Картинки для випалювання по дереву. Колекція для скачування.

14.09.2015
Картинки для випалювання по дереву. Колекція для скачування. випалювання дереву

Цікаві картинки для випалювання по дереву

У цій статті ви знайдете красиві картинки для випалювання по дереву. Тут представлено випалювання на дереві різних картин, і навіть віршів, і всього, що вам подобається. Ще одна назва цього ремесла – пірографія. Щоб досягти успіху в цій справі, треба практикуватися. Практика і терпіння дозволять вам оволодіти цим ремеслом і досягти успіху.

Колекція картинок для випалювання по дереву

Ви коли-небудь були на виставці, де демонструвалися різні ремесла? Зараз ви можете побачити такі роботи на фото. Ви можете написати вірші або що-небудь ще на дерев’яних табличках різної форми. Зробити написи, типу « пішов на риболовлю», або «не дзвоніть мені, я сам подзвоню». Неважливо, що ви напишіть, трохи гумору не завадить.

Ви також можете випалити картинки на кришці і з боків коробки, рамки для картин, скрізь, де підказує ваше уяву. Можна також додати кольору, розфарбувавши їх аквареллю.

Поради для початківців

Почніть практикувати на будь-якому старому дерев’яному шматочку, щоб придбати навички цього мистецтва. Майте на увазі, що з деякими породами деревини буде легше працювати, ніж з іншими. Коли ви зрозумієте суть процесу, купите все необхідне в спеціальному магазині. І якщо ви будете задоволені своїми результатами і захочете продовжити, тоді візьміться за більш складні варіанти.

Ви можете придбати різні породи дерева, деякі шматочки можуть бути з корою на зовнішній стороні, що додасть оригінальності вашій роботі.

Як перенести малюнок на дерево

Існують тисячі різних шаблонів. Найпростіший шлях – знайти зображення тварин, птахів, літаків, переглядаючи дитячі малюнки або книги. Там повно відповідних зразків.

Можна також завантажити шаблони з сайтів або купити в спеціальних магазинах. Або використовувати свою уяву і створити свої власні образи. Вибір за вами. Коли ви виберете малюнок, вам потрібно перенести його на кальку. Покладіть лист копіювального паперу чорнильною стороною на дерев’яну поверхню, потім покладіть ваш малюнок. Не зрушуючи папір, перемалюють шаблон на дерево.

Інструменти для випалювання

Вам необхідно придбати інструмент в спеціальному магазині або замовити через інтернет. При купівлі попросіть продавця порадити вам, який інструмент купити. Від породи деревини, з якої ви збираєтеся працювати, залежить розмір штифта.

Прилад для випалювання виглядає, як звичайна ручка з пластиковим утримувачем і пером, яке нагрівається при постійній температурі. Контролери регулюють збільшення або зменшення нагрівання при різних роботах.

Выжигайте малюнок

Перед початком роботи на хорошому дереві, попрактикуйтесь на чому-небудь непотрібному. Якщо нікому показати вам, як випалювати, попросіть проконсультувати вас в магазині. Зрештою, вступите в який-небудь клуб по інтересам.

Будьте обережні, не тисніть гарячим пером сильно, ви можете пропалити занадто багато. У міру набуття досвіду, ви навіть зможете варіювати кольори в своїй роботі.

Ви можете закінчити свою роботу, пофарбувавши її для більшого ефекту, і зробивши її більш професійною.

Інші види пирографии

На шкірі – у певному сенсі це може бути простіше. Ви повинні бути обережніше, оскільки, як шкіра легко горить.

Підказка – для роботи зі шкірою використовуйте тонкий наконечник, більш широкий горітиме спекотніше і залишить більш темний малюнок.

Малюнки для скачування

Шаблон сніжинки

Це колекція з 50 сніжинок вельми актуальна взимку.

Завантажити >>

Завантажити 2 частину >>

Цей зразок я досі не виконав. Якщо ви зробите його, надішліть, будь ласка, фотографію і я покажу її тут.

Розмір 40 на 45 см

Тут 4 сторінки. Просто натиснувши на кожну сторінку, коли сторінка завантажиться, клікніть правою кнопкою миші і виберіть пункт друк. Встановіть ваш принтер для друку «портрет» і область друку – на «максимум».

Короткий опис статті: цікаві картинки В цій статті ви знайдете красиві картинки для випалювання по дереву. Випалювання по дереву – це випалювання на дереві різних картин, і навіть віршів, і всього, що вам подобається. картинки для випалювання по дереву, handmade, рукоділля, випалювання по дереву, пірографія

Джерело: Картинки для випалювання по дереву. Колекція для скачування.

Картинки для випалювання по дереву. Колекція для скачування. Цікаві картинки для випалювання по дереву У цій статті ви знайдете красиві картинки для випалювання по дереву. Тут представлено випалювання на дереві різних картин, і навіть віршів, і всього, що вам подобається.

Картинки для випалювання по дереву. Колекція для скачування. випалювання дереву

Також ви можете прочитати