Як заробити гроші на ківі гаманці

19.01.2018

Як заробити гроші на гаманець з екзотичної пташкою: способи заробітку

Як заробити гроші на ківі гаманці

Електронні гаманці — досить поширена сьогодні система оплати. Напевно, кожен з допомогою даної системи оплачував послуги, поповнював баланс на мобільному телефоні, робив переклади і цей список чималий. Але хто б міг подумати, що на гаманцях можна заробити гроші.

 • 1. Де і як заробити на гаманці. З чого почати?
 • 2. Способи заробітку
 • Заробіток на ваучерах
 • Заробіток на ваучерах — відгуки
 • 3. Сумнівний заробіток на електронних гаманцях
  • Подвоювач, матриці і хайп
  • Хайп (HYIP) — проект
  • матриця
  • Покупка на гаманцях — обман або лохотрон?
  • 4. Легальний заробіток
   • Власний платіжний термінал або обмінний пункт
   • 5. Як заробити гроші на гаманець без вкладень
   • 6. Як отримати гроші з гаманця
   • 7. Висновок — як просто відрізнити лохотрон від легального способу заробітку на гаманцях
   • 1. Де і як заробити на гаманці. З чого почати?

    Перш ніж почати заробіток на гаманець електронної платіжної системи, необхідно створити сам гаманець.

    Для цього потрібно:

    • зайти на офіційний сайт і зареєструватися;
    • ввести свої дані (номер телефону і код з картинки);
    • ввести пароль і ваш код підтвердження, який прийде на ваш номер телефону у вигляді смс-повідомлення.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Далі необхідно поповнити його. Для цього потрібно зайти на ваш створений гаманець і поповнити його.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    На сайті перераховуються всі існуючі способи поповнення рахунку, вам потрібно вибрати найбільш підходящий для вас.

    2. Способи заробітку

    Заробіток на ваучерах

    Існує кілька способів, як заробити на гаманці. Суть цього заробітку — це покупка ваучера.

    Що таке ваучер і як ним користуватися?

    Ваучер — це електронний звичайний ваучер, який має свій номінал. Сума ваучера може бути — від 1 (одного) рубля до 15 000 (п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

    Як передати або активувати ваучер (Яйце)?

    Для того, щоб передати так звані «яйця», перейдіть в розділ ваучерів в своєму гаманці в натисніть на кнопку «Керувати», після чого дотримуйтесь інструкцій сервісу.

    Щоб активувати «яйця» (Eggs), натисніть на кнопку «Активувати». Адресат отримає по електронній пошті посилання, яке дозволить активувати переклад. У адресата повинен бути теж створений електронний гаманець.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Спосіб заробітку на ваучерах найбільш складний і довгий. Придбати ваучер можна на сайті CardVoucher.ru (на даний момент сайт заблокований) і йому подібні. Потрібно вибрати ваучер необхідного номіналу, вказати адресу електронної пошти та оплатити ваучер.

    Далі ваучер потрібно обміняти на рублі, що можна зробити на сервісі — обміннику (раніше був сайт EX-POWER.COM, але і його закрили). Таким чином, купуючи і продаючи ваучери, можна заробити на зміні курсу валют.

    Заробіток на ваучерах — відгуки

    Судячи з відгуків про заробіток на ваучерах, даний спосіб є лохотроном. Вам пропонують відправити гроші на певні гаманці і отримати назад вдвічі більше. Як правило, в перший раз вам можуть повернути велику суму, але вже після нічого не виплачують, а бували випадки, що і після першого разу нічого не виплачується. Такий спосіб отримати гроші заснований на системі фінансової піраміди, типу хайпа або лави.

    У цих системах учасники відправляють суму вступного внеску і вже відбувається розподіл серед всіх учасників системи. Для того, щоб залучити більше людей в ці піраміди, сервіси відправляють подвоєну суму, яку клієнт оплатив. Тобто якщо відправити 100 рублів, прийде вам на рахунок 200 руб. і все до тих пір поки ви не закине на рахунок велику суму грошей, яку вам просто не подвоять і не повернуть гроші взагалі.

    Читайте ще 5 статей по темі:

    3. Сумнівний заробіток на електронних гаманцях

    У пошуках заробітку в інтернеті мимоволі можна наштовхнутися на оголошення, які пропонують швидкий і легкий заробіток на гаманцях. Цей спосіб збільшує суму грошей, яку ви перекладете на рахунок в два, а то і в три рази.

