Програма для пошуків однакових фотографій

16.09.2015
Програма для пошуків однакових фотографій видалення дублікатів

Anti-Twin — Пошук і видалення дублікатів або схожих фотографій

Тому для цих цілей краще використовувати спеціалізовані утиліти. Є програми, які шукають дублікати тільки серед текстових документів, є програми, призначені для пошуку дублікатів фотографій, аудіо-і навіть відео.

Сьогодні ми б хотіли запропонувати вашій увазі п’ять програм, основним завданням яких є пошук однакових і подібних зображень. Dup Detector Проста і ефективна утиліта для пошуку дублікатів зображень. Підтримує роботу з форматами JPG, BMP, PNG, TIF, PCX, TGA, WMF, EMF і PSP.Пошук здійснюється шляхом порівняння контрольних сум MD5.

Відмінною особливістю програми є опція встановлення відсоткового діапазону відповідності при пошуку. З недоліків слід зазначити відносно повільну швидкість роботи. Крім того при виведенні результатів утиліта показує тільки за два зображення за один раз.

  • Програма для пошуку однакових файлів дублікатів файлів, картинок, фотографій, музики і т. д. DupKiller допоможе звільнити місце на жорсткому.
  • Awesome Duplicate Photo Finder. Клікніть на кнопку. Я користуюсь програмою пошуку однакових зображень AntiDupl. показати.
  • Безкоштовні програми російською мовою для пошуку і видалення. Так-же зазвичай буває з фотографіями — в різних папках однакові фото.

Вибрані дублікати можна видалити. До недоліків ставляться дещо повільна швидкість роботи, а також необхідність встановлення пакету Java. Similar Images підтримує біля 30 форматів, включаючи JPG, JPEG, BMP, PNG, ICO, CUR, а також менш відомі RAS, PGX, WBMP, MNG, PCX, DCX і деякі інші.

Є можливість ручного і автоматичного видалення дублікатів.Дозволяє шукати зображення навіть з незначними змінами. Працює як з окремими каталогами, так і з цілими розділами. Є можливість фільтрації по мірі схожості. Так, в рамках кожної папки можна обмежувати пошук файлами певного типу, розміру; також є обмеження за датою.

Типи дозволених файлів не доведеться вписувати вручну – тут є досить багато профілів для різновидів файлів, наприклад, текстових, відео, аудіо і т.д.

З форматів підтримуються JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TIFF, TGA і RAW. Основний недолік — трохи незручний інтерфейс і відсутність російської мови. Image Comparer має зручний і простий інтерфейс російською мовою, підтримує роботу з усіма популярними графічними форматами.

При цьому вказується ступінь схожості у відсотках. Знайдені дублікати можна переміщати, копіювати або видаляти. На зміну проблеми «де зберігати дані? Такі групи в Clone Spy називаються Pool 1 і Pool 2.

» прийшла нова — «як у всьому цьому розібратися? » Обсяги сучасних жорстких дисків досягли того, що на них цілком може випадково загубитися з десяток DVD-образів, не говорячи вже про сотні фотографій.

Ви можете не помічати непотрібних і повторюваних файлів аж до того моменту, коли місце несподівано закінчиться. Але перед тим, як купувати новий жорсткий диск, має сенс почистити старий на предмет дублікатів.

Можливо, після генерального прибирання проблема вільного місця вже не стоятиме так гостро.Ця функція корисна, якщо областю пошуку є не окремі папки, а цілий жорсткий диск. Шукати повторювані файли вручну – це довго і незручно. Набагато простіше скористатися однією зі спеціальних утиліт, які виконують більшу частину роботи за вас.Залишається тільки вставити його в командний рядок файлового менеджера, і ви швидко опинитеся в потрібній папці.

Якщо ви готові до ревізії жорсткого диска, залишилося тільки підібрати відповідний інструмент. Duplicate Finder 3.2 Розробник Ashisoft Software Розмір дистрибутива 1,9 Мб Поширення shareware Інтерфейс англійська Duplicate Finder може виконувати дві основні задачі шукати файли за заданими критеріями і сортувати їх. До можливостей пошуку відноситься побайтовое порівняння, перевірка контрольної суми, пошук файлів з однаковими назвами і з нульовим розміром.У той час, коли Duplicate Finder працює, ви можете спостерігати в рядку стану за ходом виконання завдання і за тим, скільки файлів було перевірено.

Додатково можна встановити захист на системні папки, виключити з області пошуку приховані папки та файли, а також включити режим Fuzzy Logic. У цьому режимі файли з незначними відмінностями будуть показуватися як ідентичні.Повторювати ці дії можна скільки завгодно разів, не закриваючи вікна додавання папки. Як відкрити позную

  • Кожен профіль легко редагується.
  • Окремо задаються папки, в яких не варто виконувати пошук.

У цьому випадку зручно вказати ті папки, які потрібно пропускати.

Видалення дублікатів зображень

Програма для пошуків однакових фотографій. Оцінка: 79 / 100 Всього: 383 оцінок.

Інші новини по темі:

— Код помилки виводитися на панелі управління пральної машини АЕГ.

Короткий опис статті: пошук по картинці Anti-Twin — Пошук і видалення дублікатів або схожих фотографій Тому для цих цілей краще використовувати спеціалізовані утиліти. Є програми, які шукають дублікати тільки серед текстових однакових, фотографій, програма,, пошуків

Джерело: Програма для пошуків однакових фотографій

Програма для пошуків однакових фотографій Anti-Twin — Пошук і видалення дублікатів або схожих фотографій Тому для цих цілей краще використовувати спеціалізовані утиліти. Є програми, які шукають дублікати тільки серед текстових документів, є програми, призначені для пошуку дублікатів фотографій, аудіо-і навіть відео.

Програма для пошуків однакових фотографій видалення дублікатів

Також ви можете прочитати