Рішення проблем watch dogs 2 не запускається? Вилітає на першій місії? Гальмує? …

22.01.2018

Рішення проблем Watch Dogs 2: Чи не запускається? Вилітає на першій місії? Гальмує? Низький FPS? Зависає?

Рішення проблем watch dogs 2 не запускається? Вилітає на першій місії? Гальмує? ...

Одне з (сумнівних) переваг PC-гейминга — це можливість повного занурення шляхом попереднього вирішення найрізноманітніших проблем. На щастя, в Watch Dogs 2 їх не так вже й багато.

Дійсно, одна з головних несподіванок, які принесла нам нова гра від Ubisoft — це стабільний реліз на персональних комп’ютерах. Проте, помилок на старті уникнути не вдалося, а тому ми зібрали всі найбільш часто зустрічаються і спробували їх вирішити.

Але перш ніж нарікати на недбайливих розробників, потрібно переконатися в тому, що комп’ютер — в повному порядку. Для цього потрібно уважно звіритися з системними вимогами, встановити свіжі версії драйверів, оновити бібліотеки і всіляке другорядне, але від цього не менш важливе ПО.

Системні вимоги Watch Dogs 2

Мінімальні системні вимоги:

 • ОС: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8.1 або Windows 10 (Тільки x64);

 • процесор: Intel Core i5-2400 2.5 ГГц | AMD FX-6120 3.5 ГГц;
 • відеокарта: Nvidia GeForce GTX 660 2 ГБ | AMD Radeon HD 7870 3 ГБ;
 • Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету;
 • Системні вимоги:

  • ОС: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8.1 або Windows 10 (Тільки x64);

 • процесор: Intel Core i5-3470 3.2 ГГц | AMD FX-8120 3.9 ГГц;
 • відеокарта: Nvidia GeForce GTX 780 3,5 ГБ | AMD Radeon R9 290 3 ГБ;
 • Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету;
 • Безумовно, оптимізацію гри не можна назвати ідеальною, однак здебільшого проект вписується в свої вимоги. Маючи на руках рекомендовану конфігурацію, можна без праці домогтися більш-менш стабільних 60 кадрів.

  Файли, драйвери і бібліотеки

  Якщо з «залізом» все в порядку, то ще рано радіти — кожен крутий «кулхацкер» знає, що справжнє майстерність криється в незліченній наборі нулів і одиниць, тобто в софтварной начинці.

  Насамперед оновлюємо драйвера для відеокарти, обидва виробники ходових рішень вже викотили спеціальні драйвера, що включають повну підтримку Watch Dogs 2:

  Після цього оновлюємо графічне API DirectX і Microsoft .NET Framework, без них пограти в сучасні тайтли навряд чи вийде:

  Ну і нарешті прийшла пора оновити MS Visual C ++, хто знає, може на комп’ютері відсутня одна з версій?

  Ось посилання на скачування всіх актуальних дистрибутивів:

  По-хорошому ставити їх потрібно саме в такому порядку. Навіть якщо якісь з них вже є, то «установник» про це відразу ж повідомить. Самі розробники з Ubisoft запевняють, що цілком вистачить тільки версії від 2010 року.

  Далі по тексту докладно пройдемося по частих помилок, які зустрічаються в Watch Dogs 2. Зверніть увагу, що не завжди ту чи іншу проблему можна вирішити відразу ж, з наскоку. Іноді справа криється в самій грі, і без безпосереднього втручання розробника нічого вдіяти не вдасться.

  Watch Dogs 2 цієї статті не запускається. Помилка LaunchError DotLocal Dll Redirection. Рішення

  Сам текст помилки як би відсилає до проблем DLL-бібліотек, однак мова йде не про відсутність однієї або декількох з них, а про те, що в роботу гри втручається стороння програма.

  Ця помилка зустрічається у тих, хто використовує програму EasyAntiCheat. Це щось на зразок захисту від читерства, яку розробники додають в свої ігри. Втім, ви можете навіть не знати про її існування на вашому жорсткому диску, адже вона ставиться автоматично разом з іграми, в які інтегрована. Watch Dogs 2 теж використовує її для наведення порядку в мультіплеєрних режимах.

  В якості вирішення можна спробувати запустити Watch Dogs 2 з правами адміністратора. Якщо це не допоможе, то доведеться відкрити папку, в яку встановлена ​​гра, запустити EXE-файл програми EasyAntiCheat, в випадаючому списку вибрати «Watch Dogs 2» і натиснути на кнопку «Repair».

  Розробники про помилку знають, але на момент написання статті ще не виправили її.

