Як завантажити фото і картинки

08.01.2018

Як завантажити фото і картинки

Зараз я покажу Вам, як завантажувати фотографії і картинки з Інтернету. Причому, робити це навіть тоді, коли звичайним способом зберегти не виходить.

Почнемо з простого. Припустимо, мені десь в Інтернеті зустрілася цікава картинка, і я хотів би забрати її на свій комп’ютер.

Перше, що потрібно зробити, це перевірити чи збільшується вона. Просто дуже часто для того, щоб зображення швидше завантажувалася, його зменшують. Тобто існують як би дві версії — велика і зменшена.

Для перевірки потрібно всього-на-всього навести на картинку курсор. Якщо він залишиться таким же, як і був — звичайної стрілкою — значить, збільшити не можна.

Як завантажити фото і картинки

А якщо курсор змінить свій вигляд і стане схожий на руку з витягнутим пальцем, то зображення можна збільшити.

Як завантажити фото і картинки

Для збільшення потрібно просто один раз клацнути по картинці або фотографії лівою кнопкою мишки. Як правило, відкривається віконце, яке перекриває сторінку сайту — як би затемнює її. У цьому віконці і буде зображення.

Подивитися на це «вживу» Ви можете, натиснувши на цю маленьку (зменшену) фотографію:

Як завантажити фото і картинки

Отже, зі збільшенням розібралися. Тепер поговоримо про те, як забрати картинку або фото на свій комп’ютер.

Все дуже просто. Клацаємо по ньому правою кнопкою мишки і зі списку вибираємо пункт «Зберегти зображення …» (або щось на зразок того).

Як завантажити фото і картинки

Для збільшення клацніть по картинці

З’являється стандартне віконце збереження. У ньому потрібно вибрати те місце в комп’ютері, куди хочемо записати картинку, після чого натиснути на кнопку «Зберегти».

Ось як це відбувається:

Все, тепер зображення закачано в комп’ютер. Воно буде «лежати» в тому місці, яке було зазначено в віконці збереження.

Важливо: якщо зображення збільшується, то спочатку його потрібно збільшити, а потім вже зберігати. Інакше скочується тільки маленький варіант.

А тепер потренируйтесь. Ось Вам фото для збереження на комп’ютер:

Як завантажити фото і картинки

Що робити, якщо зображення не скачується

Буває так, що фото або картинку зберегти на комп’ютер не виходить. Тобто Ви клацаєте правою кнопкою мишки, але нічого не відбувається — список не виникає. Або він з’являється, але в ньому немає пункту, який зберігає.

Відбувається це з різних причин, але ми їх зараз не будемо обговорювати, тому що це не вирішить проблему.

Що робити . Варіанта два: зберегти сторінку сайту цілком, а потім з неї «вирвати» потрібну картинку, або зробити скріншот, потім, якщо потрібно, обрізати його і зберегти на комп’ютер.

Перший варіант більш трудомісткий і не завжди виходить, зате результат в підсумку набагато краще. Другий варіант дещо простіше і він більш «сокирний», зате спрацьовує завжди.

Спосіб 1. «Вириваємо» сторінку сайту

Як це відбувається . Спочатку збільшуємо зображення, якщо це можливо. Потім заходимо в меню браузера і зберігаємо сторінку сайту цілком.

Як завантажити фото і картинки

У браузері Google Chrome для цього потрібно натиснути на кнопку з намальованими горизонтальними смужками (в кінці адресного рядка) і зі списку вибрати «Зберегти сторінку як …».

Як завантажити фото і картинки

У Mozilla Firefox — натиснути на таку ж кнопку і зі списку вибрати «Зберегти сторінку».

Як завантажити фото і картинки

В Yandex браузері потрібна кнопка розташована в правому верхньому куті. У списку, наводимо курсор на напис «Додатково», потім на «Зберегти сторінку» і клацаємо за пунктом «На комп’ютер».

Як завантажити фото і картинки

В Opera клацаємо по кнопці «Opera» в лівому верхньому кутку браузера, наводимо на пункт «Сторінка» і вибираємо «Зберегти як …».

Як завантажити фото і картинки

А в Internet Explorer натискаємо на «Файл» і вибираємо «Зберегти як …».

