Flash анімація світ 3d

01.02.2018

Flash анімація

Flash — це перш за все програма, яка дозволяє працювати з плоскими (векторними) зображеннями, в тому числі анімувати, записується в формат .swf, для перегляду якого повинен бути встановлений спеціальний плеєр, наприклад, Adobe Flash Player, існують і інші. Готовий файл флеш анімації може бути сконвертовані в виконуваний файл .exe, який вже можна відкривати і дивитися де завгодно. У flash-файл можна помістити і відеозображення.

The Adobe® Flash® Platform offers businesses and developers a set of proven, flexible technologies for rapidly building effective enterprise applications that run across operating systems and browsers and integrate easily with existing infrastructure.

Adobe Flash — платформа, яка надає користувачам і розробникам набір перевірених і легко трансформуються технологій для швидкої розробки ефективних програм, здатних працювати незалежно від операційної системи або браузера і легко інтегруються в існуючу інфраструктуру.

Сьогодні Flash — це не тільки наймогутніший засіб створення анімації, але і, де-факто, усталений стандарт передачі складного мультимедійного контента по мережі Інтернет, обробка потокового відео, on-line комунікації (Adobe Flash Media Server) і доставка цифрового контента в мобільні телефони, комунікатори і навіть побутову техніку (Adobe Flash Lite).

Анімація у Flash

З анімацією все досить просто. Програма Adobe Flash CS є досить потужний, але напрочуд вкрай простий у вивченні пакет створення анімації. Звичайно, його не порівняти ні з Maya, ні з 3Ds Max, але зате абсолютно не підготовлена ​​людина зможе створити в ньому анімованого колобка за годину. Зрозуміло, що в серйозних програмах 3D анімації це неможливо і за тиждень.

Як вже говорилося, Flash дозволяє легко створювати і анімувати векторні об’єкти. Є потужні засоби для трансформування, можливості морфинга (коли Ви задаєте тільки перший і останній кадр, все інше програма зробить сама), ну і масу всього іншого. Все це дозволяє робити цілком пристойну анімацію. Термінатора і Трансформерів, мабуть, чи не створити, але ось Масяню і Happy Tree Frends — цілком. Охочих дізнатися більше відсилаємо в Інтернет, посібників і підручників з флеш там досить багато.

Біля витоків створення технології Flash варто Джонатан Гай (Jonathan Gay), який в далекому 1993 році спільно з Чарлі Джексоном (Charlie Jackson) заснував компанію FutureWave Software. Компанія повинна була займатися вкрай модною в той час темою розробки програмного забезпечення для комп’ютерів з пір’яним введенням. Спільно з Робертом Татсумі (Robert Tatsumi) він написав програму SmartSketch, що дозволяє малювати електронним пером на комп’ютері також легко, каки на папері.

Програма продавалася, але особливим успіхом не користувалася. Тоді, влітку 1995, будучи на найбільшій міжнародній виставці SIGGRAPH, Гай звернув увагу на все частіші розмови про Інтернет та про його можливу майбутню популярності. І майбутній творець Flash задумався про передачу графіки та анімації через Інтернет. Кілька місяців роботи і на світ народилася програма FutureSplash Animator.

До речі, весь цей час Гай з партнерами намагалися продати свої технології, втомившись від постійної відсутності грошей. Але ні Adobe, ні Fractal Design, до яких вони зверталися, не погоджувалися на їх пропозиції.

Успіх нарешті прийшов в серпні 1996-го. У той час фахівці компанії Microsoft працювали над удосконаленням свого веб-порталу MSN, запущеного роком раніше, і вкрай хотіли зробити його хоч якось схожим на недосяжно популярне телебачення. Познайомившись з технологіями FutureWave вони прийшли в захват і тут же уклали договір про їх придбання.

Наступним великим клієнтом став Disney Online, підрозділ Walt Disney Internet Group. Їм FutureSplash Animator потрібен був для служби Disney Daily Blast.

