Квіти з контурних ліній. Розмальовка квіток для дітей

21.09.2015

Розмальовки квітів для дівчаток


Не секрет, що для повноцінного та всебічного розвитку маленької дитини в дошкільному віці важливо частіше організовувати творчі заняття в ігровій формі. Вже у 3-4-річному віці дитина цілком здатний навчитися розмальовувати малюнки кольоровими олівцями. Для початку можна потренуватися зафарбовувати картинки за допомогою пензлика (відмінний варіант — дитяча гуаш),так як маленькій дитині на перших порах важко утримувати пальчиками олівець правильно. Потім можна запропонувати дитині кольорові олівці з трикутними гранями для розмальовки, які легше утримувати в руці і пальчики не будуть швидко втомлюватися.

У попередніх статтях ми розмістили популярні серед дівчаток зображення для розмальовки ( діснеївські принцеси. феї Вінкс. Літл Поні. монстр хай і інші ). У цьому матеріалі ви знайдете прості картинки для розфарбовування кольорів, які можна роздрукувати на папері великого формату.

Як стверджують фахівці з дитячого розвитку і вихованню, розмальовки сприяють формуванню естетичного смаку,прищеплюють любов до творчого процесу, розвивають дрібну моторику, а також знайомлять з різноманітністю відтінків кольорів.

Дівчаткам особливо подобається малювати і розфарбовувати сукні. метеликів. кошенят. ляльок барбі. А останнім часом одними з найпопулярніших скачуваних контурних картинок для розфарбовування стали зображення квітів. Квіти оточують нас практично скрізь — на затишних газончиках біля будинку, в садах,скверах, парках,на безмежних лугах і в темних лісах. Квіти вирощують в домашніх умовах і прикрашають інтер’єр вишуканими квітковими букетами.

Розмальовки квітів будуть цікаві маленьким дівчаткам від 4 до 6 років. Контурні малюнки з квітами,які ви знайдете нижче, досить великі і не сильно деталізовані. Бажано роздрукувати квіти для малювання на аркуші паперу великого формату,щоб дівчинці було легше зафарбовувати окремі пелюстки і не виходити за кольором контури зображення.

Поради. Розфарбовування контурних малюнків з квітами :

• вибираємо папір,на якій треба роздрукувати зображення квітки. Якщо дитина буде розфарбовувати картинку восковими олівцями або мітками,то можна підготувати для друку практично будь-який папір (у тому числі і принтерную). Якщо розфарбовувати квітка будемо фломастерами,то краще всього вибрати тонкий картон. Бажано роздрукувати картинки квіток на альбомних аркушах або на акварельному папері,якщо будемо розфарбовувати фарбами;

• бажано починати розфарбовувати картинку з фону або з самих великих полів. Покажіть дитині,як треба зафарбовувати об’єкт без пробілів. Дитині буде легше зафарбовувати фон горизонтальними лініями. Намагайтеся домогтися того, щоб лінії лягали щільніше один до одного і не заходили за контури;

• є контурні малюнки, окремі деталі яких пронумеровані (кожному номеру відповідає колір,який треба використовувати для малювання). Але можна обійтися і без розмальовок за номерами ,надавши дитині зразок квітки (на фото або вже розфарбований малюнок);

• якщо дівчинка вже непогано вміє розфарбовувати картинки ,то можна навчити її домагатися певного кольору за допомогою натиску олівця різної сили. Цим способом також можна додавати окремі деталі на розфарбованому зображенні.

КВІТИ. РОЗМАЛЬОВКИ ДЛЯ ДІВЧАТОК :

> Натисніть на посилання зі списку (нижче) і розгорніть картинку для розмальовки.

> Натисніть праву кнопку мишки і виберіть зі списку : Копіювати (Copy) або Друк (Print).

Короткий опис статті: квіти картинки Тут ви можете скачати або роздрукувати контурні малюнки для дівчаток. Розмальовки різних кольорів . Квіти — ромашка, троянда, соняшник, тюльпан, гвоздика та інші. тематичне завдання для дівчаток, розфарбування квітів, розфарбувати, дітям, контури, олівці, фарби, роздрукувати, завантажити

Джерело: Квіти з контурних ліній. Розмальовка квіток для дітей

Квіти з контурних ліній. Розмальовка квіток для дітей Розмальовки квітів для дівчаток Не секрет, що для повноцінного та всебічного розвитку маленької дитини в дошкільному віці важливо частіше організовувати творчі заняття в ігровій формі.

Також ви можете прочитати