А ви пам’ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам’ятався?

16.01.2018

А ви пам’ятаєте свій "перший дзвоник" в школі? Чим він вам запам’ятався?

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

Це було в селі Рябичев — Задонського, Ростовської області. Там була військова частина, в якій мій тато проходив дворічну армійську перепідготовку (два роки просидів у гімнастерці і розтягнутих треніках з вудкою на Дону). Ось на цей період припав мій Перший дзвоник у школі.

У цей знаменний день мама не потрудилася супроводити мене в перший клас. Вона зібрала портфель, в якому, я підозрюю, був Буквар і зошит для прописів, дала мені в руки букетик хризантем і відправила в похід за знаннями.

Школа знаходилася далеко, я йшла не поспішаючи і, мабуть, запізнилася на урочисту частину. Прийшла, коли у дворі стояли купки першокласників біля своїх перших вчительок. Я не знала, до якої купці мені примкнути, зупинилася в сторонці і чому — то дуже соромилася своїх безглуздих хризантем.

Напевно, одна вчителька не дорахувалася серед свого класу однієї людини і запитала у мене: "Дівчинка, як твоє прізвище?" Я відповіла, вона сказала, що я в її списку і ми пішли всередину школи, до свого класу. Я продовжувала соромитися вручити їй цей злощасний букет.

Ми зайшли в клас і я побачила на столі цілу гору подібних кольорів. З полегшенням додала туди свої, нарешті — то від них позбулася і далі все пішло по накатаній. як у всіх:)

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

А я не пам’ятаю свій 1-й вересня, тільки на фотографії дивлюся, що була, як завжди, лінійка, однокласники першокласники все збудовані, батьки за ними — це наше спільне фото класу з директором і першою вчителькою.

Я там така худюща, не зрозуміло, як мене вітер не тягнув. 😉

Пам’ятаю, я не любила перші три класи, не те ледащо була, або перша вчителька не знайшла підхід, зараз вже і важко сказати.

Так що, я на своє перше вересня було худюсенькой першокласником з величезними двома бантами на голові, які мабуть дуже в очі кидаються, і яка думала, а коли це все закінчиться вже. Щось типу такого. 😉

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

я почала вчитися в туберкульозному санаторії, там все було не схоже на звичайну школу, тому запам’яталося на все жізнь.всего я провела в санаторії рік, але вчилася тільки до нового року, після канікул мені дозволили жити вдома і з пішла в районну школу за місцем проживання , школа була звичайнісінька, я закінчила в ній 1 клас а в другій пішла вже в спецшколу з поглибленим англійскім.когда я вже сама стала вчителем, я зрозуміла, що наша спецшкола дуже сильно відрізнялася від звичайної общеобразовательной.у нас було мало позакласних заходів, батьківських зі лайкою, конкурсів, концертов.ми вчилися і вчилися, закачувалися уроки пізно і я приходила додому

трохи раніше, ніж батьки з работи.но вже й знання давали міцні, всі вчителі у нас були прекрасні, незвичайні, найкращі в городе.огромние кабінети фізики, хімії, біології були наповнені посібниками і був дуже близький до маленькі музеі.на уроках ми постійно ставили всякі досліди, кожен урок проводився в нетрадиційній форме.все це я зрозуміла набагато пізніше, коли сама стала працювати в школі, звичайної, загальноосвітньої.

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

Пам’ятаю, що було жарко :). Стояли і дивилися на всіх інших, потім ще високий хлопець (старшокласник) взяв і посадив собі на плечі дівчинку, і ходив по колу, дівчинка дзвеніла дзвіночком. Хотілося пити і щоб все це закінчилося швидше. А потім в цей день в тій школі ще якусь капсулу десь під стінкою закопували, і мене з ще одним хлопчиком взяли, як першокласників-свідків цієї знаменної події :). Це було пізніше, вже після того, як ми посиділи в класі, і познайомилися з вчителькою. У мене була сувора перша вчителька — старого гарту. Вона могла тих, хто погано біля дошки відповідає, головою злегка про дошку вдарити :). Але все вчилися, в основному, добре. Я була отліцніцей, тільки одна четвірка бувала в табелі — з малювання :).

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

Звичайно)) Я не міг зрозуміти, чого від мене хочуть. Ще влітку я приходив в цю школу і здавав щось типу співбесіди (німецька спецшкола), я прийшов, а тут потрібно стояти на "плацу", З квітами, старшокласники навіщось дарували нам книжки. Потім прийшли на перший урок, я діловито почав викладати на парту пенал, зошити. Але виявилося, що не потрібно, нам просто будуть щось говорити. Коротше, я був збентежений першим дзвінком. Дивлюся на фотки і бачу це розгублене обличчя. Не вистачало прийти, як Вовочка в анекдоті, додому і заявити: "Що ж ви не сказали, що ця бодяга на 10 років?".

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

Смутно, я тоді був дуже щасливий) Таке піднесений настрій збереглося на пару років. А ось потім я зрозумів в яку. я потрапив)

Я не пам’ятаю подробиць свого "першого дзвінка", Єдине, що мені дуже сильно врізалося в пам’ять, так це підготовка до нього. У батьків не було часу купити в робочий час мені букет квітів, своєю клумби теж не було, і напередодні "першого дзвінка" моя бідна бабуся бігала по всім сусідам і розшукувала квіточки, щоб я, така маленька, ошатна, прийшла на лінійку з красивим букетиком квітів. У підсумку рано вранці я виявила велику кількість квітів у ванній, з яких, згодом й був сформований мій святковий букетик.

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

🙂 Мій перший дзвінок був. 1 жовтня. Діти вже місяць відучилися, а мене привели в перший клас. Сім’я була у відпустці. Ніхто з вчителів брати не хотів. Взяла літня вчителька, я була відмінницею відразу. У всіх олімпіадах надалі брала участь. Деякі вчителі навіть пошкодували, що не посадили до себе в клас. Справа в тому, що прийшовши в школу, я вже побіжно читала і вирішувала, тому особливо я не відстала за програмою. Але ось 1 вересня, тобто самого першого вересня, в моєму житті не було).

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

Пам’ятаю як не дивно, хоча пройшло вже 20 років з того події. І лінійку, і білі фартухи, і своє хвилювання, пам’ятаю як дарували квіти, а старшокласники нам якісь книжечки тоненькі. І пам’ятаю як прийшовши додому розглядала свої перші шкільні кніжкі- прописи, букварі ..

А ви пам'ятаєте свій перший дзвоник у школі? Чим він вам запам'ятався?

о так, як таке забудеш, стояла крутилася як ненормальна з шилом в попі = D, а як нас старшокласники в кабінет заводили не забудеться. Думаю це як і останній дзвінок такі моменти, що врялі коли-небудь забудеш

Джерело: А ви пам’ятаєте свій — перший дзвінок — в школі? Чим він вам запам’ятався?

Також ви можете прочитати