Охорона Тельмана Ісмаїлова раніше вже могла бити непоступливих автомобілістів

26.01.2018

Автомобілі

Закон і право

Охорона Тельмана Ісмаїлова раніше вже могла бити непоступливих автомобілістів

Ех, рано знайшли Сархана.

Охорона Тельмана Ісмаїлова раніше вже могла бити непоступливих автомобілістів

В охоронному підприємстві «АСТ Щит», що належить екс-власнику Черкізовського ринку Тельману Ісмаїлову, пройшли обшуки. Слідчі підозрюють, що VIP-пасажир BMW з мигалкою, охорона якого атакувала москвича на МКАД, — це син мільярдера Сархан. Тим часом з’явився ще один постраждалий від самосуду охоронців цього підприємства.

У приватному охоронному підприємстві «АСТ Щит» пройшов обшук, повідомив «Газеті.Ru» інформоване джерело в правоохоронних органах. Він проводився рамках розслідування кримінальної справи за фактом нападу на москвича Олексія Смирнова на МКАД, чий Lexus розбили охоронці BMW з мигалкою за відмову поступитися їм дорогу. «Перевірка проводиться за фактом НП 24 листопада на МКАД», — підтвердив співрозмовник.

Зараз слідчі перевіряють причетність співробітників підприємства до інциденту.

Крім того, агентство «Інтерфакс» стверджує, що в BMW з мигалкою знаходився один з синів великого підприємця, колишнього власника Черкізовського ринку.

«Імовірно, в одному з автомобілів знаходився син Тельмана Ісмаїлова Сархан», — заявило джерело агентства.

Офіційно в УВС ЗАТ, яке веде дану справу, інформацію про обшуки в «АСТ Щит» не підтверджують і не спростовують.

Інцидент, в якому постраждав москвич Олексій Смирнов, трапився ввечері 24 листопада на 45-му кілометрі МКАД. Смирнов на своїй машині Lexus рухався в щільному пробці в районі Київського шосе. Його наздогнав чорний BMW з мигалкою. За правилами, зазначає Олексій, він повинен був пропустити автомобіль зі спецсигналами, але у нього не було можливості перебудуватися в правий ряд, не провокуючи ДТП. Через кілька хвилин позашляховик Toyota Land Cruiser з кортежу BMW підрізав машину Смирнова, пропустив авто з мигалкою, а потім різко загальмував перед машиною Олексія.

Смирнов дивом уникнув зіткнення. Потім з джипа вискочили троє міцних чоловіків, розбили фару і вибили пістолетом бічне скло. Потім спробували витягнути власника з машини, зірвали золоті окуляри, розбили і кинули йому в обличчя. Смирнов записав номери автомобілів кривдників (у BMW з мигалкою номер А997РУ199, у Toyota Land Cruiser — А328АА177). Пізніше інформоване джерело «Газети.Ru» повідомив, що дані автомобілі належать групі АСТ екс-власника Черкізовського ринку Тельмана Ісмаїлова. До групи входить 31 компанія, серед яких є і «АСТ Щит».

В охоронному підприємстві категорично заперечують причетність до інциденту. «Ні в групі компаній АСТ, ні в сім’ї Ісмаїлова не було і немає так званих мигалок, — заявив« Інтерфаксу »в п’ятницю віце-президент групи компаній АСТ, співголова опікунської комітету міжрелігійної ради СНД Аббас Аббасов. — Більш того, ми повністю підтримуємо громадську позицію та позицію органів державної влади по жорсткому контролю над використанням спецсигналів і проблискових маячків ».

Ситуацію з обшуками в «АСТ Щит» коментувати відмовилися.

Потерпілий в нападі Олексій Смирнов в п’ятницю повідомив «Газеті.Ru», що він офіційно визнаний потерпілим у рамках кримінальної справи. Проте він продовжує самостійний пошук нападників на нього людей. «Я попросив читачів свого ЖЖ надсилати мені фотографії працівників« АСТ Щит », щоб я міг впізнати серед них людей, яких бачив, — каже Олексій Смирнов. — Фото вже почали надсилати ».

Крім того, за словами автомобіліста, після того як він надав гласності те, що трапилося з ним, з’явилася ще одна передбачувана жертва «кортежу АСТ». «Це чоловік, у порівнянні з яким я відбувся ще легко: його побили і зламали щелепу. У нього інцидент, імовірно з тим же кортежем з мигалкою, трапився 28 квітня цього року. Але його справа дуже швидко зам’яли в міліції. Він, поки не почув про мій випадок, навіть не скаржився — мабуть, не знав, що це можна робити », — каже Смирнов.

Джерело: Охорона Тельмана Ісмаїлова раніше вже могла бити непоступливих автомобілістів

Також ви можете прочитати