    Подвоювач, матриці і хайп

    Існують способи як ще можна заробити гроші, зараз розглянемо найпопулярніші.

    Подвоювач гаманця — це проекти, які побудовані за системою фінансової піраміди, де відсотки від переказу грошей вам нараховуються за рахунок нових залучених в цю систему вкладників.

    У цій системі необхідно дотримуватися одного найважливішого правила — перед тим як пробувати заробити таким чином через гаманці, слід звернути свою увагу на час існування цього проекту. Якщо подвоювач існує всього пару тижнів або днів — то краще утриматися від вкладу в цей проект. Краще зверніть свою увагу на проекти, які існують вже тривалий час і де вкладники вже заробляють гроші.

    Різного роду матриці, Подвоювач, hyip проекти вважаються інвестиційними системами. Перед тим як вибрати і інвестувати в проект свої гроші, уважно вивчіть час існування, його історію, платоспроможність проекту і т.д. Ті проекти, які існують вже довгий час, можливо, будуть приносити менше доходу, але на такі проекти можна покластися і розраховувати на стабільність.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Хайп (HYIP) — проект

    Хайп — це також інвестиційні проекти. Такі проекти діляться по прибутковості на:

    • нізкопроцентниє — приносять дохід близько 15% на місяць з розміру інвестицій,
    • среднепроцентние хайпи — на них можна заробити від 14 до 65% доходу,
    • високоприбуткові (фаст hyip), вони, як правило приносять від 62% доходу на місяць.

    Найбільше проектів HYIP — це низькодохідні хайпи, і щоб заробити чималі гроші, знадобиться вкласти велику суму грошей. (Але рекомендуємо вкладати свої гроші тільки в надійні об’єкти інвестиції, про те, з якої суми можна почати інвестувати, яких правил дотримуватися, читайте статтю — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали і приносили дохід)

    Матриці в системі гаманців — це проекти, де можна заробляти безмежно. Дохід з таких проектів можна отримувати абсолютно пасивний. У цьому проекті (матриці) працюють ті ж правила, що і були описані в хайп проектах і Подвоювач. Не рекомендується вкладати гроші в неперевірені матриці. Як правило, в таких проектах необхідно зареєструвати свій гаманець (як це зробити ми описали в самому початку статті) і потім пройти за наступною схемою:

    1. Реєстрація в матриці;
    2. Замовити перший рівень, для цього знадобиться перерахувати приблизно 250 руб. (Суми завжди різні) куратору, оплату в обов’язковому порядку пропонують здійснити через гаманець.
    3. Після підтвердження куратором вам надсилають реферальне посилання, після чого ви можете приступати до роботи.
    4. Робота полягає в тому, щоб залучати по вашій реферального посиланням нових учасників в вашу гілку матриці.

    сутність матриць

    Матриці — звичайні фінансові піраміди, де кожні три, запрошених вами за допомогою реферального посилання, людину запрошують ще таких же трьох осіб. На виході виходить вже 9 осіб — це буде ваш коло матриці. Чим більше ви зможете залучити людей в цю матрицю, тим вище у вас буде рівень, і відповідно, сам заробіток, який буде розподілятися серед всіх учасників вашого кола. Існують матриці, які в конкурсі пропонують в якості головного призу грошову винагороду понад мільйон рублів.

    Покупка на гаманцях — обман або лохотрон?

    Слід зазначити, що не варто вірити в такі сумнівні оголошення заробітку. Так, перевівши суму в 50 рублів, можливо, вам і повернуться 100. І в наступний раз, перевівши 100 рублів, повернуться 200. Але коли ви в черговий раз перекладете 1000 рублів і вони не подвояться, не варто дивуватися …

    Краще з обережністю ставитися до такого роду сумнівних пропозицій швидкого і легкого способу заробити на гаманці.

