Як малювати метелика

15.01.2018

Як малювати метелика

Талант до малювання может буті НЕ только дано від природи — его легко розвинутості, если посил тренуватіся. Почінаті слід з простих картинок, например, метелика. Ее можна Виконати відразу в декількох техніках з Використання олівця або акварелі, если потрібен більш Яскравий и Соковита Малюнок.

Як поетапна намалюваті метелика

Як малювати метелика

Перед тім як малювати метелика, необходимо візначітіся з етапу, Аджея по порядку це сделать набагато простіше, особливо початківцям. Послідовність создания картинки Барвиста создания наступна:

 • Тіло;
 • Верхні крила;
 • Нижні крільця;
 • візерунки на верхніх и ніжніх крилах.

Як малювати метелика

Важлівім моментом є забарвлення комахи. После прорісовиванія візерунків на крилах олівцем пріступають до цього процесса. Можна використовуват фарби або Фломастери кольорові Олівці. Хоча если Залишити так, то Малюнок послужити розфарбування для дітей, Які зможуть проявіті свою фантазію. Ще одним важлівім нюансом є Допоміжні Лінії, Які допоможуть початківцям у малюванні, но їх нужно буде стерти гумка по закінченні картинки.

Як малювати метелика

Олівцеві Виконання має кілька основних кроків. Дотрімуючісь просту інструкцію, ви отрімаєте красиву картину. Ось як намалюваті метелика олівцем поетапна (інструкція для початківців):

 1. Намалюйте по центру пряму лінію тієї довжина, Якою буде Тіло комахи.
 2. Зверху намалюйте кружечок, Який буде служити головою, а від него по обідві сторони прямо зробіть 2 ХВИЛЯСТІ — смороду є тілом комахи. Від кола вгору симетрично проведіть 2 плавні Лінії з завитками на кінцях — це Вусик.
 3. Спонукати прямокутник, по центру которого Ранее буде проведена пряма лінія. Проведіть Всередині діагоналі и центральні Лінії, а нижню сторону розділіть на 12 частин. Відрахуйте з обох сторон по 2 части и з&# 8217; єднайте ЦІ точки з верхнімі кутамі — Вийди трапеція.
 4. Верхні крила разом в 2 верхніх прямокутник, розташовуючі їх за безпосередньо діагоналі, бічна кромка при цьом винна збігатіся з бічною стороною трапеції.
 5. Вибравши форму ніжніх крил, например, у виде троянди або краплі, намалюйте їх за тім же принципом, что и Верхні.
 6. Зітріть ластиком додаткові Лінії, прорисуйте по Вашому Розсудів Контури крил, а Всередині них накидали сіметрічні прожилки.
 7. Обведіть Контури готової картини.

Як малювати метелика

Як малювати метелика

Як малювати метелика

Картинку можна Залишити в олівцевому виде або ж продовжіті малювати аквареллю. Для цього вам Знадоби декілька ІНСТРУМЕНТІВ:

 • папір для акварелі потрібного формату, вистача А4 або А3 для картини побільше;
 • баночка для води;
 • акварельні фарби;
 • палітра;
 • білячі кісті №3 та №8.

Як малювати метелика

Для акварельного малюнку вам нужно олівцева основа. Щоб ее сделать скорістайтесь цією Інструкцією. Виконаю картинку в Олівці, можна Приступати до розфарбовування ее аквареллю. Ось як треба малювати метелика фарбами:

 1. Малюнки аквареллю ма ють Прозору структуру, тому підітріть гумка НЕ ​​только Допоміжні Лінії, но и немного основні, щоб можна Було легко розрізніті контур, но при цьом смороду НЕ проступали крізь Фарби.
 2. Пензлик побільше залійте крільця блакитним або будь-Якім вподобання вам кольори.
 3. Візьміть менше кисть, на панелі розведіть водою коричневого Фарба и покрійте їй ділянки между прожилками.
 4. У тій же техніці залійте Тіло комахи.
 5. Коричневого кольору покрійте голову комахи, Їм же змалюйте Контури крілець.
 6. Тонкої пензлем виконан Вусик.
 7. Напівпрозорім коричневого зробіть штришками по контуру крілець, щоб Було схоже на ворсинки.
 8. Ще раз повторіть на тілі комахи, щоб надаті Йому волохате.

Як малювати метелика

Як малювати метелика

Як малювати метелика

Як малювати метелика

Фото малюнків метелики и Ескізи

Як малювати метелика

Если ви освоїлі основні уроки, як малювати метеликів, то можете скористати різнімі ескізамі и Виконати малюнки складніше. Кроме того, Варто спробуваті Способи малювання олією або даже руками, что особливо сподобається дітям: їх малюнки ви можете повісіті на стіну, щоб малюк пішався своєю роботів. Для більш легкого малювання на початкових етапах в якості примеров допоможуть вам Ескізи и фотографии готових картинок.

Відео: як навчітіся малювати красиво метелика

Метелик популярна не только в простому малюванні, ее Використовують и для татуювань або прикраси стін у квартирі. Для цього потрібен більш високий рівень Навики, тому потренуйтеся спочатку на папері. Щоб навчітіся малювати це прекрасне створіння в різніх варіантах, подівіться Корисні відео з покроковий інструкціямі самого процесса.

Джерело: Як малювати метелика

Також ви можете прочитати