Самі красиві рибки океану. Фото

15.09.2015
Самі красиві рибки океану. Фото рибки океану

найкрасивіші рибки океану. Фото

Мандаринок – малюсінька дуже колоритна рибка, що мешкає поблизу коралових рифів, розташованих у західних регіонах Тихого океану. Свою назву «мандаринок» вона отримала, завдяки барвистому узору, який нагадує вбрання китайського мандарина. Ця рибка – мешканка дна. Вона виділяє слиз токсичні речовини, а та своєю чергою, обволікає її тільце, і мандаринок стає токсичною для більшості хижаків.

Рибка мандаринок дивовижною забарвлення

Риба-лев – ця підводна мешканка одна з найбільш отруйних підводних представників у водах океану. Свої шипи з отрутою вона використовує виключно в цілях самооборони. Для людей її отрута зовсім не смертельний. Сфера їх проживання поблизу коралових рифів або в кам’янистих ущелинах Індійського і Тихоокеанського регіонів.

Риба-лев отруйна представниця океану

Голожаберник – черевоногих молюск, мешканець тихоокеанського дна. Він має фантастичного виду забарвлення і кольорові візерунки на поверхні тіла.

Голожаберник — молюск з фантастичною забарвленням

Імператорський ангел — одна з найкрасивіших риб, що мешкають в коралі, яка, до того ж, змінює своє забарвлення на протязі свого життя. Молоді рибки мають чорне тільце з блакитними і білими концентричними смужками. У дорослих представників тіло яскраво-фіолетового кольору з 25-ю (приблизно) тонкими жовто-оранжевими смугами по діагоналі. Голова цієї рибки з віком стає смарагдового кольору зверху і червоно-коричневого знизу, і характерним яскравим забарвленням маски навколо очей. Ці рибки мешкають поблизу коралових рифів Індо-Тихоокеанського регіону.

Імператорський ангел — сама красива рибка океану

Спинорог пікассо – ця рибка мешкає в теплих водах і на мілководді, всередині рифів, а так само за їх межами, в місцях де безліч тріщин у гірських породах, які вона досліджує в пошуках прожитку. Місця їх проживання – води Індійсько-Тихоокеанського регіону.

Спироног пікассо — дивного вигляду рибка, але дуже красива

Дискус – цю рибку ще звуть «король Акваріумів». Вона є однією з найбільш красивих тропічних рибок. акваріум дуже корисна річ в будинку, особливо там, де є дітки. Він заспокоює дитини, вчить поводитись з тваринами, спостерігати за ними. А ще багато цікавого на сайті Корисні поради для молодих мам. Всі від народження і до садочка .

Дискус — найпоширеніший мешканець акваріумів

Спинорога – теж рибка, що має яскраву розмальовку та, яка так само мешкає на коралових рифах океанських вод. Свою назву вона отримала не дарма. Колючка на її спинному плавці досить потужна і може твердо фіксуватися у вертикальному положенні за допомогою другої колючки.

Спиронога — рибка з колючками

Риба-папуга – має таку назву через свого пташиного дзьоба, який вона використовує, щоб розчавлювати і з’їдати дрібних безхребетних мешканців океану, які проживуть в коралі.

Риба-папуга отримала свою назву за забарвлення і веселий характер

Риба-клоун – найчастіше зустрічається в теплих водах Червоного моря, Тихого і Індійського океанів. Подібну назву рибка отримала завдяки своїм веселим забарвленням і активного поведінки. Живе вона в симбіозі з анемонами.

Короткий опис статті: найкрасивіші картинки найкрасивіші риби і мешканці світового океану. фото найкрасивіші фото риби, риба-лев, мавританський ідол, мандаринок, дискус, риба-папуга, риба-клоун, спинорога, спинорог пікассо, голожаберник, імператорський ангел,риби океану,фото,звірі і птахи,новини,природа,фото,фото/відео

Джерело: найкрасивіші рибки океану. Фото

Самі красиві рибки океану. Фото найкрасивіші рибки океану. Фото Мандаринок – малюсінька дуже колоритна рибка, що мешкає поблизу коралових рифів, розташованих у західних регіонах Тихого океану. Свою назву «мандаринок» вона отримала, завдяки барвистому узору, який нагадує вбрання китайського мандарина.

Самі красиві рибки океану. Фото рибки океану

Також ви можете прочитати