Футбольний прогноз матчів безкоштовно . Колективний прогноз .

29.06.2016

Колективний прогноз

Футбольний прогноз матчів безкоштовно . Колективний прогноз .
ПРО ФУТБОЛ представляє футбольний прогноз, покликаний допомогти любителям ставок на футбольні матчі. Ми назвали цей проект «Колективний прогноз «.

Інформація «колективного прогнозу » ґрунтується на аналізі ставок гравців тоталізатора сайту ПРО ФУТБОЛ. в якому близько тисячі чоловік регулярно беруть участь. Серед учасників ми виділили «експертів» по кожному з турнірів, це найбільш удачливі гравці (враховуються тільки вгадані результати матчів), які показували стабільні результати протягом останнього року. Кожному з «експертів» привласнений рейтинг, рейтинг «експертів» постійно перераховується.

Порівнюючи ймовірність того чи іншого результату матчу на думку букмекерів і на думку «експертів» тоталізатора ми можемо визначити найбільш «цікаві» для ставок результати. Якщо ймовірність «експертів» більш ніж на 50% вище ймовірності букмекерів, то цей результат виділяється в таблиці червоним кольором, якщо ж нижчий — синім.

Крім того, для зручності аналітики додана інформація про останні результати матчів команд. Її можна подивитись, натиснувши на назву команди.

Звичайно ж не можна розглядати «Колективний прогноз » як керівництво до дії. Робіть ставки, покладаючись лише на власні аналітичні висновки та досвід. Завдання ж «колективного прогнозу» надати ще одна думка, тенденції плюс зручний інструмент для визначення об’єкта ставки.

Сподіваємося, що ця інформація буде Вам корисною і будемо раді вислухати Вашу думку у відповідній гілці форуму щодо поліпшення «колективного прогнозу».

Короткий опис статті: сайт про футбол Безкоштовний прогноз на сьогоднішні футбольні матчі, аналітика, статистика результатів футбольний прогноз футболу матчів безкоштовний колективний прогноз

Джерело: Футбольний прогноз матчів безкоштовно | Колективний прогноз | ПРО ФУТБОЛ

Колективний прогноз ПРО ФУТБОЛ представляє футбольний прогноз, покликаний допомогти любителям ставок на футбольні матчі. Ми назвали цей проект «Колективний прогноз «. Інформація «колективного прогнозу » ґрунтується на аналізі ставок гравців тоталізатора сайту ПРО ФУТБОЛ.

Також ви можете прочитати