Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно

26.12.2017

Як намалювати майнкрафт (Minecraft) олівцем поетапно

Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно

Стів — герой відомої і суперпопулярної комп’ютерної гри «майнкрафт». Це ціла серія ігор, де діють Квадратноголові чоловічки, які живуть в світах з кубиків. Цю гру придумали і розвинули шведські комп’ютерники. У грі є декілька режимів. Можна творити, будувати, виживати, бути в пригоди і просто спостерігати. Всі герої, всі предмети, всі будови, тварини, і взагалі, все-все-все — тут складаються з квадратів. І, незважаючи на те, що інтерфейс гри вельми невигадливий, чомусь вона подобається багатьом людям. Стів — один з Квадратноголові чоловічків. Він малюється досить просто. Для того, щоб поетапно олівцем намалювати Стіва, вам, можливо, знадобиться лінійка. Отже, приступимо, до уроку малювання.

Етап 1. Малюємо куб. Беремо лінійку і проводимо дві грані куба. Це буде голова Стіва.

Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно

Етап 2. Тепер також за допомогою лінійки будуємо оченята Стіва. На обличчі креслимо два прямокутника, поділяємо їх рисками. Внизу голови будуємо фігурку рота. Потім зверху голови отчерчиваем лінії волосся на передній грані і бічний. До речі, на боці буде і лінія вуха. Між очима, трохи нижче покажемо прямокутник носа.

Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно Етап 3. Зараз приступимо до побудови тіла Стіва. Беремо лінійку і проводимо вниз від голови прямокутник. З боків від голови малюємо лінії плечей (см. В збільшеному вигляді, як це робиться). Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно Етап 4. Тут від лінії плечей креслимо лінії рук. Руки у Стіва досить потужні, теж складаються з квадратів і прямокутників. Верхня частина — це квадрат, а частина трохи вище від ліктя і до кінця — зігнуті в ліктьовому згині прямокутники. Як намалювати майнкрафт (minecraft) олівцем поетапно

Джерело: Як намалювати майнкрафт (Minecraft) олівцем поетапно

Також ви можете прочитати