Фоторедактор онлайн. Обрізати фото. Рамки, ефекти і фільтри

20.09.2015

онлайн Миттєва обробка фотографій
Можливості Editor.Pho.to

Хочете легко і якісно обробити фото онлайн? Тоді Editor.Pho.to — як раз те, що вам потрібно. Наш безкоштовний фоторедактор швидко виправить недоліки і поліпшить якість цифрових фотографій.

Обрізка, поворот і зміна розміру

Самими затребуваними в фоторедактировании є такі базові операції, як обрізка і поворот зображень. Тому ми створили інтуїтивно зрозумілі і швидкі інструменти для виконання цих дій.

З допомогою функції «Поворот» ви можете обертати зображення на 90 градусів вправо і вліво, відобразити картинку по вертикалі або горизонталі і вирівняти горизонт. Всі операції здійснюються легко і швидко. Щоб кадрувати (або обрізати) фото, досить вибрати область обрізки. При збереженні обробленої фотографії ви можете вибрати розширення.jpg або .png), якість і розмір файлу.

Обробити фото

Корекція зображення

Використовуйте інструмент «Експозиція» для регулювання яскравості і контрасту, корекції тіней і світлих ділянок фотографії. Ви також можете змінити колірний тон, насиченість і температуру. Інструмент «Різкість» дозволяє збільшити різкість зображення в тих випадках, коли це необхідно. Змінюючи налаштування кожного інструменту, ви будете бачити зміни, що відбуваються в режимі реального часу.

Фоторамки, стікери і текст

З фоторедактором Editor.Pho.to ви зможете з легкістю створити веселі і модні картинки, використовуючи забавні стікери, стильні фоторамки і красиві текстові підписи.

У вашому розпорядженні понад 300 стікерів, 30 обрамлень (їх товщину можна налаштувати) і 20 декоративних шрифтів для текстових написів. Велике поле для експериментів.

Прикрасити фото

Фотоефекти і фотофільтри

Важко уявити світ фотографії без можливості перетворити фото з кольорового в чорно-біле, обробити його фільтром сепія або зробити віньєтування. Для творчої обробки у нас також є ефект пикселизации.

Створюйте вінтажні фотографії з допомогою ефекту ретро, використовуйте Tilt-Shift ефект, щоб перетворити пейзажні знімки в «іграшкові» або ж акцентуйте увагу глядача на центральній області зображення за допомогою ефекту віньєтування.

Короткий опис статті: красиві картинки Редактор фото безкоштовно — Editor.Pho.to. Обробка та корекція фотографій онлайн. Повернути, змінити розмір, додати текст, фоторамки, фотоефекти. обробка фото онлайн, безкоштовний онлайн фоторедактор, поліпшити цифрове фото, обробка зображень, інструменти для обробки зображень, виправити зображення, змінити розмір, обрізати, повертати, дзеркально відобразити, фоторамки, окантовка зображення, додати текст, фото фільтри, стікери, поліпшення, поліпшити картинки, підвищити різкість картинки, коригування кольору, колірний баланс, яскравість, насиченість, контраст, чорно-біле фото, сепія, tilt-shift, фокусування, пікселізация, фотошоп, гим, поділитися картинкою, фотохостинг, безкоштовно

Джерело: Фоторедактор онлайн. Обрізати фото. Рамки, ефекти і фільтри

Фоторедактор онлайн. Обрізати фото. Рамки, ефекти і фільтри онлайн Миттєва обробка фотографій Можливості Editor.Pho.to Хочете легко і якісно обробити фото онлайн? Тоді Editor.Pho.to — як раз те, що вам потрібно.

Також ви можете прочитати