Купити плафони для вуличних світильників, стельові плафони для

09.07.2016

Плафони для ламп і світильників

Купити плафони для вуличних світильників, стельові плафони для
За визначенням плафони — це конструкції, що представляють собою арматуру для електричного джерела світла, які можуть монтуватися на стіні або стелі. Першочерговим призначенням плафона є розсіювання світла, яке здійснюється через прозоре скло або пластик. Крім усього іншого плафони для ламп та вуличних світильників застосовуються в декоративних цілях, так як красива оболонка приховує непоказну лампочку. Найчастіше вуличні плафони виготовляються у вигляді скляних сфер, але іноді можуть приймати химерні форми за задумом дизайнерів. Скляні плафони найчастіше купують для вуличного освітлення — в такому разі матеріал, з якого вони будуть виготовлятися, неодмінно буде володіти антивандальними властивостями. Завдяки міцного скла або спеціального пластику, пошкодити ліхтар практично неможливо навіть твердим летять предметом. У приміщеннях останнім часом стали використовувати стельовий плафон, який можна заздалегідь підібрати під наявний дизайн кімнат. Завдяки ефектом, що розсіює світло м’яко і рівномірно розподіляється по приміщенню, від чого в ньому стає світло і затишно.

Пропонуємо ознайомитися з наявною продукцією — подивитися фотографії, габаритні розміри та іншу цікаву інформацію.

Плафон для джерела світла

Світло просто необхідний у сучасному світі, будь то день чи ніч, ми насолоджуємося можливістю бачити світ навколо нас. Коли приходить темний час доби, звичайно, виникає необхідність в штучному джерелі світла. Раніше, потрібні були десятки свічок, щоб висвітлити одну кімнату. Тепер же достатньо однієї лампи. Існує кілька видів лампочок, такі як галогенні, люмінесцентні та інші, але все ж вид звисає зі стелі лампочки не особливо відрізняється естетичністю, а часто заподіює біль очей, якщо світло занадто яскравий або джерело знаходиться на близькій відстані. Ось для цього і були створені плафони. Вони призначені, насамперед, для розсіювання світла, але, як вже говорилося вище, мають і естетичну цінність. Вони можуть кріпитися як на стелі, так і на стінах.

У нашому магазині ви зможете знайти «плафони з затвором байонет» будь-якої форми і розмірів, починаючи з діаметру 400 мм до 250 мм. Вони кріпляться на стіни за допомогою настінного кронштейна. Крім цього у нас можна придбати відмінні «Плафони малих форм», які виготовлені в Німеччині. Вони використовуються для ландшафтного освітлення. Вони мають різні форми, будь то конус або навіть ромб.

Для домашнього користування все частіше використовується стельовий плафон. Він бувають різноманітних текстур: з кришталю, пластику, тканини, скла, еко матеріалів. На ринку представлені і люстри, плафони дизайнерського виготовлення. Сьогодні вони виготовляються навіть у формі тварин, букв, слів і всього, що тільки може придумати людська фантазія.

Якщо порівнювати стельовий плафон із звичайною підвісний люстрою,- стельовий плафон буде більш функціональним і економним щодо простору.

Будова стельового плафона

Даний світильник складається з підстави, що так само називається арматурою, і металевого диска, який є відбивачем. До арматури кріпляться патрони. Найчастіше вони приховані під розсіювачем. Патрони стельового плафона зазвичай приймають округлу форму невеликого діаметру і зроблені з напівпрозорого або прозорого скла, іноді пластики.

Як зробити правильний вибір при купівлі плафона

Якщо Ви вирішили купити плафон. але не знаєте, який краще підійде для певної кімнати, ось кілька порад. Купити плафон для робочого місця, потрібно щоб плафон добре пропускав світло. Для дитячої кімнати, слід вибрати більш приглушений вид розсіювання, щоб створити затишну атмосферу і не пошкодити чутливі очі дитини. При купівлі плафона важливо врахувати матеріал, розмір і форму. Всі ці параметри повинні бути безпечними для малюка.

Як в будинку, так і на робочому місці велике значення має якість освітлення. Правильно підібраний плафон завжди створить затишок і додасть індивідуальності дизайну. Якщо Ви хочете подарувати дитині радість, варто купити плафон у формі улюбленого тваринного або героя. Не забудьте упевнитися, що він виготовлений з екологічних матеріалів.

Переваги

Насамперед, це економія місця. Так як плафони кріпляться на дуже близькій відстані до поверхні, це значно полегшує завдання, якщо місця для люстри не достатньо, так як в будинку досить низькі стелі. Вони є відмінним доповненням до інтер’єру освітлення як у вітальні, так і в коридорі, на сходах.

Ще однією перевагою є факт того,що це, по суті, відмінний варіант для використання у вологих зонах, так як лампочки надійно заховані усередині. Але, все ж, не варто повністю розраховувати на це і намагатися вберегти їх від попадання вологи. Влагоустойчивыми плафонами є плафони з індексом безпеки вище 67.

У нашому магазині представлений широкий вибір плафонів всіляких форм, кольорів і видів. Вам варто лише визначитися з кольором і стилем, а наші фахівці завжди раді допомогти Вам у всьому іншому.

Купити плафони в магазині

У нашому магазині ви можете придбати плафони для вуличних світильників італійського та німецького виробництва — досить вибрати потрібну продукцію і зателефонувати нашим консультантам за номерами: 8(495)-755-62-30, 8(495)-780-15-96 .

Короткий опис статті: плафони для світильників Широкий вибір плафонів для вуличних і домашніх світильників, купити стельові плафони для ламп за низькими цінами. стельові плафони, плафони для вуличних світильників

Джерело: Купити плафони для вуличних світильників, стельові плафони для ламп

Плафони для ламп і світильників За визначенням плафони — це конструкції, що представляють собою арматуру для електричного джерела світла, які можуть монтуватися на стіні або стелі. Першочерговим призначенням плафона є розсіювання світла, яке здійснюється через прозоре скло або пластик.

Також ви можете прочитати