Опори освітлення, кронштейни і вуличні світильники.

10.07.2016

КРОНШТЕЙНИ

Опори освітлення, кронштейни і вуличні світильники.
ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ Опори освітлення, кронштейни і вуличні світильники.

Для вулиць великого міста дуже велике значення має якісне, сучасне і стильне освітлення. яке зможе забезпечити безпеку городян, так і стати прикрасою міських вулиць. Для правильної організації вуличного освітлення необхідні спеціальні освітлювальні установки. Основною складовою традиційної освітлювальної установки є, звичайно, освітлювальний прилад — світильник або прожектор, що встановлюються на опорах освітлення .

Освітлювальні прилади для освітлення міських вулиць, називаються світильниками зовнішнього освітлення або вуличними світильниками. Основні характеристики, які відрізняють вуличні світильники від світильників для освітлення приміщень:

  • підвищена стійкість до кліматичних впливів;
  • підвищена ступінь захисту від пилу і вологи;
  • простота монтажу і довговічність.

Ще однією важливою складовою більшої частини установок для освітлення вулиць є опора. на якій тримається світильник вуличного освітлення. Опорою, в широкому сенсі, називається споруда для підтримки і утримання якого-небудь об’єкта в постійному положенні. Опора є частиною якого-небудь об’єкта, несе на собі тягар інших частин, а також служить підставою для них. Опори бувають самими різними. Опорою є фундамент будівлі, опори підтримують мости, опори несуть лінії електропередач (ЛЕП). Опора освітлення — це частина освітлювальної установки, підтримуюча світильники, прожектори та інші освітлювальні прилади. Опори освітлення призначені для організації освітлення доріг, магістралей, спортивних споруд, вулиць, парків, скверів, офісних, торговельно-розважальних центрів, ресторанів, автозаправних станцій, котеджних селищ і багатьох інших об’єктів. Опори освітлення, представлені на сайті, діляться на наступні групи:

Виробництво та постачання металевих опор освітлення є основним напрямком діяльності нашої компанії. Металеві освітлювальні установки діляться на сталеві і алюмінієві. Перевагою сталевих опор є те, що вони передбачають можливість фарбування. Це істотно розширює як естетичний, так і практичний потенціал сталевих опор освітлення. Головною перевагою алюмінієвих освітлювальних конструкцій є їх неперевершена легкість, що спрощує і здешевлює їх транспортування і монтаж. Всі металеві опори освітлення мають високу опірність агресивним середовище і критичним температурним режимам, що робить можливим їх використання в нелегких кліматичних умовах нашої країни.

Кожна з вище перерахованих груп опор освітлення володіє масою переваг, і можуть ефективно застосовуватися в багатьох сферах нашого життя.

До певного часу в нашій країні в якості опор освітлення використовувалися бетонні або залізобетонні стовпи. Освітлювальні опори сучасних виробників виготовляються з якісних, легких матеріалів (найчастіше це металеві опори) і мають незаперечні переваги перед традиційними опорами освітлення.

До переваг сучасних опор освітлення відносяться такі характеристики, як:

  • легкість конструкції;
  • тривалий термін експлуатації;
  • безпека при експлуатації;
  • сучасний і привабливий зовнішній вигляд;
  • різноманітність дизайнів.

Враховуючи дві останні характеристики, опори освітлення сучасних виробників виконують не лише функціональну, але часто також декоративну роль в оформленні та організації висвітлення тих чи інших об’єктів.

Опори освітлення, кронштейни і вуличні світильники.
ВУЛИЧНІ СВІТИЛЬНИКИ

Історія вуличного освітлення почалася з дуже давніх часів. Вогонь щодня супроводжував людину в його побуті. А починалося все з факелів, олійних і газових ліхтарів. Людина завжди хотів висвітлити свою територію.

З приходом в наше життя електрики сталися великі зміни. З’явилася величезна кількість різноманітних освітлювальних приладів як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення.

вибір вуличних світильників практично безмежний. Різноманітність дизайнів, матеріалів, потужностей, типів ламп, сфер застосування — все це характеризує сучасні вуличні світильники .

Сфера застосування їх також безмежно широка. В даний час складно уявити вулиці мегаполісів і невеликих міст без різного роду освітлювальних установок. Однак і в житті заміських жителів подібні світильники відіграють важливу роль. Вуличні світильники для заміських ділянок вже давно стали можливістю вираження власного стилю, розстановки акцентів в саду і ефектною підсвічування будинку.

