовуються в натяжні стелі і відмінно вписуються в дизайн приміщення.

УВАГА! При їх монтуванні потрібно розуміти, що при експлуатації ця лампа досить сильно нагрівається: наприклад, колби галогенною лампи досягає 500 градусів за Цельсієм. Під цим впливом плівка стелі, чутлива до температури, може змінити свою форму або навіть оплавитися, з цієї причини в плануванні розташування та подальшому виборі підсвічування необхідно слідувати певним правилам:

1. галогенні лампи необхідно розташовувати не ближче 15 см від полотна натяжної стелі;

2. потужність ламп не може перевищувати показник у 60 Вт;

3. потужність галогенних ламп не може перевищувати 36 Вт.

Світильники для натяжних потоків і ціни на них дозволяють вибрати тип освітлення, який найбільшою мірою буде підкреслювати дизайн вашого приміщення. При цьому можна вибрати як внутрішній, так і зовнішній тип світильника.

Світильники внутрішнього типу прикріплюються до спеціальній стійці, яка розміщується на натягнутому матеріалі стелі. У полотні необхідно вирізати отвір за розміром відповідне розміром світильника, після чого цей отвір посилюється обклеюванням армованого пластиковим кільцем. Ці пластикові кільця виконують захисну і декоративну функцію.

Світлодіодні світильники — найбезпечніший тип світильників для натяжної стелі типу, з тієї причини, що ці світильники майже не нагріваються. Ще одним безсумнівним плюсом — лампи цього типу економлять електроенергію. Таким чином, застосовуючи стрічки, які оснащені однокристальними або трехкристальными світловими діодами, ви можете створити у своїй кімнаті комфортну атмосферу. Гнучкі кріплення цих світильників легко прикріплюються до всіляких поверхонь, і якщо потрібно, то ці стрічки можна розрізати на відрізки необхідної довжини — при цьому місця відрізу на стрічці можна позначати спеціальними позначками.

Таким чином, завдяки тому, що тепер ви орієнтуєтеся в світильниках для натяжних стель і ціни на них, ви зможете легко вибрати необхідний метод освітлення кімнати з натяжною стелею.

Короткий опис статті: світильники бра Каталог світильників для натяжних стель за цінами в Москві світильники для натяжних стель ціна

Джерело: Ціни на світильники для натяжних стель в Москві

Світильники для натяжних стель накладні Світильники — група світильників кріпляться до стелі, унаслідок чого вони мають другу назву — стельові. Необхідно відзначити, що призначені ці світильники, головним чином для приміщень, які мають низькі стелі.

Ціни на світильники для натяжних стель в Москві натяжних стель

Також ви можете прочитати