Конвертер png в онлайн

26.01.2018
Конвертер png в онлайн

Online конвертер іконок favicon.ico з формату PNG

Дозволяє перетворити зображення з формату PNG в формат ICO. Допускаються розміщення кількох зображень різних розмірів в одному файлі.

одношарові іконки

Якщо ви маєте доступ до цього текст, вам треба включити JavaScript або скористатися більш сучасним браузером.

багатошарові іконки

Якщо ви маєте доступ до цього текст, вам треба включити JavaScript або скористатися більш сучасним браузером.

обмеження

Повідомлення про помилки просто показуються користувачеві у віконці. Вся ця магія зі спеціальними іконками, які позначають ту чи іншу помилку — видалена. Це зажадало деяких змін … Які, можливо, приведуть до глюків … Якщо у вас щось не працює, будь ласка пишіть (на пошту, або в комментарі внизу). Якщо працює, то можете теж написати 🙂 Це додасть мені впевненості в позитивності зроблених змін.

Обробляються зображення до 256×256 пікселів (ви дійсно хочете іконку такого розміру?).

Якщо шар один, то зображення повинно бути строго 16×16 пікселів.

Якщо ви впевнені, що надсилаєте валідний PNG, а він не розпізнається, будь ласка, зв’яжіться зі мною або залиште коментар. Я буду дуже вдячний, якщо ви надасте мені «нехороший» файл (я не підглядав за користувачами і не зберігаю їх дані, тому, у мене вашого файлу немає).

Зверніть увагу, на сервері встановлено обмеження на обсяг даних при завантаженні — 256 кілобайт. Цього має бути цілком достатньо. Якщо ж ваші картинки занадто великі, будь ласка, обробіть їх попередньо.

Зауважте, що формат PNG допускає різні ступені стиснення і збереження в графічному файлі META-інформації (наприклад, копірайт автора). Вся ця інформація і всі особливості ваших PNG-файлів будуть збережені в результуючому favicon.ico. Якщо ви хочете отримати favicon.ico меншого розміру, то попередньо оптимізуйте ваші вихідні файли.

І останнє зауваження. Деякі графічні редактори / переглядачі не підтримують формат ICO + PNG. До таких належить, наприклад, gqview. Ці програми не зможуть відобразити ваші іконки, але це не привід для занепокоєння, це проблеми виключно цих програм.

Формати PNG і ICO. трохи теорії

Формат ICO був розроблений Microsoft в 1985 році. Спочатку, він був дуже схожий на BMP і підтримував досить обмежений набір дозволів і глибин кольору. З самого початку, формат допускав розширення.

Надалі формат багаторазово допрацьовувався, і в 2007 році став підтримувати PNG-кодування. В цьому випадку ICO-файл складається з глобального заголовка і набору заголовків для кожного шару. Саме ж зображення шару може кодується в PNG-форматі.

У цього методу є плюси: PNG-кодування на багато ефективніше, ніж BMP. Сам Microsoft рекомендує використовувати саме PNG. Є й недоліки: старий софт може не підтримувати таке кодування. Але на стільки старих додатків вже дуже мало.

Таким чином, мій конвертер НЕ перетворює дані зображення. Він частково розбирає PNG-файли, витягує з них тільки мета-інформацію, створює заголовки для ICO-контейнера і формує остаточний файл.

Джерело: Конвертер PNG в онлайн

Конвертер png в онлайн

Також ви можете прочитати