    4. Легальний заробіток

    Власний платіжний термінал або обмінний пункт

    Всім відомий такий спосіб поповнення гаманця, як поповнення його через термінали. Тільки потрібно пам’ятати, що при поповненні гаманця через термінал стягується комісія в розмірі 3% за суму внеску менше 500 рублів. Таким чином, можна організувати свій пункт поповнення рахунків (мобільних операторів, наприклад), вказавши свою мінімальну процентну комісію. Комісія платіжного терміналу і буде вашим заробітком на гаманець.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Створення свого терміналу — обмінника є законним і прибутковим способом заробітку грошей, за умови що ви серйозно поставитеся до нього. Для цього необхідно спочатку поповнити свій гаманець без комісії, тобто більш ніж на 500 рублів. Далі рекламуєте свою послугу, кажучи, що ви можете зробити переклад з меншою процентною ставкою. Великих грошей, звичайно, таким чином не заробиш, але мінімальний дохід можна отримати. Але якщо добре розрекламувати свій обмінний пункт і пустити в оборот великі вкладення, то дохід буде стабільно високим. Наприклад, якщо ви з 1000 рублів будете утримувати комісію 5 відсотків, то 50 рублів це чистий прибуток з платіжної операції.

    Значну суму можна отримати в тому випадку, якщо ви добре розкрутити, і ваші так звані клієнти будуть переводити більші суми грошей.

    При виборі такого способу заробітку головне пам’ятати, що для того щоб почати заробляти гроші, потрібно докласти певних зусиль і вкладення, будь цей час або гроші. Пам’ятайте, не буває легких шляхів заробітку, особливо в сумнівних схемах, описаних вище.

    5. Як заробити гроші на гаманець без вкладень

    Якщо ж вас цікавить просто заробіток грошей в інтернеті, щоб гроші перераховувалися на ваш гаманець і при цьому вам не цікаві підозрілі схеми збільшення грошей через електронні платіжні системи, то пропонуємо розглянути наступні перевірені способи заробити гроші:

    • Біржі контенту (рерайт і копірайт — набір текстів). Хороший спосіб заробити без вкладень.
    • У соціальних мережах через біржі (VKtarget і т.п. — є різні способи виведення зароблених грошей, в тому числі і на електронні гаманці). Суть роботи полягає в різних діях в соціальних мережах (ставити лайки, підписувати в групи, робити репости і т.д.). Детальніше можете дізнатися в самому сервісі.
    • Ігри — граючи в різні комп’ютерні ігри, ви можете заробляти очки, бали і т.д., також можна продавати своїх прокатаних персонажів, героїв і т.д. Це ще один відмінний спосіб заробити гроші на гаманець без вкладень.

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Після того, як ви заробите гроші, постає питання — як зняти гроші з гаманця? Розглянемо докладніше як зняти гроші з гаманця доступними способами (перевести в готівку гроші).

    Читайте ще 5 статей по темі:

    6. Як отримати гроші з гаманця

    Зняття грошей з гаманця шляхом переказу на свою банківську карту. Покажемо як отримати на руки гроші з гаманця покроково:

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    • Виберіть спосіб, яким ви хочете перевести гроші

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    • Введіть номер карти. Якщо дані вказані вірно, то вкажіть суму переказу і ваш номер

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Комісія за переказ грошей буде відрізнятися. Один спосіб отримати гроші з гаманця може займати термін до тижня і більше, але з маленькою процентною комісією, інший займе часу набагато менше, але комісія за цю послугу буде більше. Сам розмір комісії за зняття грошей з електронного гаманця буде залежати від суми виводу коштів. Детальніше про комісію дивіться на сайті самого сервісу.

    7. Висновок — як просто відрізнити лохотрон від легального способу заробітку на гаманцях

    Важливо пам’ятати, що з’являються все нові схеми і способи заробітку, а на деяких вже просто неможливо заробити. Тому перед тим, як почати заробляти гроші на свій гаманець, дізнайтеся, чи актуальний цей спосіб заробітку на даний момент. Удачі в починаннях!

    Ще можна взяти гроші в борг онлайн на Ківі гаманець. Безліч мікрофінансових організацій надають таку можливість для осіб, які досягли повнолітнього віку. Це дуже зручно, адже якщо на вулиці ніч, а гроші на ківі гаманці закінчилися, баланс в системі можна поповнити в борг у режимі онлайн. Позика на ківі гаманець — це швидко і зручно!

    Всі схеми заробітку на ківі — це лохотрон, попався на один такий сайт, який пропонував подвоїти суму і повівся, в результаті 5 тис. Ре пропали &# 128577;

    Як заробити гроші

    да, ми ж попереджали. Залиште контакти тих, хто вас обдурив, дайте можливість іншим не обвести себе.