Якщо написи «Файл» у Вас немає, клацніть в самому верху браузера правою кнопкою мишки і зі списку виберіть пункт «Рядок меню».

Як завантажити фото і картинки

Відкриється віконце збереження — майже таке ж, як при скачуванні зображень.

Зверніть увагу на частину «Тип файлу». У цій частині має бути зазначено щось на кшталт «Веб-сторінка повністю». Якщо там інший напис, клацніть по ній і зі списку виберіть відповідний варіант.

Як завантажити фото і картинки

Потім, як і в випадку з картинками, відкриваємо в цьому вікні папку і зберігаємо в неї нашу сторінку сайту, натиснувши на кнопку «Зберегти». Рекомендую створити для цієї мети нову папку.

Все, сторінка вирушила в комп’ютер в зазначену папку. Тепер потрібно зайти в цю папку з самого комп’ютера.

Відкривши її, спостерігаємо таку картину: з’явився файл з назвою сторінки сайту, а також папка з точно такою ж назвою.

Як завантажити фото і картинки

Файл — це і є сама сторінка. А в папці знаходяться різні її частини — картинки, настройки та інше.

Ось щоб знайти зображення, яке не вийшло завантажити звичайним способом, потрібно відкрити цю саму папку.

Як завантажити фото і картинки

Для зручності міняємо вид значків на «Великі значки» або «Ескізи сторінок» і знаходимо потрібне зображення.

Можливо, їх буде два — велике і маленьке. Тепер залишилося перенести його в інше комп’ютерне місце. Робиться це звичайним Копіюванням і вставкою.

Як завантажити фото і картинки

От і все! Звичайно, це не дуже зручно, але ефективно. До речі, збережену сторінку сайту разом з папкою можна спокійно видалити — картинка вже нікуди не дінеться.

Ось Вам зображення для тренування. Не звертайте уваги, що воно і так скачується — на процес і результат це не вплине.

Як завантажити фото і картинки

Спосіб 2. Вирізаємо картинку за допомогою скріншота

Як це відбувається . Спочатку ми робимо скріншот (знімок екрану), а потім з нього вирізаємо потрібне зображення.

Я покажу Вам універсальний спосіб створення і обрізки скріншотів. Але можна зробити це і будь-яким іншим зручним для Вас способом.

Отже, перед нами сторінка сайту з фотографією, яку потрібно зберегти на комп’ютер. Якщо фото збільшується і при цьому поміщається на екрані (без прокрутки), то збільшуємо його.

Як завантажити фото і картинки

Тепер один раз натискаємо на кнопку Print Screen (PRTSC) на клавіатурі. Зазвичай після цього нічого не відбувається. Відкриваємо програму Paint (Пуск — Всі програми — Стандартні — Paint).

У цій програмі натискаємо на кнопку «Вставити» (Правка — Вставити).

Як завантажити фото і картинки

Сфотографована нами сторінка сайту повинна вставитися всередину Paint. Тепер потрібно обрізати зайве, щоб залишилася тільки картинка. Клацаємо по кнопці виділення. Виглядає вона ось так:

Як завантажити фото і картинки

Як завантажити фото і картинки

Наводимо на край картинки і, затиснувши ліву кнопку мишки, обводимо її.

Потім наводимо курсор всередину виділеної частини, клацаємо правою кнопкою мишки і зі списку вибираємо пункт «Обрізати» або «Копіювати в файл …».

Як завантажити фото і картинки

Тепер потрібно записати готове зображення на комп’ютер. Можливо, віконце збереження відразу і відкриється, але якщо ні, натисніть на ось таку кнопку (угорі ліворуч) і зі списку виберіть пункт «Зберегти як …».

У віконці збереження відкрийте папку, куди хочете помістити малюнок, а також надрукуйте для нього назву. Після чого натисніть на кнопку «Зберегти».

Детально цей процес показаний на малюнках:

Все, зображення записано в комп’ютер! Можна перевірити це, відкривши папку, в яку Ви його зберігали. Програму Paint на цьому можна закривати.

Джерело: Як завантажити фото і картинки

Також ви можете прочитати