Картинки їжачка в тумані

19.12.2017

Картинки Їжачка в тумані

Всім нам запам’ятався з дитинства трохи дивний і страшнуватий мультик «Їжачок у тумані». Кумедний і дуже глибокодумний, він чітко виділявся на тлі інших мультиплікаційних фільмів. Нині його перевага підтверджено офіційно: на міжнародному мультиплікаційному фестивалі, що пройшов у Токіо в 2003 році «Їжачку в тумані» присвоєно звання кращого мультфільму всіх часів і народів. Картинки Їжачка в тумані представлені нижче.

Картинки Їжачка в тумані

Картинки їжачка в тумані

Картинки їжачка в тумані

Картинки їжачка в тумані

Картинки їжачка в тумані

Картинки їжачка в тумані

Ще цікавіше, ніж Зображення Їжачка в тумані:

Пітер Гріффін — це основний персонаж американського комедійно-сатиричного мультфільму для дорослих «Family Guy», глава сім’ї Гріффінов.

Стьюї Гріффін — це феноменально обдарований малюк, володар плескатої динеобразних голови, наймолодший але, в той же час, самий безкомпромісний, розважливий і жорстокий член сім’ї Пітера і Лоїс Гріффін ,.

Брайан Гріффін — це не просто собака.

Полярне ведмежа Бернард — це маленький непосида, який просто жити не може без пригод! Однак цей незграбний, впертий і допитливий малюк ні дня не може провести, чи не вліпнув в якусь неприємну історію. Сміховинний мультфільм про саме

Мульт Личности — це обретшая найширшу популярність анімована мультиплікаційна шоу-пародія на відомих, знаменитих людей. Трохи перебільшені і пріукра

Мабуть, немає жодної дитини, яка б не любила Вінні-Пуха. Мультфільми про плюшевого ведмедика

Джерело: Картинки Їжачка в тумані

Також ви можете прочитати