    Вказуйте номер телефону, ел.пошту і ін. Дані

    А ось так виглядає саме спамние повідомлення, з обманом — де перевівши суму, ви станете жертвою обману — «А я заробляю через QIWI гаманець і хочу щоб все так заробляли, нічого складного. Просто потрібно перевести суму 30 або 60 або 110 на інший гаманець 79502 ***** Сума прийде подвійно протягом 30 хвилин. Я перекладаю по 110 кожен день і приходить завжди 220 більше переводити не ризикую раптом не повернеться). Перекладати можна тільки 1 раз в суткі.Удачі! »

    Тому будьте пильні перед тим, як кому-небудь що-небудь переводити. Винні будете тільки Ви самі.

    да відправляти ваучери на якісь номери завжди були сумнівні, та й сайти з закінченнями з mail пошти як то не вселяють довіри, я заробляю на ківі ваучерах через банк ківі, ну повертається конечно не подвійно по різному, наприклад 100 закинув поверталося і 150 і 115 бувало і 200, кожен раз по різному, а прибуток йде від інвестиції які банк ківі робить, тому повернення так і грає по різному

    кидалово всі ці ваші заробітки на Qiwi гаманцях

    Чергова спам виглядає ось так — «ось номер ківі гаманця +7903471 ### кидаєш грошей і повертається в два рази більше» — відправив і нічого не прийшло

    Будьте уважні, не дайте себе обдурити

    Ось ще один приклад обману : «В чарівні гаманці Qiwi я не вірю. А ось випадково знайшов гаманець однієї букмекерської інтернет контори (у них це називається бонус для нових клієнтів, а як виявилося у них реєструється і не обов’язково) кидаєш на QIWI +7900024 **** від 100р і тобі повертається сума від + 100% як пощастить . Правда з одного номера можна тільки три раз в день. Мені в основному від 300-500 поверталося один раз 2000 припало »

    черговий розлучення — Ось +7953895 ****, гаманець подвоює від 30 до 650 рублів, більше не ризикувала, один раз на добу. Обов’язково коментар «bonus2». Сьогодні: 2 жовтня 2015 р., Працює з 01.09.2015. Мало зате стабільно, удачі.

    чому після покупки ківі ваучера не поповнюється рахунок, адже я все зробила по інструкції?

    Тому що тебе кинули, а ти налеешься що повернуть тобі гроші.

    Адже попереджали що заробіток на ківі гаманцях розлучення

    Дайте відповідь будь ласка на питання — як повернути гроші витрачені на ваучер в ківі гаманці?

    Як заробити — куди вкласти (Адміністратор)

    Якщо ви витратили гроші, щоб ваш гаманець «подвоївся», то ніяк, це розлучення. Якщо ваучери не активовані і ви нікому їх не передавали (код активації від ваучерів), спробуйте дізнатися у служби підтримки, написавши їм в личку

    Всім привіт, скажіть: скільки потрібно чекати після покупки ківі ваучера, щоб вони розмножилися (подвоїлися)?

    чи працює ще подвоєння грошей за допомогою ківі яєць? 15 10 15.

    Як заробити — куди вкласти (Адміністратор)

    Подвоєння яєць — НІКОЛИ не працювали, а якщо і були випадки, то виключно заради обману (спочатку вам, може бути відправлять подвійну суму, а коли ви перерахуєте вже велику суму, то можете їх не чекати.)

    Рекомендуємо Усім читачам сайту не вестися на виверти шахраїв.

    Скажіть а як легким способом можна подвоїти суму грошей крім цього способу через ківі, якщо все пишуть що це розлучення? Я просто новачок і поки що думаю куди краще вкласти гроші щоб мене не кинули і не втратити все що я зміг заробити в інтернеті

    Скажіть, а чи легальний заробіток на ківі ваучерах? Просто сумніви що це все законно

    Прочитайте статтю і коментарі до кінця.

    Справа в тому, що заробляти на ківі ваучерах неможливо — це обман.Конечно вам можуть платити не грошима, а ківі ваучерами, але платити за виконану роботу, і то слід переконатися, що вас не обдурять. Про ківі Подвоювач говорити не доводиться в даному випадку.

    Всім здрастуйте! Не буду писати як важко знайти в інтернеті спосіб заробітку без обману і ризику і щоб був легкий, на собі перевірено, багато грошей витрачено. І нарешті то я знайшла, а вірніше мені подруга порадила номер, який подвоює суму переказу у вигляді зворотного перекладу в подвійному розмірі і не більше. Для того щоб отримувати такі перекази вам просто необхідна:

    — завести ківі гаманець;

    — зробити переклад на суму, де присутні два нуля. Наприклад 100, 200 і т.д.

