Смішні і прикольні картинки з написами.

13.09.2015
Смішні і прикольні картинки з написами. прикольні картинки

Смішні та прикольні картинки з написами

Погодьтеся, багатьом людям піднімають настрій кумедні малюнки, сопровожденные дотепними коментарями! Ще в ті часи, коли не було сайтів з добірками гумористичних картинок, ми з задоволенням розглядали комікси, а до коміксів – карикатури і шаржі в журналах і газетах. Таких мальованих жартів було небагато, але ми вишукували їх азартно і вдосталь сміялися!

Інша справа тепер: любителі приколів, що йдуть з-під пера митця-гумориста, можуть насолоджуватися їх переглядом на спеціальному сайті в Інтернеті. Різні прикольні картинки з написами – особливе задоволення: не тільки на майстерність художника, але і дотепність того, хто підписує малюнки, викликає захват! Ви напевно погодитеся, що навіть простий сюжет, зображений олівцем на аркуші паперу, не смішний сам по собі, можна забезпечити таким коментарем, що прихований гумористичний або навіть сатиричний сенс, а то й просто забавность ситуації, стануть явними і викличуть посмішку.

Зручність звернення до гумористичним Інтернет-сторінках ще й у тому, що малюнки часто розташовуються на них групами, тематично. Наприклад, ви хочете потішити колег в такий важкий для всіх понеділок і підняти їм настрій. Заходьте на сайт з приколами. вибираєте відповідні по темі смішні картинки з написами. говорять про те, який це тяжкий день – понеділок, як не хочеться працювати, як болить голова, і далі в тому ж дусі. Дотепний напис, часто у віршах, поруч з забавнейшим зображенням всклокоченного працівника або, навпаки, ледачого виду звірятка, без сумніву, внесе пожвавлення у не надто райдужне ранок першого дня робочого тижня.

Веб-сторінки з жартами, приколами і гумором оновлюються щодня, тому частий перегляд не набридне, а буде додавати все нові і нові позитивні емоції. Розважальний сайт приймає своїх відвідувачів абсолютно безкоштовно, а тим, що вам сподобалося, що викликало найбурхливіші емоції і залишила найприємніші враження, ви можете поділитися з друзями: вони неодмінно оцінять ваше почуття гумору і турботу!

Реально прикольні картинки можна роздрукувати і повісити, наприклад, над своїм столом на роботі: це буде щодня піднімати вам настрій і заряджати позитивом. До речі, не тільки над понеділком люблять жартувати художники-гумористи – об’єктом їх натхнення не менш, а то і більш часто стає… ну, звичайно, п’ятниця! А ще теми відносин начальник-підлеглий, відпустки і зарплати дуже і дуже актуальні — і це тільки з того, що стосується роботи, адже є ще стільки тим!

до Речі, якщо задаватися метою перераховувати всі теми для приколів. то незабаром зрозумієш, що це заняття марне. Можна знайти шалено смішні картинки для будь-яких життєвих ситуацій. Дуже веселять так звані анімашки – малюнки, головними героями яких виступають тварини. Як тільки не зображують братів наших менших художники і яких якостей їм не приписують! А чого варті фото, на яких подловлены такі моменти з життя домашніх улюбленців, які, здається, придумані, а не відображені на фотографії! А фото – це факт, з яким, як кажуть, не посперечаєшся.

Автори сайту дбають про те, щоб кожному відвідувачеві було весело, щоб чоловік повернувся до своїх повсякденних справ в піднесеному і більш позитивному настрої. Чудово, якщо комусь сподобається кумедний малюнок настільки, що він захоче надіслати це зображення своїм друзям. Поділитися частинкою радості – кращий результат відвідин розважальної Інтернет-сторінки. Ласкаво просимо! Дивіться самі веселі, зворушливі та прикольні картинки, заряджайтеся енергією гумору та діліться цією енергією з друзями та знайомими!

Короткий опис статті: прикольні картинки Кожен день нові прикольні картинки. Дивись смішні картинки з написами і додавай свої, створюй колекції і поділися з друзями на Hahamba.ru прикольні картинки, смішні картинки, прикольні картинки з написами, картинки з написами, смішні картинки з написами

Джерело: Смішні та прикольні картинки з написами.

Смішні і прикольні картинки з написами. Смішні та прикольні картинки з написами Погодьтеся, багатьом людям піднімають настрій кумедні малюнки, сопровожденные дотепними коментарями! Ще в ті часи, коли не було сайтів з добірками гумористичних картинок, ми з задоволенням розглядали комікси, а до коміксів – карикатури і шаржі в журналах і газетах.

Також ви можете прочитати