Розмальовки для хлопчиків. Машини: роздрукувати картинки

21.09.2015

Машини на картинках. Роздрукувати для розмальовки


Деякі батьки помилково вважають, що зацікавити хлопчика малюванням та розмальовками набагато складніше, ніж дівчаток. Однак проблема зовсім не в тому, що у хлопчиків не проявляється зацікавленість у цих важливих для всебічного розвитку дитини заняттях, а в некоректному виборі об’єктів для малювання або розфарбовування. Як відзначають багато викладачів малювання у молодших класах, хлопчики з великою старанністю і непідробною зацікавленістю розфарбовують контурні малюнки машинок, літаків, роботів, танчик та інші типово «хлопчачі» об’єкти на аркуші паперу.

Розмальовки дитячих картинок можна пропонувати хлопчикові під час розвиваючих занять вже в 3-річному віці. Складні і деталізовані контурні малюнки маленькій дитині буде складно акуратно зафарбовувати. А ось великі прості картинки без деталізації малюк цілком зможе зафарбувати самостійно. Найлегше в 3-4-річному віці навчитися малювати гуашшю за допомогою м’якого пензлика. Частіше займайтеся з хлопчиком розмальовками контурних малюнків і з часом малюк навчиться правильно тримати в руці олівець, зможе заштриховывать деталі картинки горизонтальними або вертикальними лініями, не буде виходити кольором за межі контуру. Розмальовки машин для хлопчиків — це не просто захоплююче заняття, але і спосіб поповнювати словниковий запас назвами різних відтінків і кольорів, розвивати посидючість і акуратність,а також — естетичний смак і уява.

Нижче ви знайдете контурні малюнки для розфарбування — машини і машинки з мультфільму «Тачки». Всі безкоштовні якісні фото можна розгорнути по посиланнях і роздрукувати зображення на відповідному форматі паперу.

Діткам молодшого дошкільного віку досить важко вибирати підходящі кольори для розмальовки. Як правило, малюк розмальовує малюнок першим-ліпшим під руку кольоровим олівцем і береться за наступний,коли цей йому набридає. Щоб допомогти дитині навчитися комбінувати кольори і вибирати більш підходящі, пропонуємо батькам ознайомитися з корисними рекомендаціями :

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЛЕНЬКОГО ХУДОЖНИКА :

• якщо дитина зовсім маленька (3-4 роки),то запропонуйте йому для розфарбовування машини не більше 3 різних кольорових олівців. Зразок вже розфарбованого малюнка машинки в якості прикладу теж буде дуже до речі;

• одним олівцем можна по-різному зафарбувати певний ділянку зображення машинки, змінюючи натиск на олівець. Покажіть дитині,як можна виділити окремі деталі розмальовки таким способом;

• якщо хлопчикові вже виповнилося 5-6 років,то він без праці зможе розфарбовувати складні малюнки машин з дрібними деталями. На контурному зображенні можна підмальовувати простим олівцем допоміжні лінії і штрихи. Але перед початком розфарбовування кольоровими олівцями обов’язково видаліть всі непотрібні або помилкові лінії м’яким ластиком;

• ви можете допомогти малюкові виконати цікавий фон або нанести на певну ділянку контурного малюнка світлий відтінок наступним чином. з допомогою точила подрібніть грифель олівця, а дитина своїми пальчиками акуратно розітре подрібнений грифель по поверхні аркуша паперу.

РОЗДРУКУВАТИ ДЛЯ РОЗМАЛЬОВКИ. МАШИНИ

> Натисніть на посилання зі списку (нижче) і розгорніть картинку для розмальовки.

> Натисніть праву кнопку мишки і виберіть зі списку : Копіювати (Copy) або Друк (Print).

Короткий опис статті: картинки машин Контурні малюнки машин для розмальовки. Прості машинки з мультфільму Тачки і деталізовані. машини, розмальовки для хлопчиків, машини розмальовки, блискавка маккуїн, саллі, фін макмисл, метр, шериф, безкоштовно

Джерело: Розмальовки для хлопчиків. Машини: роздрукувати картинки

Розмальовки для хлопчиків. Машини: роздрукувати картинки Машини на картинках. Роздрукувати для розмальовки Деякі батьки помилково вважають, що зацікавити хлопчика малюванням та розмальовками набагато складніше, ніж дівчаток.

Також ви можете прочитати