Створення QR-код з картинкою (visual QR-код)

19.01.2018

Створення QR-коду з картинкою (Visual QR-код)

У світі в даний час не кожен з тих людей, які знають, що таке QR-код, можуть сказати, що вони люблять те як він виглядає. Навпаки, побачивши зображення звичайного QR-коду на обличчі людини можна побачити гримасу невдоволення, як ніби він з’їв що то кисле і несмачне. Це є наслідком того що QR-код має невиразний, безглуздий і непривабливий вигляд для звичайної людини і займають своїм зображенням частина ілюстрації тим самим завдаючи шкоду загальному привабливому виду картинки.

Створення QR-код з картинкою (visual QR-код)

Очевидно також і те, що використання QR-коду в різних сферах маркетингу або реклами в наш час дуже популярно. Більшість людей які застосовують код в своїх цілях, безумовно, знають як їм користуватися, що є великим успіхом в сфері маркетингу. Так само те, що майже кожен власник сучасного мобільного пристрою має програму для зчитування QR-коду, теж говорить про його популярності. Останнім часом кількість сканувань QR-коду власниками смартфонів в Європі збільшилася в два рази в порівнянні з попереднім роком. Знайоме зображення можна побачити скрізь і на всьому, але, не дивлячись на вище викладені факти, є ще люди, яким вони не подобаються.

Зробити QR-код з картинкою

Щоб вирішити цю проблему, компанії розробники подумали і сказали: «Раз так, то давайте спробуємо зробити QR-код більш привабливим», і вони придумали створювати QR-код з картинкою, який можливо сканувати.

Створення QR-код з картинкою (visual QR-код) Створення QR-код з картинкою (visual QR-код) Створення QR-код з картинкою (visual QR-код)

Мобільний гаманець Ipaymu і QR-коди збільшують продажі в Індонезії

На сьогоднішній день більшість платіжних операцій в Індонезії проходять за допомогою готівкових коштів. Однак, сучасні технічні рішення незабаром можуть змінити цю ситуацію. Нещодавно увазі жителів країни був представлений електронний гаманець Ipaymu, який допоможе привернути увагу користувачів смартфонів можливістю здійснювати мобільні платежі за допомогою QR-технологій і можливо підвищить популярність безготівкових платежів.

QR-коди використовуються для медичних цілей

QR-коди завоювали популярність у всьому світі. Вони використовуються в усіх сферах життєдіяльності людини, допомагаючи йому отримувати швидкий доступ до цікавить його інформацією, для зручності здійснення покупок і оплати банківських квитанцій.

Нові можливості мобільного гаманця від FIS засновані на QR-кодах

Мобільні платежі стають популярними по всьому світу. Багато банків і фінансові установи створюють спеціальні програми для смартфонів, завдяки яким клієнти можуть здійснювати транзакції за допомогою свого мобільного пристрою.

Джерело: Створення QR-коду з картинкою (Visual QR-код)

Також ви можете прочитати