Google запустила пошук за GIF-картинок, мій маленький затишний

20.09.2015

»Google запустила пошук за GIF-картинок

Через кілька днів після оголошення про закриття свого RSS рідера компанія Google повідомила про давно очікуване і необхідному нововведення в пошуковому сервісі. Тепер при пошуку зображень користувач може вибрати фільтр, який покаже тільки GIF-анімацію.

Для цього в пошуковику треба викликати додаткову панель меню, клікнувши на «Інструменти пошуку». Потім у випадаючому списку типу зображень необхідно відзначити «анімовані»

Вообщем не тільки коте тепер можна знайти. (Якщо ви розумійте про що я )

зомбі дурова просто в космосі від цієї новини ))

Короткий опис статті: пошук по картинці »Google запустила пошук за GIF-картинок Через кілька днів після оголошення про закриття свого RSS рідера компанія Google повідомила про давно очікуване і необхідному нововведення в пошуковому зображень, тільки, інструменти, клікнувши, потім, що випадає, пошуку, панель, цього, gifанимацию

Джерело: Google запустила пошук за GIF-картинок — мій маленький затишний куточок

Google запустила пошук за GIF-картинок, мій маленький затишний »Google запустила пошук за GIF-картинок Через кілька днів після оголошення про закриття свого RSS рідера компанія Google повідомила про давно очікуване і необхідному нововведення в пошуковому сервісі.

Також ви можете прочитати