Футболісти збірної Росії біжать з тонучого Анжі в Динамо. Футбол.

03.08.2016

«> Футболісти збірної Росії біжать з тонучого Анжі в Динамо. Футбол.

Фото: ИТАР-ТАСС

Кілька російських футболістів махачкалінського «Анжи», у тому числі капітан національної збірної Ігор Денисов, швидше за все, залишать команду. Крім Денисова, з «Анжи» піде і Юрій Жирков, а також Олександр Кокорін.

Кілька російських футболістів махачкалінського «Анжи», у тому числі капітан національної збірної Ігор Денисов, швидше за все, залишать команду. Крім Денисова, з «Анжи» піде і Юрій Жирков, а також Олександр Кокорін.

Новим клубом для всіх трьох називається московське «Динамо», повідомляє Sportbox. Забавно, що Олександр Кокорін тільки в літнє міжсезоння перейшов в «Анжи» «Динамо». Денисов також приєднався до команди зовсім недавно – на зборі в Австрії.

Також керівництво «біло-блакитних» розглядає можливість покупки півзахисника Олега Шатова, захисника Арсенія Логашова і воротаря Володимира Габулова.

Якщо історія з Ігорем Денисовим обговорюється в ЗМІ та футбольних колах вже п’ятий день, то новина про масову втечу росіян з «Анжи» з’явилася тільки зараз. У Денисова з командою, по всій видимості, досить серйозний конфлікт. Результат інших футболістів, можливо, пов’язаний з тим, що такі дорогі гравці – це тепер інвестиції, з якими керівництво клубу більше не хоче зв’язуватися.

Справа в тому, що бюджет «Анжи» може бути значно урізаний, повідомляє «Радянський спорт «. Кілька найдорожчих футболістів покинуть команду, а в клуб перестануть вкладати величезні кошти. От тільки чому саме росіяни тікають з команди, коли в чемпіонаті Росії ліміт на легіонерів ніхто не відміняв, — питання до керівництва.

«Керімов вирішив піти іншим шляхом. Тренер «Анжи» – Гаджиєв. Керімов вже давно хотів повернути його до Махачкали. Нова концепція клубу підходить для Гаджиєва. Зірок «Анжи» пропонували великим клубам РФПЛ. Найбільшу активність проявляє «Динамо». «Спартак» поки мовчить, купувати нікого поки що не збирається. Керімова не влаштовує ставлення в колективі. Дуже багато конфліктів, побудувати команду на зірках не вийшло. Тепер буде інший шлях», – написав заступник головного редактора «Радіо Спорт» Нобель Арустамян у своєму твіттері.

Якщо повернутися до історії з Денисовим, який перелаявся чи не з усіма легіонерами, можна пригадати, що власник команди Сулейман Керімов в цьому конфлікті зайняв сторону іноземних футболістів.

Однак нападник «Анжи» Ласін Траоре також, швидше за все, покине команду. Він може опинитися в «Зеніт». Сума можливого трансферу оцінюється в дев’ять мільйонів євро.

Зазначимо, що з’явилися чутки і про зміну головного тренера. Нещодавно команду раптово покинув Гус Хіддінк. Зараз «Анжи» очолює Рене Меленстен, який раніше працював з Алексом Фергюсоном. Тепер же керівництво клубу вирішило підібрати фахівця, який працює в російській Прем’єр-лізі. Зокрема, повідомляється, що новим головним тренером команди може стати наставник «Краснодара» Славолюб Муслін. Але найбільш вірогідним кандидатом називається тренер «Крил Рад» Гаджі Гаджієв. Гаджієв тренував «Анжи» з 1999 по 2001 роки, у 2003-му та 2011-2012 роках.

«Крилах Рад» інформацію про те, що Гаджієв може покинути команду, поки не коментують. Однак відомо, що в контракті фахівця прописаний пункт про те, що клуб отримає неустойку в разі дострокового розірвання угоди.

Короткий опис статті: спорт експрес футбол

Джерело: Футболісти збірної Росії тікають з «потопаючого» «Анжи» в «Динамо» :: Футбол :: РБК Спорт

«> Фото: ИТАР-ТАСС Кілька російських футболістів махачкалінського «Анжи», у тому числі капітан національної збірної Ігор Денисов, швидше за все, залишать команду. Крім Денисова, з «Анжи» піде і Юрій Жирков, а також Олександр Кокорін.

Також ви можете прочитати