Картинки з віршами про кохання, Персональний блог Віталія Парчинского

13.09.2015

Картинки з віршами про кохання

28 квітня 2013 6:57, par4inskij:


Якщо ви думаєте, що картинки з віршами про кохання виникли в нашому житті разом з появою комп’ютерів та інтернету, то ви глибоко помиляєтеся. Звичайно, в тому вигляді, як вони існують в мережі, картинки про любов з віршами можна розглядати тільки з допомогою комп’ютера або мобільних пристроїв, які мають підключення до інтернету. Однак картинки з віршами про кохання раніше існували у вигляді листівок, які закохані посилали один одному, а захоплені панянки збирали їх у колекції так само, як зараз дівчата в соціальних мережах збирають картинки про любов з віршами у своїх альбомах.

Віршованих шедеврів на таких картинках ви не знайдете, частіше зустрічаються аматорські, але дуже зворушливі вірші: «Як дивно буває на світі – Ти любиш, але не люблять тебе…Але знай, що на цій планеті Кому-то ти дуже потрібна».

Як іноді буває важко зізнатися у своїх почуттях коханої людини! Адже це перший крок до майбутніх взаєминах! Перше освідчення в коханні дівчині або хлопцю залишиться в пам’яті на все життя, тому треба зробити цей момент дійсно яскравим, пристрасним і незабутнім! Якщо важко сказати – слова можуть замінити красиві картинки про кохання зі змістом: різні сердечка, квіти і парочки закоханих, ніжно цілуються… Іноді хочеться зізнатися в коханні віршами, поемами, або просто красивими фразами. Саме для цього випадку існують і картинки про кохання з написами в прозі або віршах!

На таких картинках може бути зображене що завгодно, головне, щоб зображення передавало загальний настрій, а цьому і сприяє невеликий вірш про кохання, написане химерним, стилізованим шрифтом. Важко сказати, яких картинок більше в цих колекціях – про щасливе кохання чи про сумну і неподіленою. Це залежить від того, хто збирає такі картинки. Можливо, людина переживає сумний момент в житті пов’язаний з розлученням або розривом відносин – тоді в його базах будуть переважати сумні картинки про любов з віршами про розлуку і сльозах. Зазвичай, це силуети самотніх дівчат, сумних ангелів, або зображення дощу, зів’ялих квітів… А якщо взаємна закоханість і щаслива – картинки з віршами про кохання світяться радістю та ніжністю! На таких картинках майже завжди зображені двоє закоханих, часом у вигляді милих кошенят або цуценят, і вірші відповідні – наповнені радістю, щастям.

Html-код посилання на картинку:

BBCode код посилання для форумів:

Короткий опис статті: картинки про любов Картинки з віршами про кохання 28 квітня 2013 6:57, par4inskij: Якщо ви думаєте, що картинки з віршами про любов виникли в нашому житті разом з появою комп’ютерів та інтернету, то картинки про любов

Джерело: Картинки з віршами про любов — Персональний блог Віталія Парчинского

Картинки з віршами про кохання, Персональний блог Віталія Парчинского Картинки з віршами про кохання 28 квітня 2013 6:57, par4inskij: Якщо ви думаєте, що картинки з віршами про кохання виникли в нашому житті разом з появою компютерів та інтернету, то ви глибоко помиляєтеся.

Також ви можете прочитати