Розмальовки для дівчаток

18.09.2015
Розмальовки для дівчаток нашого сайту

Розмальовки для дівчаток

Цей розділ нашого сайту Розфарбуй-ка! призначений тільки для дівчаток. Тут зібрані розмальовки всього того, чим цікавляться дівчата різного віку, починаючи від 2 – 3 років і старше (включаючи підлітковий вік). В першу чергу це, звичайно, персонажі улюблених мультфільмів та мультсеріалів, а ще феї, принцеси, іграшки, ляльки і так далі. Розділ постійно оновлюється і поповнюється новими розмальовками, і, якщо у вас є які-небудь побажання, прохання чи пропозиції, будь ласка, напишіть про це в коментарях внизу сторінки.

Розмальовки Маленький зоомагазин для маленьких дівчаток

Роздрукувати розмальовки для дівчаток безкоштовно

Всі розмальовки з цього каталогу можна абсолютно безкоштовно скачати чи роздрукувати. Для цього потрібно вибрати тему, яка вам сподобалася, і, клацнувши по картинці мишкою, перейти до вибору розмальовок. Далі таким же чином вибираємо розмальовку, яку будемо завантажувати або друкувати на принтері, клікаєм по ній мишкою. Після цього відкриється вікно з картинкою великого розміру і кнопками для роздруківки і переходу до наступного малюнку. А для того, щоб завантажити розмальовки для дівчаток, треба клацнути по малюнку правою кнопкою миші і вибрати в списку-меню, подібний цим: «Зберегти зображення як…» або «Зберегти зображення».

Зараз в цьому каталозі можна знайти розмальовки для дівчаток на такі теми:

1. Розмальовки Винкс.

Популярний мультиплікаційний серіал про Клуб Винкс представлений в наших розмальовках відразу декількома сторінками, кожна з яких цілком присвячена одній з героїнь мультика або певного сезону.

 • Розмальовки Блум – головної героїні Школи Чарівниць;
 • Стелла Розмальовки – принцеса з Winx;
 • Розмальовки Роксі – феї з серіалу Винкс для дівчаток;
 • 5 сезон Винкс в розмальовках;
 • 6 сезон серіалу мультфільмів;
 • А також розмальовки всіх персонажів з усіх сезонів Вінкс.

2. Розмальовки для дівчаток Монстр Хай.

Ляльок Monster High і мультсеріал про них просто обожнюють багато дівчинки. На нашому сайті персонажі Монстр Хай представлені двома сторінками, на яких в загальній складності розташовані понад 200 розмальовок. Серед них є не тільки учениці та учні Школи Монстрів, але і їх улюбленці.

3. Ляльки Братц – розмальовки для дівчаток.

Ще одна популярна серія ляльок і мультфільмів з їх участю знайшла своє відображення в розмальовках для дівчаток. Ляльки являють собою зображення дівчаток підліткового віку з великими головами, незвичайним розрізом очей і яскравим макіяжем. Мультфільми Братц – про дружбу веселих і симпатичних модниць Жасмин, Саші, Хлої і, звичайно, Нефрит. З цієї сторінки ви зможете роздрукувати і розфарбовувати 66 картинок з цими персонажами Bratz.

4. Розмальовки Барбі.

Звичайно ж, розділ «дитячі розмальовки для дівчаток» не може обійтися без Барбі. Адже це не тільки найпопулярніша лялька в світі, впродовж кількох десятків років Барбі була на першому місці по продажах серед усіх іграшок. Крім того, існує більше 30 мультфільмів з участю Барбі, а також величезна кількість комп’ютерних ігор для дівчаток, серії книг і журналів про неї. Більше 60 розмальовок Barbie ви без праці скачаєте на сторінці присвяченій їй.

5. Розмальовки «Дружба – це диво» для дівчаток.

