Teleteen все про кіно

13.12.2017

Teleteen

Кращі фільми про секс

Цей канадський фільм пішов ще далі, ніж Коричневий кролик. Фільм включає реальний секс в сюжет. Він також сексуальних примітних акторів Ерік Бальфур і Лорен Лі Сміт. Картина не тільки шокувала аудиторію реальним сексом, але і включили його досить легко в як сенс фільму. Це означало змішати людські відносини в фільмі і розкрити характери. Крім того, великий ризик з боку Белфур йти всіх фронтах, здався успіхом для молодого режисера. На щастя, відверті еротичні сцени фільму не завадили кар’єрі Бальфура.

Teleteen все про кіноСпи зі мною

Ця картина Джонa Кемерон Мітчелл, творця і Гедвіга і злощасний дюйм були написані під час подорожі навколо світу. Мітчелл залишив своїх акторів, а потім встановили камери стеження, за їх мастурбації, щоб в подальшому показати глядачеві не симулював секс а немов розповісти реальну історію. Проте фільм не втратив сюжет головного, це залишається основою фільму по мимо різної порнографії. Фільм розповідає про групу жителів з Нью-Йорка, різних сексуальних орієнтацій і інтересів, що беруть участь в романтичних і сексуальних відносин.

Teleteen все про кіноКлуб «Shortbus»

Дівич-вечір у Вегасі

У той час як більшість еротичних фільмів є драматичними, фільм Дівич-вечір у Вегасі в списку опускається по драматичною лінії, цей фільм яскрава комедія з еротичним підходом. Послідовна розкутість в цьому фільмі має дуже реалістичний, але гумористично порн сексуальне напрямок між головними героями Крістеном Уігом і Майя Рудольф. Відмінний фільм, і за розряду позитивні, добродушних і з еротичним нахилом. Фільм з серії комедій, як американський пиріг дивує своєю відкритістю, і при цьому сцени надзвичайно милі.

Teleteen все про кіноДівич-вечір у Вегасі

Новий фільм Ларса фон Трієра, кіно не тільки вражає високою грою акторів, в тому числі участю таких знаменотостей як Шиа ЛаБеф, Крістіан Слейтер, Ума Турман, і Віллем Дефо, також картина включає в себе тонни графічного сексу (реальний секс також був використаний в цій еротичній стрічці, що до перегляду фільму вже підкуповує фільм). Сміливі кадри, Німфоманка допоміг принести еротичні доводи про секс, і його зображенні, ближче до сексу і по далі від табу в нашому сучасному суспільстві.

Teleteen все про кінонімфоманка

Цей фільм напевно запам’ятався найбільше знаменитим і талановиті актором Майкл Фассбендер, як прекрасно Стів Макквін показує ілюстративну, хворобливу історію про сексуальної залежності.

Невпинна мастурбація, ставить перепони в реальному житті у відносинах з дівчатами, головного героя. Майкл Фассбендер відмінно, описує сцени уразливості і безвиході становища. Цей фільм показує, що сексуальні сцени не повинні бути нібито тривожними або жорстокими, щоб винести на ружу складні і негативні емоції.

Teleteen все про кіносором

Найсексуальніші фільми

Деякі критики стверджують, що цей фільм кращий з колекції еротичних фільмів, зроблених будь-коли, дехто каже що це один з найстрашніших фільмів, по життєвій історії. Незалежно від різних думок, цей фільм змінив уявлення, про секс і здатністю жіночого спокуси. Цей фільм безперечно займає, місце в рейтингу найсексуальніших фільмів, коли або зроблених людиною. В епізоді є місце кришталевої чистоти красі Елізабет Берклі, актриса знялася в деяких дуже дуже сексуальних сценах. З тих пір багато акторів, з великим бажанням знімаються у відвертих сценах, щоб допомогти донести до глядача свій сексуальний образ. Відмінна мелодрама, з еротичним сюжетом представлений талановитим режисером Полом Верховень, в 1995 році

Teleteen все про кіноШоугьолз (1995)

Покоління DOOM (1995)

