Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини

14.09.2015
Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини скачати безкоштовно

Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини на англійській мові

Автор: Svetlana

Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини англійською мовою, ігри про тварин.

Героями практично усіх дитячих казок » виступають тварини, багато тварини представлені малюкові у вигляді м’яких іграшок, що в більшості сімей є домашні вихованці. Тому з самого раннього віку необхідно починати знайомити дитину з тваринним світом.

Розвиваючі картинки тварин для дітей «Вивчаємо тваринний світ» допоможуть малюкові швидше познайомитися і запам’ятати багатьох тварин.

В даному матеріалі розвиваючі картки «Вивчаємо тваринний світ» представлені картинки для дітей з домашніми тваринами, дикими тваринами, птахами і морськими мешканцями в кількості 48 штук. На кожній картці вказано назву тварин російською мовою та англійською мовою з зазначенням англійській транскрипції.

Ігри про тварин дуже подобаються малюкам. Такі картинки тварин для дітей чудово підійдуть, як для дитячого саду, так і для початкової школи, а також для вивчення англійської мови.

Тут ви можете скачати безкоштовно картинки тварин для дітей. Розпакуйте архів, роздрукуйте картки, наклейте їх на картон, обклейте скотчем. Виріжте картки ножицями і можна грати з дитиною.

Як вивчити з дитиною тварин.

При проведенні занять, потрібно показувати малятам картки, називати тварин, розповісти, хто із звірів «розмовляє». Дитина дуже швидко освоїть матеріал і незабаром буде сам дізнаватися тварин по картинках, вимовляти їх назви і те як вони «кажуть». Це чудова розвиваюча гра для розвитку мовлення дитини.

В подальшому можна ускладнювати заняття, наприклад, розповідати про тварин більш детальну інформацію: хто де живе, чим харчується і так далі.

Як зробити картки для дітей з тваринами

Вам необхідно завантажити та роздрукувати файлу з картинками тварин, наклеїти їх на картон, вирізати, зверху обклеїти скотчем.

Процес виготовлення представлений на фото.

Короткий опис статті: картинки тварин Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини англійською мовою Автор: Svetlana Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини англійською мовою, ігри, картинки тварин

Джерело: Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини на англійській мові

Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини на англійській мові Автор: Svetlana Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини англійською мовою, ігри про тварин.

Картинки тварин для дітей скачати безкоштовно, картки тварини скачати безкоштовно

Також ви можете прочитати