Любовні купони своїми руками, незвичайний, романтичний подарунок

21.09.2015

Любовні купони — незвичайний подарунок для закоханих

Авто: Taya_78 • 13.01.2012

Любовні купони – це незвичайний і романтичний подарунок коханій людині і один з самих оригінальних способів сказати «Я тебе люблю». Якщо ви хочете подарувати коханій свої ніжні почуття і тепле відношення, то це якраз те, що вам потрібно!

Любовні купони – що це?

У нас в Росії такі форми подарунків не особливо поширені, це віяння прийшло до нас із Заходу. Можливо, що деякі навіть вважають це дурістю. Але, я впевнена, що знайдуться креативні і романтичні натури, яким цей спосіб визнання в любові доведеться по душі.

Отже, якщо описувати загальними словами, я б назвала любовний купон своєрідним добровільним векселем, який містить обіцянку одного з партнерів брати участь в романтичній діяльності між закоханими. Терміни цієї діяльності обумовлюються окремо написане бажання можна вимагати виконати негайно або протягом певного часу в майбутньому.

Виглядати це може по-різному – у вигляді листівки, талончика, купона, векселі…. У кого на що вистачить фантазії і творчого підходу до оформлення. В основному містить романтичне зображення, саме бажання і можна вказати термін придатності (якщо не хочете, щоб вас потім постійно примушували виконувати написане бажання
).

Обіцяні бажання, які зазначаються на купоні, можуть бути абсолютно різними – від еротичних танців на столі до турбот по домашньому господарству. Головне, щоб це принесло задоволення того, кому призначений романтичний купон-подарунок.

Для чого це потрібно

Звичайно, любовні купони дарують один одному закохані на день святого Валентина, щоб побалувати один одного увагою, а можливо і розігріти згасаюче пристрасть. Але якщо ця ідея вам доведеться по душі, то можна робити такі подарунки на інші свята. З їх допомогою ви можете показати своєму партнеру, як трепетно дбаєте про його побажання. Любовні купони так само можна розглядати як знак довіри між закоханими – ви можете подарувати своєму коханому порожні купони і надати йому можливість самому вписати бажане (в межах розумного, звичайно).

Якщо ви засумніваєтеся, що любовний купон не буде серйозно сприйнятий як самостійний подарунок, можна зробити його як доповнення до основного матеріального подарунку.

Форми

Романтичні купони можуть бути не тільки у вигляді надрукованих листівок чи талончиків. Їх можна просто вирізати з кольорового паперу і написати від руки бажання. Так само існують і электоронные купони-побажання, які можна вкладати в електронні листи, СМС.

Як дарувати любовні купони

Любовні купони можна дарувати по одному, а можна зробити цілу «чекову книжку» з талонів з різними побажаннями. На одному форумі я прочитала, як одна дівчина зробила цілу пачку купонів, по одному на кожну тиждень протягом цілого року і подарувала своєму чоловікові на Новий рік. Пообіцяла виконувати по одному побажання на тиждень на розсуд чоловіка. Дуже оригінально!

Варіантів дарування і взагалі використання купонів безліч. Можна покласти їх у листівку з поздоровленнями, в улюблену книгу ( а можна відправити поштою), покласти в портфель чоловіка вранці перед роботою і т.д.

Так само любовні купони можна використовувати при грі в карти, навіть коли збирається невелика компанія (тільки бажання в цьому випадку підбирайте адекватні).

Як зробити любовні купони

Покажу вам два варіанти, які мені сподобалися найбільше. Перший я знайшла на сайті дизайнера Sarah Hearts (sarahhearts.com). Вам знадобиться кілька червоних конвертів, кожен з яких потрібно вкласти по одному купону. Потім конверти склеїти гармошкою, скласти і перев’язати мотузкою.

Другий спосіб, про який я вам хочу розповісти, пропонує Stephanie Locsei (сайт www.homemade-gifts-made-easy.com). Роздрукуйте ось такі талончики, використовуючи спеціальні шаблони.

Ну і залишилося прикрасити цю «чекову книжку» відповідно до празднуемым торжеством. Подаруйте її своєму коханому і чи готові виконувати бажання купонів в будь-який обумовлений час на першу вимогу власника заповітного квитка

Короткий опис статті: любовні картинки Любовні купони — оригінальний подарунок для закоханих. Скачати безкоштовно шаблони любовних купонів подарунок, щоб порадувати, щось, масажу, еротичного подарунка, сеанс, такий, незвичайна, може, дуже, чоловікові, піднести, купони, дією, хочемо, завжди, самим своїм

Джерело: Любовні купони своїми руками — незвичайний, романтичний подарунок коханому

Любовні купони своїми руками, незвичайний, романтичний подарунок Любовні купони — незвичайний подарунок для закоханих Авто: Taya_78 • 13.01.2012 Любовні купони – це незвичайний і романтичний подарунок коханій людині і один з самих оригінальних способів сказати «Я тебе люблю».

Також ви можете прочитати