Це інді-фільм від режисера Грегг Аракі, ламає бар’єри реальності, фанати знаходять культ і слідують за ним стаючи зірками Роуз МакГоуен, Шек, і Джеймс Дюваль в результаті досягло великої популярності. Фільм знятий про молоду пару (МакГоуен і Дювал), в сюжеті молоді зустрічають таємничого, маніяка (Шек), який повністю змінює їхнє життя. У фільмі стикаються проблеми, дослідження жізнісексуальность відносин, і еротизм. Покоління DOOM також був одним з перших фільмів, для розгляду групового сексу, також картина славиться своїми відвертими еротичними сценами

Teleteen все про кіноThe Doom Generation

Часто плутають з назвою на кшталт картина Оскара, в якому були присутні гонки, цей фільм Девід Кроненберг досліджує світ фетишизму. У фільмі, група тих, що вижили після автокатастрофи, перенесли в життя секс і збочення а швидкості в автомобілі. У фільмі грають шикарні актори такі як Джеймс Спейдер, Холлі Хантер. Фільм також включав сцени порнографічного характеру, які зрушили на геть їх рівнем насильства, сексуальну орієнтацію, і просто фільм славиться яскравими сценами сексу. Незважаючи на трохи сенсаційною розпуста, це необхідно створити для кращого поняття сюжету.

Teleteen все про кіноCrash (1996)

Коричневий кролик (2003)

Це художній фільм, який назавжди увійшов в історію минета Хлоя Севіньї, фільм дивує свого глядача відвертими зйомками. Вибір Режисера / сценариста / зірка Галло включив реальну сексуальну сцену змінює повністю сюжет фільму. Це був не перший фільм, коли реальний секс не розділимо від головного сюжету, не дивлячись на безліч еротичних зйомок актори змогли показати високий професіоналізму. Це, безумовно, відкриває новий світ фільму.

Teleteen все про кіноThe Brown Bunny

13 найсексуальніших фільмів, які змінили історію кіно

Особистий рекорд (1982)

Цей фільм увійшов в історію, про лесбійські взaімо відносинах між Олімпійськими зірками (Меріел Хемінгуей і Патріс Доннели). Відносини були реальним табу, через підготовки до ігор. Сцени були зроблені в той час, коли секс між жінками в такому прикладі міг допомогти лесбійських відносин в житті, в подібній ситуації.

Teleteen все про кіноОсобистий рекорд

Дев’ять з половиною тижнів (1986)

До П’ятдесят відтінків сірого був у всіх на виду тільки один приклад сексуального фільму, це була історія сексуальних ігор і інтенсивних відносини, яка шокувала аудиторію. Міккі Рурк був в ролі Джона, загадкового бізнесмена, який з напором спокушає співробітника по мистецтву Елізабет (Кім Бейсінгер). У фільмі розглянуті теми сексуального домінування і показані деякі навіть дуже сексуальні сцени. Найбільш незабутні сцени з фільму, біля холодильника закріпила місце Бейсінгер і Рурка, як секс-символи протягом довгого часу. Фільм також відкрив аудиторію на ідею гучних еротичних фільмів, як Основному Інстинкт.

Teleteen все про кіно9 1/2 Weeks

Мій особистий штат Айдахо (1991)

Фільм Гаса Ван Сента не перше його створення, у фільмі представлені відносини між двома чоловіками, красень дикий серцеїд Кіану Рівз і партнер по сценам Рівер Фенікс, сюжет про вуличні спритник в гомосексуальні стосунки був досить яскравим. Безліч режисерів надихнулися створенням роботи, що далі перейшло в фільм про гомосексуальну пару з Горбата гора. Горбата гора також зміг встановити більш справедливі подання геїв в кіно, з якими стикаються втрачені підлітки в Тихоокеанському північному заході США

Teleteen все про кіноМій особистий штат Айдахо

Європейські фільми відомий своєю тонкістю сжета, і відвертістю відносин. Цим самим, цей незалежний фільм приніс цю сексуальну свободу для американської аудиторії. Холлі Хантер в ролі німої жінки, яка сприяє в романтичних стосунках з місцевим працівником (Харві Кейтелем). Фільм не поставити оголені сцени між Хантер і Кейтель, також використовують секс як головний важіль, для кращого перегляду відносин з боку. Над фільмом постаралися на славу, глядачі оцінили роботу на славу, картина заробила три Оскарів.

Teleteen все про кінопіаніно

Джерело: Teleteen — Все про кіно

Також ви можете прочитати