Красиві картинки ангелів

20.09.2015

Красиві картинки ангелів


Автор:

Картинки з ангелами від Dona Gelsinger
Художниця Dona Gelsinger народилася в 1960 році недалеко від Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія. Її батько був шкільним учителем, а мати-медсестрою. Завдяки люблячим батькам у неї було щасливе дитинство і свої малюнки вона почала створювати в дуже ранньому віці. Після закінчення середньої школи, вона продовжувала вивчати мистецтво в Каліфорнійському Державному Університеті.

Після його закінчення Dona була прийнята в якості штатного художника у велику корпорацію в південній Каліфорнії. Але робота не приносила їй морального задоволення.

При підтримці та заохоченні сім’ї, Dona незабаром пішла з ненависної роботи і створивши домашню студію почала писати портрети й ілюстрації.

Переломним моментом у її творчості став 1987 рік. В цьому році Dona Gelsinger отримала можливість писати картини Хресного ходу для церкви Сен-Дені в Diamond Bar, чому і присвятила близько двох років.

Величезну популярність Dona Gelsinger отримала і завдяки своїм картинам маленьких ангелів. викликає ніжність, теплу усмішку і радість. Виразні очі ангелів, чудові крила ангелят, яскраві світлі образи — все це стало відмінною четрой художниці. Діти, изображенныей в образі янголів. підкорили серця мільйонів шанувальників.

Коментарі користувачів Facebook і ВКонтакте. Вислови думку.

Короткий опис статті: красиві картинки Мальовничі картинки ангелів, янголят. Виразні крила ангелів, очі ангелів. Дітки в образі ангелів. картинки янголят, зображення янголів, дітки янголята, картинки ангелів, картинки з ангелами, крила ангелів, очі ангелів, ангел в картинках, зображення ангела

Джерело: Красиві картинки ангелів

Красиві картинки ангелів Красиві картинки ангелів Автор: Картинки з ангелами від Dona Gelsinger Художниця Dona Gelsinger народилася в 1960 році недалеко від Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія. Її батько був шкільним учителем, а мати-медсестрою.

Також ви можете прочитати