8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

19.01.2018

Як заробити QIWI? Де заробляють Ківі гроші?

Статистика платіжних систем показує, люди все частіше починають користуватися електронними гаманцями. Це не дивно, така валюта набагато зручніше, не виходячи з дому можна погасити кредит, сплатити за інтернет, що-небудь купити і так далі. При цьому, поповнювати рахунок не обов’язково, необхідні гроші реально заробити.

Як заробити QIWI? Де заробляють Ківі гроші? Такими питаннями задаються клієнти цієї платіжної системи. Придумано безліч способів видобутку Ківі грошей і в цій статті ми їх розглянемо. Ніяких лохотронів, тільки перевірені сайти, з якими ми самі працюємо вже багато років.

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

8 способів заробити в інтернеті QIWI

Новачок ви, досвідчений користувач, чи володієте якимось освітою, все це не важливо. Для кожного знайдеться відповідна робота в інтернеті. Зараз ми розповімо про кілька цікавих способів — ваше завдання вибрати один з них і проявити активність.

Чим більше зусиль докладається, тим краще:

  1. Заробіток на QIWI з поштовиками. Простий спосіб отримати скільки завгодно грошей — це виконувати елементарні завдання. Вони представлені на буксах. Проходиш реєстрацію і відразу берешся за справу. В основному доручення пов’язані з реєстраціями та кліками по рекламі, але є і більш цікаві пропозиції з підвищеною оплатою:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Ці приклади завдань взяті з сайту Socpublic, точно такі ж доручення є на Seo-Fast. Обидва поштовика виводять прибуток на QIWI. Виконувати завдання легко, як мінімум ви точно впораєтеся з переглядом відео на YouTube або з вступами в групи. На обох сайтах платять за відвідування сайтів, доступні майданчики дивіться в розділі «Серфінг».

  1. QIWI заробіток без вкладень в соц. мережах. За статистикою, на поштовика найчастіше виконуються завдання, пов’язані з соціальними мережами. Це не дивно, адже зробити ретвіт або поставити клас простіше простого. Якщо ви з числа таких виконавців, то краще вибрати окремі системи накруток. Такою є сервіс VkTarget, де додаються ось такі доручення:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Оплата майже така ж, як і на буксах, але працювати набагато зручніше. Коли зареєструєтесь, додайте всі свої акаунти, також підключіть групи від ВК, щоб вам пропонували розміщувати в них рекламу. Набравши 25 рублів на рахунку, замовляйте виплату. Крім гаманця QIWI, є інші платіжки і доступний висновок на телефон.

  1. Ігровий заробіток з висновком на Ківі. Цікаво в інтернеті отримувати гроші за те, що граєш. Таку можливість надає проект Golden Tea. Гра проста, саджаєш кущі чаю і збираєш з них листя, а від їх продажу надходить прибуток, яку можна вивести. За реєстрацію дарують 100 рублів, цього вистачає на покупку малого куща, він самий невигідний:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Точно такий же заробіток пропонують Taxi Money і Golden Mines. У першому випадку купуються автомобілі, у другому наймаються гноми. Сюжети різні, але суть одна і бажано починати грати хоча б з мінімальними вкладеннями. Не переживайте, гроші все одно повернуться в багаторазовому обсязі.

  1. Мобільний заробіток Ківі від 100 рублів. По дорозі на роботу, в пробці, в обідню перерву можна підробляти зі свого смартфона. Можна скористатися будь-яким із способів вище, але під мобільні пристрої був придуманий окремий вид заробітку. Це установка додатків, розробники платять за завантаження їх гри або програми, щоб розкрутити проект:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Це моя статистика з програми AdvertApp, тільки в ньому доступний висновок на QIWI гаманець. Вимоги можуть дещо відрізнятися, десь потрібно просто завантажити, десь потрібно пройти рівень, іноді просять залишити відгук. Чим складніше виконати побажання замовника, тим більше винагорода.

  1. Заробіток з висновком на Ківі гаманець через опціони. Хочете отримувати реально великі гроші? Використовуйте заробіток Ківі з вкладеннями в бінарні опціони. Суть їх проста, робляться ставки на курси валют. Передбачити наскільки подорожчає нафта або як зміняться курси валют складно, проте в мережі є купа підказок, плюс продумані стратегії, а прибутковість у цього способу висока:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Так виглядає торговельна платформа на OlympTrade, на сайті цього брокера є розділ навчання і опис стратегій. Як бачите на зображенні, графік показує графік курсу євро по відношенню до долара. Ставиш час, суму ставки і вирішуєш, підніметься котирування або опуститься, отримуєш + 80% до своїх грошей.

  1. Заробіток на Ківі за допомогою копірайтингу. Не так давно велика біржа копірайтингу Advego, додала новий спосіб виведення коштів. Раніше жоден з аналогічних сайтів не виплачував на Ківі. Чим тут можна зайнятися? Виконанням легких завдань, написанням статей на замовлення або для продажу. Роботи багато, в основному вона пов’язана з текстами і соціальними мережами:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Вимоги до авторів високі, потрібно бути професіоналом, щоб писати взагалі без помилок. Одна пропущена кома може стати причиною для модератора, відхилити текст. Але це стосується продажу готових матеріалів. У коментарях за завданнями такого не вимагають, та й є зовсім прості доручення типу вступити в групу.

  1. Автоматичний заробіток грошей на Ківі. В інтернеті ми проводимо багато часу, в основному даремно. Чому б не заробляти на відвідуванні своїх улюблених сайтів? Для цього потрібно лише встановити розширення в браузер, вони будуть додавати рекламу, як в шапку сайту, так і у вигляді окремих банерів. Показали рекламу — на рахунок впала грошик, все просто:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Так виглядає реклама, якщо користуватися плагіном від Surfearner. При використанні Teaser показуються банери в кутку. Ні в першому, ні в другому випадку реклама не заважає користуватися сайтами. До неї швидко звикаєш і взагалі не помічаєш, що щось з’являється. А на балансі поки накопичуються грошики.

  1. Ківі заробіток на введенні капчі. Останній спосіб заробити QIWI без вкладень точно сподобається ледачим новачкам. Щоб розгадувати цифри і букви з картинок, не потрібно ніяких навичок. Капчу ми постійно розгадуємо на різних сайтах (в тому ж ВК). Деякі не хочуть цим займатися або користуються ботами, пропонуючи всім бажаючим гроші за проходження перевірок:

8 Способів заробити гроші на qiwi гаманець

Даний вид заробітку пропонується відразу двома великими системами. На Rucaptcha платять в рублях, оплата становить 1-3 копійки.

Другий сервіс Kolotibablo платить приблизно по 0.5 $ за 1000 розгадування. Перша система більше підходить для тих, хто підробляє, колоти Бабло пропонує бонуси активним виконавцям.

Один з цих способів точно вам підійде, краще спробувати себе в різних нішах, так простіше визначитися. Заробіток на Ківі без вкладень, може і не стане для вас постійною роботою, але хоча б в якості підробітку його варто використовувати. Інтернет актуальна тема, все зараз тут крутяться.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!

Джерело: 8 способів заробити гроші на QIWI гаманець

Також ви можете прочитати