Супутник юпітера європа

18.01.2018

презентація позаземного життя

Небесні тела — фаворити на наявність позаземного життя. Супутник Сатурна Енцеладус: сприятливі температура, ймовірна прісутність води та простих органічніх Сполука. Супутник Юпітера Європа. Схожість Марса з Землею. Потужний атмосфера Титана та Іо.

Натиснувши на кнопку "завантажити архів", Ви скачаєте потрібний вам файл абсолютно безкоштовно.

Перед скачуванням даного файлу згадайте про тих хороших рефератах, курсових, дипломних роботах, статтях та інших документах, які лежать незатребуваними в вашому комп’ютері. Це ваш труд, він повинен брати участь в розвитку суспільства і приносити користь людям. Знайдіть ці роботи і відправте в базу знань.

Ми і всі студенти, аспіранти, молоді вчені, які використовують базу знань в своє навчання і роботи, будемо вам дуже вдячні.

подібні документи

визначення Поняття "супутник" як невеликого тела, что обертається вокруг планети під дією ее тяжіння. Дослідження походження, Розмірів супутніків планет: Марса (Фобос, Деймос), Юпітера (Іо, Європа, Ганімеда, КАЛЛІСТО), Сатурна, Урана, Нептуна та Плутона.

Релігійна теорія Виникнення Сонячної системи. Велика Червона пляма. Супутники Марса, Юпітера, Сатурна, Урана. Походження, минуле и майбутнє Місяця. Постаккреційна еволюція: дія пріплівів и резонансів. Карликові планети та інші тела Сонячної системи.

Відкриття органічніх молекул у газопіловіх хмарах Галактики. Стабільність температур як головний фактор Зародження життя. Роль атмосфери для Існування Землі. Унікальна роль вуглецю и води у хімії живого організму. Модель "рідкого аміачного життя".

Загальна астрономічна характеристика Місяця. Знайомство з історією Виникнення назви небесного тела. Проведення ДОСЛІДЖЕНЬ астронавтами на поверхні Супутник; Теорії Виникнення гір та кратерів. Рух Місяця вокруг Землі та Наслідки его впліву на неї.

Місце Марса в Сонячній системе, его будова та астрономічні характеристики. Основні супутники. Спеціфіка атмосфери и клімат планети. Рельєф поверхні и Переважно ландшафт. Стан и Кількість води. Перші марсохода. Особливості гори Олімп и каньйонів.

Положення в Сонячній системе, атмосфера, клімат та Особливості поверхні планети Марс. Орбітальні та Фізичні характеристики природних супутніків Фобоса та Деймоса, їх Відкриття, форма та дослідження поверхні. Поняття та создания штучних супутніків.

Внесок українських вчених у розвиток космонавтики та дослідження космосу. Рішення про сумісне Вивчення Марса американська и Європейськими вчений. Миссия "Розетті" та посадкового модуля "Філі". Докази позаземного життя. Всесвіт очима телескопа Хаббла.

Перші астрономічні Відкриття стародавніх вчених. Початок космічної ери у 50-х роках ХХ ст .: запуск штучного Супутник Землі, перша людина-космонавт, вихід у Відкритий космос, висадка космонавтів на Місяць, дослідження планети Венера, Меркурія, Юпітера.

Спостереження за положеннями зірок та планет. Рух зореподібніх планет, розташованіх около екліптікі. "Петлі" на небі верхніх планет — Марса, Юпітера, Сатурна, Урана и Нептуна. Створення теорій руху планет: основні Практичні аспекти небесної механіки.

Юпітер: загальні відомості про планету і її атмосфера. Склад юпітеріанского океану. Супутники Юпітера і його кільце. Рідкісні викиди в атмосфері Сатурна. Кільця і ​​супутники Сатурна. Склад атмосфери і температура Урана. Будова і склад Нептуна, його супутники.

Супутник юпітера європа

Роботи в архівах красиво оформлені згідно з вимогами ВНЗ і містять малюнки, діаграми, формули і т.д.

PPT, PPTX і PDF-файли представлені тільки в архівах.

© 2000 — 2018, ТОВ «Олбест» Всі права захищені

Джерело: Супутник Юпітера Європа

Також ви можете прочитати