Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті

15.09.2015

Кращі аватарки для дівчат і хлопців вконтакте
Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті

З чого зроблені сьогоднішні хлопчики? З футболу, айфона, друзів і листування з симпатичною однокласницею. Через пару років гарненькі хлопчики перетворяться в реальних крутих хлопців!

Чому люди кажуть, що чоловіки не плачуть? Тільки вірний чотириногий друг мовчки вислухає і теплим мовою слизнет солоні сльози зі щік білявого хлопця.

У кожного пацана є своя компанія дівчат, які не фарбують нігті, а ходять разом з ним на рибалку і запускають стріли, наче давнє плем’я індіанців.

Личко невеликого хлопчика випромінює безтурботність. Він відчуває навколо себе турботу матері і вбирає її, як губка. Адже пройде час і він стане маминої опорою і не ніколи не дасть її в образу.

Ще довго будеш пам’ятати прогулянку з друзями по морському узбережжю. Пам’ятати, як лазили по валунах, уявляючи, що це неприступна фортеця. А промені призахідного сонця, немов чарівний ліхтар висвітлював фігури підлітків.

Велосипед — перший в житті транспорт цього малюка. Він розтинає вздовж тротуару, відчуваючи на спині погляди завжди розхвильованих батьків.

Перше побачення може бути навіть у досить раннім віці. Забавно, коли життєві шляхи починають сплетаться в той момент, коли двоє малюків п’ють один на двох молочний коктейль.

Дуже весело сидіти на підвіконні з сусідською дівчинкою і місити тісто в мисці. Це буде саме смачне печиво! Саме з таких » кухарів» виростають кулінари зі світовим ім’ям.


Короткий опис статті: прикольні картинки на аву Кращі аватарки для дівчат і хлопців вконтакте Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті З чого зроблені сьогоднішні хлопчики? З футболу, айфона, друзів і листування з прикольні картинки на аву

Джерело: Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті

Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті Кращі аватарки для дівчат і хлопців вконтакте Прикольні фотки для хлопчиків 13 років на аву в контакті З чого зроблені сьогоднішні хлопчики? З футболу, айфона, друзів і листування з симпатичною однокласницею.

Також ви можете прочитати