Мультиплікаційний серіал про пригоди маленьких поні, які живуть в місті Понивиль, припав до смаку дівчаткам у віці від 3 – 5 років і старше. Розмальовки Дружба – це диво нараховують більше 70 штук. Тут є всі основні персонажі мультфільму, імена яких, напевно, знає кожна дівчинка, посмотревшая хоча б одну серію:

 • Сутінкова Іскорка,
 • Пінкі Пай,
 • Веселка Деш,
 • Флаттершай,
 • Эпплджек,
 • Рарити.

6. Розмальовки Рапунцель.

На цій сторінці вас чекають розмальовки з героями одного з кращих мультфільмів Діснея – Рапунцель: Заплутана історія. Мультик про пригоди черговий диснеївській принцеси – незвичайної дівчини з чарівними волоссям, люблять не тільки девочонки, але і хлопчики, і навіть їхні батьки. Завантажити дитячі розмальовки для дівчаток про Рапунцель ви зможете, вибравши серед 60 картинок, розміщених на відповідній сторінці нашого сайту.

7. Холодне серце. Розмальовки.

У цьому анімаційному фільмі, знятому студією Діснея, ми побачимо відразу двох принцес – сестер Анну і Ельзу. Саме ці дівчата стали головними героїнями як мультфільму, так і розмальовок за його мотивами. Там же є картинки з іншими дійовими особами цієї цікавої історії: Кристоффом, сніговиком Олафом, оленем Свеном. Роздрукувати розмальовки для дівчаток з мультика Холодне серце можна безкоштовно, відкривши їх на окремій сторінці. У цій колекції їх 67 штук.

8. Розмальовки для дівчаток Даша-мандрівниця.

Персонажами даної серії розмальовок в черговий раз стали герої мульт-серіалу. Цього разу це телевізійний анімаційний серіал «Даша – мандрівниця» (друга версія його назви «Даша-слідопит»). Розмальовки, як і сам серіал, розраховані на дівчаток у віці від півтора до шести-семи років. Головна героїня мультфільму – теж дівчинка. Звуть її, як неважко здогадатися, Дашею (причому в оригінальній версії англійською мовою її ім’я – Дора). Так як серіал навчальний, Даша в кожній серії вчить своїх глядачів чого-небудь корисного: англійським словам і фразам, цифр, правилами поведінки. Більше 100 розмальовок для маленьких дівчаток чекають вас на сторінці, присвяченій допитливою Даші.

9. Розмальовки для дівчаток: Феї.

Тут знаходяться розмальовки з феями з мультфільмів Волта Діснея. Найпопулярніша казкова фея по імені Тінкербелл (Дінь-Дінь), вперше з’явилася в мультику про Пітера Пена. Після цього вона стала головною героїнею цілого ряду диснеївських мультфільмів: «Феї», «Феї: Загублений скарб», «Феї: Чарівне порятунок», «Феї: Таємниця зимового лісу», «Феї: Таємниця піратського острова» та інших. Розмальовки для дівчаток з цієї серії включають зображення таких фей:

10. Принцеси – розмальовки для дівчаток.

Одна з найулюбленіших тем для розфарбовування у дівчаток – це принцеси. Серед 76 розмальовок цієї сторінки ви виявите принцес в красивих сукнях, на балу, з принцами, в старовинних замках, а також деяких диснеївських принцес. Роздрукувати або завантажити ці розмальовки для дівчаток простіше простого – клацанням миші на вподобаної картинці.

Короткий опис статті: скачати картинки безкоштовно На цій сторінці можна скачати і роздрукувати розмальовки для дівчаток. скачати картинки безкоштовно, розмальовки для дівчаток

Джерело: Розмальовки для дівчаток

Розмальовки для дівчаток Розмальовки для дівчаток Цей розділ нашого сайту Розфарбуй-ка! призначений тільки для дівчаток. Тут зібрані розмальовки всього того, чим цікавляться дівчата різного віку, починаючи від 2 – 3 років і старше (включаючи підлітковий вік).

Розмальовки для дівчаток нашого сайту

Також ви можете прочитати