І саме від Disney про FutureWave Software дізналася компанія Macromedia, яка і купила FutureWave в грудні 1996 року. Так FutureSplash Animator став Macromedia Flash 1.0.

Macromedia взялася швидкими темпами розвивати технологію Flash. Нові версії виходять мало не щороку. Починаючи з 5-й версії у Flash з’являється ActionScript — об’єктно-орієнтована мова програмування, що дозволяє реалізовувати на флеші не тільки анімацію, але і більш серйозні речі. Створюються програми і сайти повністю написані на флеш.

У 2005 році Adobe купує Macromedia і виникає всім нам звичний нині Adobe Flash.

Інтерактивність з Flash

Починаючи з п’ятої версії Adobe Flash в нього входить об’єктно-орієнтована мова програмування ActionScript (в даний час версії 3.0), який, як і будь-яка мова програмування, дозволяє управляти анімацією, та й будь-якими іншими діями що відбуваються на екрані.

програвачі Flash

Окремий спосіб застосування флеш — це відеоплеєри або програвачі. Практично всі сайти в Інтернеті, від Youtube.com до mir3D.ru використовують flash player, щоб показувати on-line відео. Взагалі кажучи, це зовсім не обов’язково, в даному випадку flash використовується тільки як контейнер для відеофайлу. Але так історично склалося.

Flash, Autodesk, анімація, мультимедіа В Мой Мир Tweet Код для вставки в блог: Flash 10.06 Із записок початківця флешер. Частина 2 23.05 Із записок початківця флешер. Частина 1 29.12 2009 рік у іграх: спроба підведення підсумків 30.10 20 років років тому впала Берлінська стіна: спогади в 3D 20.07 Microsoft випустив Silverlight 3 Всі flash … Autodesk Flash анімація світ 3d Доповнена реальність для Форуму Autodesk 22.10 5

Компанія EligoVision підготувала спеціальний проект до Форуму Autodesk, який пройшов в Москві у вересні.

Autodesk анонсувала комплекс AutoCAD для комп’ютерів Mac, а також представила мобільні версії додатка.

Оновлена ​​програма виступів, опис виставки технологій, конкурси та інші новини Autodesk Форуму.

18.08 Демор Autodesk — кращі з кращим за 2010 03.08 Autodesk Форум 2010 для деміургів нових реальностей 26.07 Autodesk Project Photofly: 3D моделі з фотографій все матеріали … анімація Flash анімація світ 3d Звідки з’явився 3D формат, і чого чекати від нього в майбутньому. 21.03 4.4 7

Головна відмінність сучасного 3D від 3D минулого століття — поєднання з цифровими технологіями, розвинутою.

Як з’явилася і розвивалася технологія «захоплення руху»

Отже, сьогодні вночі в Лос-Анджелесі пройшло головна кіноподія року — 83-а церемонія вручення нагород.

Компанія AR Door розробила мобільний інтерактивний гід по столиці з елементами доповненої реально.

Компанія «Транзас» створила інтерактивний виставковий програмно-апаратний комплекс для стенду ФГУП.

Нова цікава інфографіка "Брансвік Рейл — оперативний лізинг" від компанії "Меркат.

18.02 Метрополітен-опера поставить "Зігфріда" в 3D 16.02 "доповнена" обкладинка Popular Science всі матеріали … Спецефекти: докомпьютерную епоха Flash анімація світ 3d Створення «Зоряних воєн»: система контролю руху камери 14.11 5 18

Перш, ніж розглядати подальшу історію створення «Зоряних воєн», подивимося на одне з найбільш цікавих.

Ми продовжуємо розповідь про створення концепт-арту для революційного проекту Джорджа Лукаса "Зоряні.

Ми продовжуємо розповідь про створення космічної саги Джорджа Лукаса "Зоряні війни". Як.

Джерело: Flash анімація — Світ 3D

Також ви можете прочитати