Як вибрати чай жіночий портал

12.01.2018

Як вибрати чай

Як вибрати чай жіночий портал

Як вибрати чай жіночий портал

Як вибрати чай жіночий портал

Як вибрати чай жіночий портал

У багатьох людей день починається з чашечки чаю. Користь цього напою безперечна, але якщо чай вибрати неправильно, то він не тільки не матиме цілющих властивостей, але ще може і нашкодити здоров’ю. На що звернути увагу при покупці чаю рассказалексперт по чаю Сергій Дубовик.

"Людям, які хочуть пити справжній чай, слід відмовитися від чаю в пакетиках. Це тому, що дуже часто недобросовісні виробники в пакетики насипають не чай, а відходи, які залишаються після обробки чайного листя. По суті, це навіть не чай, а чайний пил", — говорить Сергій Дубовик.

Порада. Якщо ви все ж не збираєтеся відмовлятися від чаю в пакетиках, то при його виборі потрібно звернути увагу на наступне:

Якщо на дні пачки, в якій лежать пакетики чаю, ви побачите пил, найімовірніше недобросовісні виробники поклали в пакетики не чай, а відходи чайного виробництва. Справжня чайна заварка не прокидається крізь пакетики.

Для того щоб приховати те, що в пакетиках знаходиться не чай, а чайні відходи, виробники додають в них барвник, який надає воді характерний коричневий колір. Розпізнати наявність барвників просто: потрібно на кілька секунд опустити пакетик чорного чаю в чашку з холодну воду. Якщо вода придбає коричневе забарвлення, значить, без барвника не обійшлося.

Розпізнати неякісний чай допоможе і лимон. Якщо в склянку з гарячим чаєм додали скибочку лимона, але після цього напій не став світлішим — ви придбали фальсифікат.

"Багато споживачів вважають за краще чай з добавками — бергамотом, полуницею, м’ятою, малиною. На пачці написано, що такий напій особливо смачний і корисний, оскільки в ньому є натуральні ягоди і фрукти. Але якщо розірвати пакетик і подивитися, що в ньому всередині, крім заварки і шматочків ягід або фруктів там можна побачити білу речовину. Це хімічний ароматизатор, який надає напою різкий специфічний (м’ятний, полуничний і т.д.) смак", — говорить експерт.

Порада. Перш ніж купити пачку чаю, уважно прочитайте інформацію, яка написана на упаковці. якщо крім "натуральних шматочків ягід і фруктів", Там зазначено про наявність ароматизатора "ідентичного натуральному", Знайте, що ви купуєте напій з "хімією". Такий чай не рекомендується людям, схильним до алергії, оскільки він може викликати важкі алергічні реакції.

Набагато духмяний і смачний виходить напій з листового чаю. Але він також може приховувати неприємні сюрпризи. Як стверджують дослідники, близько 20% чаю, який продається в магазинах і на ринку, — з вичерпаним терміном придатності. Старий чай небезпечний тим, що з часом в ньому утворюються отруйні речовини — афлатоксини. Часте вживання такого чаю може призвести до важких захворювань печінки. На упаковці завжди вказується дата виготовлення чаю і термін його придатності (як правило, 2-3 роки). Але підступ в тому, що під датою виготовлення зазвичай мається на увазі дата розфасовки чаю (т. Е. Не на часі збору на плантації). Але ж до того як чай розфасують в пачки, він може зберігатися на складі кілька років.

Порада. Щоб дізнатися, чи свіжий ви купили чай, будинки заваріть його в чайнику. Якщо через кілька хвилин на ньому з’явиться пінка, чай свіжий. Якщо пінки немає, значить, листя зібране більше двох років тому. Якщо на дні чайника ви побачили осад, а сам напій має неспецифічний свіжому чаю запах, однозначно, продукт прострочено і його краще не вживати.

Часто буває так, що люди купують чай виробництва відомої фірми, а всередині виявляють чайну пил. Це свідчить про те, що вони придбали підроблений чай. Якщо чай, який продається в пачках, зверху не упакований в прозору плівку, це теж фальсифікат.

Порада.Якщо на коробочці чаю написано "Made in China" ("Made in Sri Lanka"), Це свідчить про підробку. "Packed in Sri Lanka" — такий напис або зображення лева повинні бути позначені на цьому цейлонському чаї. Також порахуйте на шкурі намальованого лева цяточки. Якщо їх 17, це говорить про те, що чай справжній і дійсно привезений з Цейлону.

Також через кілька хвилин після заварювання чаю подивіться на його листя. У справжнього чаю вони мають зубчасту крайку, у неякісного чаю краї листя не мають чіткої форми. Крім цього, свіжий якісний чай відрізняється характерним ароматом, яким не може похвалитися поганий чай.

Чорний чай виробляється з сирих чайного листя, які піддаються процесу ферментації під впливом світла і кисню.

Для виробництва зеленого чаю беруть перші чайні листочки, які збирають до сходу сонця і швидко сушать, поки не почався процес ферментації. Зелений чай містить більше кофеїну, ніж чорний, і навіть більше, ніж кава.

Червоний і жовтий чай — проміжні сорти чаю між чорним і зеленим. За смаком червоний чай більше схожий на чорний, жовтий — на зелений.

Білий чай ще називають елітним, оскільки його збирають тільки один день в році — в той час, коли набухають бруньки і з’являються квіточки. Для приготування білого чаю беруться тільки два верхніх непошкоджених листочка.

Джерело: Як вибрати чай — Жіночий портал

Також ви можете прочитати