  Watch Dogs 2 вилітає на першій місії. Рішення

  Через некомпетентність тестерів помилка, що приводить до вильоту, виявилася в самому початку гри. На першій же місії гра може вилетіти, проте це відбувається далеко не завжди, приблизно в 50% випадків, коли Маркус починає працювати з комп’ютером «BLUME», щоб видалити з ctOS свої особисті дані.

  Якщо ви зустрілися з цією проблемою — не панікуйте, просто перезавантажте комп’ютер і пройдіть цей епізод з найближчої контрольної точки. Втім, якщо ви вже оновили Watch Dogs 2 до версії 1.06, то можете видихнути — баг, що приводить до вильоту вже повинен бути виправлений.

  По ходу гри теж можна «зловити» виліт, причому найчастіше він відбувається під час прогулянок по місту. У цьому теж немає нічого страшного — допомагає перезапуск останнього автосохранения.

  Watch Dogs 2 гальмує. Низький FPS. Рішення

  Нерідкі випадки, коли лічильник кадрів в секунду опускається до непристойно низьких значень навіть на топових системних конфігураціях. На жаль, це проблема самої гри, а точніше прокол розробників в її оптимізації.

  Судячи з усього, падіння продуктивності відбувається при виставленні максимально високих параметрів графіки. Саме вони неадекватно навантажують комп’ютер, не покращуючи картинку в еквівалентом показнику.

  Самі розробники запевняють, що працюють над поліпшенням ситуації, а поки що рекомендують трохи знизити настройки. Особливо додаткову деталізацію (Extra Details) і туман Сан-Франциско (San Francisco Fog).

  Також варто звернути увагу на дуже зручне вікно завантаження пам’яті, яке теж можна виявити поруч з графічними настройками. Воно наочно показує, скільки пам’яті буде використовувати гра з поточної конфігурацією параметрів. Немає сенсу забивати пам’ять відеокарти під зав’язку, адже її частина і так зайнята за замовчуванням для системи. Найвірнішим рішенням буде завжди залишати невеликий запас — хоча б 250 мегабайт.

  Watch Dogs 2 зависає при повороті камери. Фризи під час гри. Рішення

  Мова йде не про виліт гри, а саме про зависання в ті моменти, коли гравець різко повертає камеру. Гра при цьому намагається завантажити навколишній простір, але терпить фіаско через недосконале програмного коду.

  Ця помилка не пов’язана ні з графічними настройками — фризи можуть відбуватися на будь-яких настройках як на AMD-, так і на NVidia-картах.

  В даний момент рішення не спостерігається, та й сама проблема з’являється далеко не у всіх. Можливо, Ubisoft зверне увагу на неї в майбутньому.

  Чи не працює злом об’єктів. Опції злому не з’являються. Рішення

  Неможливість зламати сюжетний об’єкт — це суттєва проблема для гри, в якій все крутиться навколо хакерів.

  На жаль, далеко не завжди зрозуміло, що справа саме в ігровому баге, тому початківці гравці цілком резонно списали це на специфічні правила самої гри.

  Якщо вірити писань патчів для Watch Dogs 2, дана проблема вже була виправлена ​​в оновленні 1.04, який вийшов разом з релізом PC-версії гри. Якщо ви грали на консолі і теж зіткнулися з неможливістю злому, то перезайдіть в гру — більше такого бути не повинно.

  Watch Dogs 2 видає помилку про відсутність DLL-файлу. Рішення

  На завершення подібних матеріалів ми завжди розміщуємо цей розділ, завдання якого допомогти вам вирішити проблему, пов’язану з відсутністю в системі того чи іншого DLL-файлу.

  Насправді виникнення численних варіантів цієї помилки не пов’язане безпосередньо з грою, так як DLL-бібліотеки зберігаються в системі і додаються в неї по мірі відновлення операційної системи.

  Якщо ви зіткнулися з тим, що гра або програма відмовляється запускатися, посилаючись на недостатній DLL-файл, то скористайтеся утилітою DLL-fixer . Вона дозволить вам завантажити «чисті» (заражені вірусами) файли з офіційних джерел. Втім, якщо використання такого ПЗ вам до вподоби, то ви можете спробувати знайти відсутній файл самостійно.

  Якщо ваша проблема виявилася більш специфічної або ж спосіб, викладений у даній статті, не допоміг, то ви можете запитати у інших користувачів в нашій рубриці «Питання і відповіді». Вони оперативно допоможуть вам!

  Джерело: Рішення проблем Watch Dogs 2: Чи не запускається? Вилітає на першій місії? Гальмує? Низький FPS? Зависає?

  Також ви можете прочитати