Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї

06.07.2016

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї і способи їх виготовлення

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї

Сет з лускатих плафонів

Зміст

Дизайнери-професіонали і умільці з народу стверджують і наочно показують, що зробити плафони для люстр своїми руками під силу кожному з нас. Наскільки це просто, які матеріали підходять для плафонів, абажурів, в якому стилі можна їх виконати, покажемо на наочних прикладах.

Матеріали

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї

Ідеї та їх втілення

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї

Фото до майстер-класу «Плафон з метеликами»

Для роботи нам знадобляться:

    білий тонкий картон тонкий шпагат або волосінь клей-пістолет дріт для каркаса канцелярський ніж або ножиці круглогубці

Перш ніж приступити до роботи, визначитеся з розмірами плафона в готовому вигляді. У нашому прикладі діаметр дорівнює 30 см, значить, нам знадобиться шматок картону завдовжки 90 див. Приступаємо до виготовлення.

    Робимо каркас. Відрізаємо шматок дроту довжиною 96-98 див. Звертаємо дріт в коло діаметром 30 см і закріплюємо кінці з допомогою круглогубців. Нарізаємо із шпагату або волосіні 3 підвісних елемента. Довжину шматків відміряємо, виходячи з того, на якій висоті ви плануєте підвішувати світильник. Прив’язуємо їх до дроту в трьох місцях, рівномірно розподіляючи навантаження. Малюємо на картоні метеликів різних розмірів і вирізаємо їх. Звертаємо картон, проклеюємо стик смужкою щільного паперу або прошиваємо степлером. Верхню частину плафона закріплюємо на дроті. Для цього можна використовувати і клей, і тонкий дріт. Місця стиків і надрізів можна задекорувати залишилися після вирізки метеликами.

Подивіться, який витончений світильник у нас вийшов. Він чудово впишеться і в дитячу кімнату, і в спальню. Особливий шик ви побачите, коли увімкніть лампу і по стінах запурхали метелики.

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї

Ще одна цікава ідея для плафона з метеликами

Якщо порозпитувати наших бабусь, вони неодмінно згадають торшери з абажурами у вигляді перевернутого відерця, перетягнуті кольоровими нитками. Точно такий же ми можемо зробити і своїми руками.

Короткий опис статті: плафони для світильників ¦¦¦ Дизайнери-професіонали і умільці з народу стверджують і наочно показують, що зробити плафони для світильників своїми руками під силу кожному з нас. Наскільки це просто, які матеріали підходять для плафонів, абажурів, в якому стилі можна їх виконати, покажемо на наочних прикладах. Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї і способи їх виготовлення, Плафони, для, люстр, своїми руками, (61, фото):, цікаві ідеї, і, способи їх виготовлення, HappyModern.RU, ДЕКОР, СВІТЛО, СВОЇМИ РУКАМИ,

Джерело: Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї і способи їх виготовлення — HappyModern

Плафони для світильників своїми руками (61 фото): цікаві ідеї і способи їх виготовлення Сет з лускатих плафонів Зміст Дизайнери-професіонали і умільці з народу стверджують і наочно показують, що зробити плафони для люстр своїми руками під силу кожному з нас.

Також ви можете прочитати