Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец., «Чорноморець.

03.08.2016

Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец» — «Чорноморець» відбудеться на телеканалі Футбол

  • 7 листопада, 2013 16:09 Опубліковано в: —

Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец., «Чорноморець.
Пряма трансляція поєдинку Ліги Європи-2013/2014 між болгарським «Лудогорцем» і українським «Чорноморцем» відбудеться на телеканалі НТВ-Плюс Спорт Онлайн в 22:00 до 22:00 (мск) і українському телеканалі Футбол в 20:00 (за Києвом).

Сьогодні в гостях «Чорноморцю» належить зіграти проти болгарського чемпіона «Лудогорца» з Разград, який після половини групового турніру впевнено очолює групу B Ліги Європи. При цьому всі три поєдинки болгари виграли і не пропустили в них жодного м’яча. Що, звичайно ж, є несподіваним досягненням — адже проти «Лудогорца» грали досить відомі єврокубкові бійці у вигляді загребського «Динамо» і голландського ПСВ.

Програв болгарському чемпіону у себе на домашньому стадіоні і «Чорноморець». При цьому сам Роман Григорчук, так і багато експертів, вказали, що команда з Одеси виглядала краще. Однак дружина Стойчо Стоєва проти високого виконавського класу своїх суперників протиставляє високу ігрову дисципліну і злагодженість всього колективу, що і приносить потрібний результат.

Варто відзначити, що вже сьогодні, в разі перемоги перед своїми вболівальниками, «Лудогорец» достроково здобуде путівку у наступний раунд Ліги Європи.

Головним суддею матчу призначений швед Стефан Юханнессон.

Короткий опис статті: нтв футбол онлайн Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец» — «Чорноморець» відбудеться на телеканалі Футбол Ліга Європи, Лудогорец, Чорноморець

Джерело: Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец» — «Чорноморець» відбудеться на телеканалі Футбол

Футбол. Пряма трансляція матчу Ліги Європи «Лудогорец» — «Чорноморець» відбудеться на телеканалі Футбол 7 листопада, 2013 16:09 Опубліковано в: — Пряма трансляція поєдинку Ліги Європи-2013/2014 між болгарським «Лудогорцем» і українським «Чорноморцем» відбудеться на телеканалі НТВ-Плюс Спорт Онлайн в 22:00 до 22:00 (мск) і українському телеканалі Футбол в 20:00 (за Києвом).

Також ви можете прочитати