Обробляємо фотографію дівчини, Мої статті, Каталог статей

22.09.2015
Обробляємо фотографію дівчини, Мої статті, Каталог статей фотографію дівчини

Статистика

Обробляємо фотографію дівчини

Почнемо з створення нового документа File-New (Файл-Новий) розміром 768?1024 px і дозволом 72 dpi. За допомогою інструменту Paint Bucket Tool (Заливка) (G) заливаємо шар чорним кольором.

Застосуємо фільтр Filter-Noise-Add Noise (Фільтр-Шум-Додати шум) з параметрами, зазначеними нижче:

Тепер знайдіть відповідну фотографію дівчини. Я взяв цю:

Blending Options-Outer Glow (Зовнішнє світіння)

Тепер зробимо відображення («волога підлога»). Для цього створіть дублікат шару з дівчиною, відобразіть його по горизонталі натиснувши>зображення>повернути>по горизонталі і опустіть вниз (Free Transform (Вільна трансформація) ), під ноги дівчині. Обріжте зайві частини:

Скачайте необхідні набори кистей. Підійдуть квіткові мотиви і завитки .

Створюємо новий шар. Вибираємо інструмент Brush Tool (Кисть) (B) і кисть з набору Flower (Квіти). Білий колір кисті і розташування повинне бути нижче шару з дівчиною.

Маніпулюйте з кистями для досягнення такого ефекту:

Створіть маску останнього шару, клацнувши по кнопці Add Mask (Додати маску) в нижній частині панелі шарів. Виберіть інструмент Brush Tool (Кисть) (B) зі стандартним набором, чорним кольором і параметром Opacity (Прозорість) встановленим на 10px .

Знову створіть новий шар і розташуйте його також нижче шару з дівчиною. За допомогою Кисті створіть ще один орнамент. Колір білий:

Створюємо ще один шар і пензлем з набору наносимо ще один орнамент. Колір: #747474. Розташування аналогічно попереднім.

Короткий опис статті: дівчата картинки Статистика Обробляємо фотографію дівчини Почнемо з створення нового документа File-New (Файл-Новий) розміром 768?1024 пікселів і роздільною здатністю 72 dpi . За допомогою інструменту Paint Bucket Tool дівчата картинки

Джерело: Обробляємо фотографію дівчини — Мої статті — Каталог статей

Обробляємо фотографію дівчини, Мої статті, Каталог статей Статистика Обробляємо фотографію дівчини Почнемо з створення нового документа File-New (Файл-Новий) розміром 768?1024 px і дозволом 72 dpi.

Обробляємо фотографію дівчини, Мої статті, Каталог статей фотографію дівчини

Також ви можете прочитати