Смішні футболісти

03.08.2016

Смішні футболісти

Смішні футболісти
Дуже багато хто з нас пов’язані зі спортом. Хтось займається спортом сам, хтось дивиться на різного роду змагання. І звичайно, важко уявити чоловіка, який би не любив футбол. Багато завзяті вболівальники долучили до цього захоплюючого виду спорту і своїх супутниць. Я сама зовсім втратила голову, спостерігаючи за минулим чемпіонатом світу з футболу. У мене навіть були свої улюбленці. А фрази коментаторів в гострі моменти матчу просто дивує. Але не менш гарні самі футболісти, зняті в несподіваних ракурсах під час гри і не тільки. Ось такі смішні футболісти і представлені сьогодні вашій увазі.

Багато футболісти готові буквально на все, лише б разок вдарити по м’ячу.

Смішні футболісти
Чесно кажучи, я не знаю зустріч з м’ячем вже відбулася або це тільки передчуття…

Смішні футболісти
Після особливо вдалого зіткнення з м’ячем може виникнути і така ситуація.

Смішні футболісти
Саме така картина постає перед очима колишнього футболіста. «Та це ж може будь-яка дівчина!» — думає він.

Короткий опис статті: футболісти зняті в несподіваних ракурсах під час гри і не тільки. Ось такі смішні футболісти і представлені сьогодні вашій увазі. Смішні футболісти

Джерело: Смішні футболісти

Смішні футболісти Дуже багато хто з нас повязані зі спортом. Хтось займається спортом сам, хтось дивиться на різного роду змагання. І звичайно, важко уявити чоловіка, який би не любив футбол. Багато завзяті вболівальники долучили до цього захоплюючого виду спорту і своїх супутниць.

Також ви можете прочитати