Саморобні радянські машини (28 фотографій)

22.09.2015
Саморобні радянські машини (28 фотографій) радянські машини

Саморобні радянські машини (28 фотографій)

В СРСР на тачку треба було збирати все життя, та ще в черзі на неї стояти вісім років. Але наш російський мужик так просто не здавався. Люди робили машину собі самі. Не всі звичайно. Так от, на виставці Олдтаймеров Іллі Сорокіна в цьому році зібрали всі такі автомобілі, які змогли знайти.

Гепард 1966-1968

Була побудована серія однотипних авто на агрегатах від Запорожця » (ЗАЗ-966 та ЗАЗ-968)

КД 1963-1969

Це перший саморобний авто побудований вітчизняними умільцями не в єдиному екземплярі. Двигун, трансмісія і підвіска від ЗАЗ-965А. Побудовано 6 автомобілів.

Гранд-Туризмо Щербининых. Побудований на базі «Волги» ГАЗ-21.

Протон 1985

Електро-автомобіль з двигуном від навантажувача і акумуляторами від важкої техніки.

Спорт-1500 1977

Вузли і агрегати від ВАЗ-2103.

Баггі соло 1980

Один з проектів братів Щербининых. Взагалі треба сказати брати були реальними маніяками саморобного автомобілебудування в той час.

Зірочка 1972

Двигун від мотоцикла «Урал». Агрегати ходової частини від мотоколяски С3Д.

Купе Щербининых «Сатана» 1980

У Щербинины розійшлися не на жарт. У цьому проекті до Щербініним підключилися ще два таких же брата ентузіаста, братися Алгебраистовы.

Частини кузова з склопластику.

Гном 1970

Двигун від Яви-350, вузли і агрегати від мотоколяски С3Д.

Панголина 1983

Це найвідоміший з саморобних автомобілів. Двигун і агрегати від Жигулів ВАЗ-2101.

Так Панголина виглядає всередині.

ЮНА 1982

Це той самий автомобіль, який з’явився в проекті «Сатана» Щербининых. Юрій Алгебраїстів, творець цього авто постійно апгрейдити свою машину. Вона повністю на ходу і в прекрасному стані. Сьогодні під капотом стоїть двигун від BMW. Загалом, це, по-моєму, єдина вижила радянська саморобка.

FOX 2011

Це вже сучасні спроби зробити «прикольний» авто від Shustov Cars. Його робили вже не ентузіасти, а професійні дизайнери. Це те і сумно. Це черговий приклад того, що у нас в країні твориться в автопромі. Як тільки фахівці беруться за справу, виходить ось такий страх. На заході дизайнери за період свого навчання встигають набаловаться з подібними формами в рамках курсових проектів. А у нас дизайнери вважають, що чим більше ліній він начеркает на папері, тим менше шансів у замовника звинуватити його в тому, що він ніхера не зробив. У наших ентузіастів краще машини чомусь виходять, ніж у наших професіоналів.

Праця 1964

У цього авто саморобний трициліндровий двигун.

А це хлопці із знімальної бригади ТВЦ знайшли специфічну дизайнерську фенечку у цього автомобіля.

Дизайнерський хід в наступному, та-дам:

І таке теж робили.

Теремок 1974

Ну хтось робив причепи для подорожей, чому б і ні.

Ось так він повинен був виглядати за задумом автора.

Ельбрус ТС-1, 1972

На базі шасі і агрегатів ГАЗ-21. Зібрали авто на Нальчикском авторемонтному заводі. Машина призначалася для головного інженера заводу. Ось як-то так.

Кентавр 1981

Мікроавтобус підвищеної прохідності. До перебудови реєстрація вантажних автомобілів у власність приватних осіб заборонялася. Саме тому А. К. Мішуков (автор цього авто) зібрав його на шасі УАЗ-452. Двигун від ЗМЗ-24Д.

Комар 1990

«Багатофункціональні автомобіль, побудований Ст. Комаром для використання в умовах російської дійсності.», — написано на табличці біля цього автомобіля. Ще раз, 90 рік, «… в умовах російської дійсності». Подивіться, адже і правда дизайн авто відповідає умовам російської дійсності 90-х.

Катам 1966

Побудований швидше як катер з колесами. Дерев’яний каркас, обшитий просоченої водостійким матеріалом фанерою. Двигун від Яви-350. Обладнаний машино-катер судноплавним світлом і девайсами необхідними для судноводіння.

Короткий опис статті: картинки машин Саморобні радянські машини (28 фотографій) В СРСР на тачку треба було збирати все життя, та ще в черзі на неї стояти вісім років. Але наш російський мужик так просто не здавався. Люди робили машину картинки машин

Джерело: Саморобні радянські машини (28 фотографій)

Саморобні радянські машини (28 фотографій) Саморобні радянські машини (28 фотографій) В СРСР на тачку треба було збирати все життя, та ще в черзі на неї стояти вісім років. Але наш російський мужик так просто не здавався.

Саморобні радянські машини (28 фотографій) радянські машини

Також ви можете прочитати