Розмальовки коні і поні

26.12.2017
Розмальовки коні і поні

Розмальовки Коні і Поні

Розмальовки коні, розмальовки поні, казкові пегас і єдиноріг для дітей будь-якого віку. Кожну розмальовку можна роздрукувати або безкоштовно скачати в відмінній якості!

При натисканні на картинку, ви побачите розмальовку в збільшеному розмірі та зможете скачати її або роздрукувати, а також переглянути величезну галерею картинок з розмальовками коней і поні.

Розфарбовуючи розмальовки, дізнаємося легенди про коней

Чудово, коли розфарбовуючи розмальовки, дитина не тільки розважається, а й дізнається багато нового, пізнавального і чарівного. Для розмальовок з кіньми, ми вирішили розповісти вам про декілька легендарних конях з області казок і міфів. А, саме, Єдиноріг і Пегас. Давайте познайомимося з ними і дізнаємося, як зобразити кожну з цих конячок.

Романтичний Єдиноріг в розмальовках

Єдиноріг — найромантичніший образ і в залежності від культури приймає різні види і назви. Розмальовки єдинорога в першу чергу відрізняються тим, що сам він повинен залишитися білого кольору, а ось ріг — золотим або сріблястим. Часто діти прикрашають свої картинки єдинорога блискітками і, тоді результат виходить надзвичайно красивим.

Найдавніше уявлення про єдинорога, яке можна використовувати в розмальовках наступне: білий кінь з темно-червоною головою, блакитними очима і золотим рогом. Ріг єдинорога волшебен, він зцілює хворих і може навіть воскрешати мертвих.

У сучасних варіантах розфарбовування єдинорогів використовується опис його магічного роги білим біля основи, чорним посередині і з яскраво-червоним вістрям. Це опис прийшло до нас із середньовічної культури, коли була популярна легенда про те, як єдиноріг опустив свій ріг в воду, очистив її від отрути і врятував багатьох тварин, які змогли напитися води. З тих часів благородні напої прийнято пити з рогу, тим самим оберігаючи себе від отруєння.

Крилатий Пегас прямо на розмальовці

Пегас — відома міфологічна фігура. Крилатий Пегас вважається нащадком могутнього бога Посейдона і Медузи. За легендою Пегас з’явився на світло з крапельки крові Медузи, яка впала на землю, коли Посейдон відрубав її голову. Богиня Афіна подарувала одній людині золоту вуздечку, за допомогою якої той приборкав Пегаса. Тому розмальовки Пегаса — це в основному червоно-червоні і золоті кольори, а на тлі обов’язково домальовують хмари, як символ божественності.

Джерело: Розмальовки Коні і Поні

Розмальовки коні і поні

Також ви можете прочитати