Сучасне вуличне освітлення вже давно пішло виключно від традиційних форм, таких як ліхтарі на стовпах. В даний час існує безліч видів світильників, а також способів їх встановлення. Вуличні світильники можуть бути торшерными, консольними і садово-парковими.

Сфера їх застосування дуже широка. Вони використовуються для освітлення доріг, магістралей, скверів, парків, спортивних споруд/об’єктів, а також мостів, дворів, а також для підсвічування різних архітектурних об’єктів і рослинності.

Найбільш важливими характеристиками для таких світильників є вандалостійкість, тривалий термін експлуатації, надійність. Крім того, вони повинні відповідати сучасним нормам безпеки та енергозбереження, а також мати естетично привабливим зовнішнім виглядом.

Існують три основних типи таких світильників:

У кожній з різновидів світильників вуличного освітлення є свої особливості і переваги.

Особливістю торшерного типу є спрямований вгору світловий потік. Тобто, вуличний світильник торшерный кріпиться безпосередньо наверх освітлювальної опори. Такий тип вуличних світильників є оптимальним варіантом для освітлення різних скверів, а так само підсвічування прогулянкових доріжок. Торшерные світильники створюють надзвичайно затишне і романтичне освітлення.

Консольні світильники мають свої конструктивні особливості і можуть працювати з багатьма джерелами освітлення. До конструктивних особливостей консольних світильників відноситься те, що вони кріпляться на консоль і світловий потік падає вниз. Консольні вуличні світильники підходять для освітлення доріг і магістралей, залізничних платформ станцій, площ та інших об’єктів.

Садово-паркові світильники виконують, як правило дві функції: практичну — безпосередньо освітлення і декоративну — прикраса інтер’єру парку або саду. Тому асортимент садово-паркових світильників дуже широкий і різноманітний. За допомогою садово-паркових світильників можна додати своєму саду або скверу неповторний зовнішній вигляд.

Абсолютно всі, представлені на сайті, моделі вуличних світильників, представлені на сайті, є високоякісними і довговічними з сучасним стильним і різноманітним дизайном.

Вуличне освітлення відіграє дуже важливу роль у загальному вигляді міста і будь-якого населеного пункту. Грамотно підібрані і встановлені вуличні світильники не тільки забезпечать безпеку для мешканців, але також перетворять вулиці, будь-які об’єкти і споруди до невпізнання.

У кожній з різновидів світильників вуличного освітлення є свої особливості і переваги. Вуличне освітлення відіграє дуже важливу роль у загальному вигляді міста і будь-якого населеного пункту.

КРОНШТЕЙНИ

Кронштейн — це консольна опорна деталь або конструкція, що служить для кріплення частин машин або споруд до вертикальній стіні або колоні. Конструктивно кронштейн виконується у вигляді самостійної деталі або у вигляді значного потовщення в базової деталі. Кронштейни зазвичай застосовують для установки підшипників, окремих вузлів машин, арматури на щоглах, опорах електропередач і т. д.

Кронштейн є частиною освітлювальної установки. Освітлювальної установкою називається сукупність світлотехнічних пристроїв, призначених для освітлення. Поняття освітлювальної установки відноситься переважно до установок штучного електричного освітлення.

Кронштейни в комплекті з опорами призначені для установки світильників для зовнішнього освітлення. Таким чином, основні області застосування кронштейнів в комплекті з опорами освітлення — це освітлення вулиць, доріг, парків, скверів, автомобільних стоянок, спортивних споруд та інших об’єктів.

Кронштейни для освітлювальних установок діляться на наступні типи:

Короткий опис статті: світильник куля ТОВ Завод Блискавка — виготовлення опор освітлення. Виробництво опор освітлення, фундаментних блоків, світильників вуличного освітлення, паркових опор. опори освітлення, кронштейни для світильників вуличного освітлення, вуличне освітлення, опора силова, опора контактної мережі, опора освітлення, наявність опор, опори паркові наявність, вуличні світильники

Джерело: Опори освітлення, кронштейни і вуличні світильники.

КРОНШТЕЙНИ ОПОРИ ОСВІТЛЕННЯ Для вулиць великого міста дуже велике значення має якісне, сучасне і стильне освітлення. яке зможе забезпечити безпеку городян, так і стати прикрасою міських вулиць. Для правильної організації вуличного освітлення необхідні спеціальні освітлювальні установки.

Також ви можете прочитати