    — в коментарях до перекладу, потрібно вписати «внесіть і мене в список»

    Дуже важливо: в коментарях текст повинен бути точним і без лапок і точок, не забудьте і головне один раз на добу, тому що програма оновлюється кожен день.І все втім, бажаю великого доходу і успіхів. Не раджу кидати більше 500 рублів.

    Ось так я всім своїм ровесниками рекомендувала заробляти, поки одного разу накопичивши 5000 рублів я не вирішила відправити туди свої гроші. Після цього мене просто кинули, тепер не ведуся на всякі виверти шахраїв і сумнівні види заробітку (всякі Подвоювач і іншої фігні)

    Ми всіх завжди попереджаємо, що легких грошей не буває, вони завжди дістаються або розумом, або фізичною працею.

    не знаю, як ви, але я досить стабільно отримую від 10000 рублів в день на цьому способі. натрапив на людину, яка серйозно займається цим і правда пересилає в 2 рази більше отриманої ним суми.

    Ось так виглядає черговий спам — «Всім привіт. Всі напевно вже давно не вірять в чарівні гаманці і правильно роблять. Але такі гаманці і справді існують. Але так як зчитує платежі програма, то в коментарях обов’язково потрібно писати «внесіть мене в список» один раз на добу і подвоєну суми ви отримаєте назад перекладом протягом дня. »- Будьте уважніше і пильність

    Дякую за попередження

    Заходьте і читайте нас частіше

    Навіщо ви такі суми вкідиваете, коли треба перевірити спочатку з малою суми. Я відправила 100 р., Перевірила, все повернулося, коли відправила 500 р., Нічого не прийшло, тому будьте уважніше

    Народ, все ж розуміють, що «Чарівні гаманці» — це всього лише вид хайп проектів, фінансових пірамід. Щоб реально на них заробити потрібно вкладвать одним з перших і отримувати гроші нових вкладників. Але можна ж втратити внесок, коли проект закриється, тому не варто вкладати в один гаманець на протязі великої кількості часу. Будьте акуратніше і не ведіться на лохотрони з великими відсотками)

    Як заробити переказ грошей по гаманцях, відгуки про цей заробіток прочитав дуже багато, роблю висновки що це повна нісенітниця, на який ведуться школярі

    Сумніваюся, що спосіб взагалі робочий.

    Не один раз вже траплялася на розлучення з ківі-гаманцем. ((

    Заробіток на Сео спринт хороший сайт і платить не погано можна заробити гроші у мене в день виходить заробити рублів 100 це нормально для початку а далі більше, приєднуйтесь і вам сподобається не міліони але якісь гроші. Навіть по рублю за хвилину виходить за день не плохо.Удачі

    даа все це фігня повна мені здається один єдиний сайт тільки платить без обману це rucaptcha .com перевірено на собі багато вже на виводив грошей і підтримка там оперативна і ніяких грошей не треба вкладивать.не вірите спробуйте самі.

    Добридень! Ті хто ще вірить в різні легкі способи заробітку ківі гаманці, ківі ваучери та інші фінансові піраміди, прошу вас не обманюйте себе, це суцільний лохотрон! Справжні гроші можна заробити або своїм розумом, або своєю працею як хтось писав вище. Хто реально хоче навчитися заробляти без ризику і легально, звертайтеся на ел.пошту

    Кращі бізнес-ідеї 2017 року

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Як вигравати торги по банкрутству і набувати майно за копійки?

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Як заробити біткоіни без вкладень. Способи швидкого заробітку біткоіни

    Як заробити гроші на ківі гаманці

    Бізнес-ідея: як заробляти від 50 до 200 тисяч в місяць на продажу апаратних гаманців Ledger Nano S

    Інвестування та заробіток в інтернеті пов’язане з певними ризиками. Всі матеріали (огляди, статті і т.д.) сайту носять виключно ознайомлювальний (інформаційний) характер і не розцінюються як заклики до дії. Адміністрація сайту та автори публікації не несуть відповідальності за матеріалами описаних в цьому ресурсі.

    Джерело: Як заробити гроші на ківі гаманці

    Також ви можете прочитати